Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha önce listeye eklemeni istemiştim diye hatırlıyorum ama ismimi göremedim 1319 kişi içinde. Yoksam 1320 ye alayım kendimi.
    Her şekilde sana referans olurum.

Emeğine yüreğine sağlık.
  • Bu kadar yardımcı olan bir insanı desteklemek boynumuzun borcudur. Benide ekleyin :)
  • Amazon konusunda sayesinde baya bir param cebimde kaldı. Böyle faydalı konularının devamını bekliyoruz. Listeye benide ekle lütfen
  • Reis , Dün bilgisayarı tam satıyordum...Biliyorsun, 1703 güncelleme direk almıştım, sorunlar çıkmıştı, güncelleme kaldırıp 1607 ye geri dönmüştüm.. Geri dönünce orda da sorunlar çıktı ... Sonra en iyisi satayım dedim...

Bilgisayarım 2 Gb Ekran kartı, 1 TB / 8 GB ram / i5

Kağnı gibi olmuştu, Pentium 3 gibi olmuştu...

Dedim format zamanı... UEFI den biçimlendirdim.... 910 GB veriyi Sil dedim- Partition dan.... Sonra Kurdum .. Şimdi kendine geldi :)

Senin amazon forumdan da çok fayda gördük... emeğine sağlık
  • Amazon konusunda vermiş olduğu yardımlar ve emekler için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mühendis murat büyük adamdır zamanında az yardım etmedi reisimiz bizlere Allah yolunu bahtını açık etsin murat baba
  • Çok yardımcı oldugun için teşekkür ederim beni de listeye ekleyin.
  • Amazon konusu ile tanıştık kendisi ile, emekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.
  • Yurt dışı alışverişi için yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
  • Amazon üzerinden konusu sayesinde alışveriş yaptım.Çok yardımsever biri sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 19 Mayıs 2017; 19:24:46 >
  • Bence sizde konu açma ve türünde o konuyu en iyi yapma bağımlılığı var konu referans olsa bile ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorum60 -- 30 Mayıs 2017; 18:2:7 >
  • Beni de listeye ekleyin lütfen
  • Yurtdışı alışveriş ile ilgili sorularımı sıkılmadan cevapladı. Murat bey'de çok büyük bir yardım azmi var. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SSD
    Laptop derken amazon abonesi oldum.
    Sırada fare var
  • Kendisini modem siparişim vasıtasıyla tanımış oldum. Kendisiyle yaptığım alışveriş sırasında alıcı-satıcı ilişkisi yerine abi-kardeş ilişkisi vardı. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.
  • Yıllardır kullanıp da 11Mbps hızını ancak birkaç kez gördüğüm 16Mbps ADSL tarifesinde, Mühendis Murat Bey'in ilgili konuda belirttiği modem stabilite ayarları sayesinde, 13,98 Mbps hızını gördüm. ALLAH razı olsun, aklına, ellerine ve emeklerine sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.