Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PureHD Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkürler hocam

• Dostlar merhaba, uzun araştırmalar sonucu belli markalar arasında eleme yaparak, biraz da işi şansa bırakarak 3 modele düştüm, üçünden birini seçip koltuk işini halledeceğim

1 Dağ Ofis Luena Fiyat: 990 TL (bu ucuz olan, karar veremezsem bunu alırım)

2 Rapido Game G900 Sınırsız Hareket 1880 TL

3 Rapido D227 Fileli, Başlıklı Ergonomik Yönetici Koltuğu 2040 TL

Deneme şansım yok, sadece yorumlara ve fotolara bakarak 3ünden birini seçeceğim, bu modelleri kullanan, deneyen var mı ?

Edit: Fileli modelle ilgili yorumlar var, genelde memnun kalınmış ama benim pek fileli alasım yok, bel desteğini sadece desteğe bırakmak istemiyorum, ama malesef g900 ile ilgili de pek yorum bulamadım :/?

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 4 Nisan 2021; 19:33:19 >

• havacı27 kullanıcısına yanıt

Selamlar, biraz inceledim ama rapidolar için bir şey diyemiyorum, genelde iyi oduğu söyleniyor.

Ancak fiyat performans açısından olaya bakarsak sizin için dağ ofisi daha uygun bir fiyata buldum. Axcess kartınız var ise de 50 TL bonus gelir ve 750 TL ye ürünü almış olurusunuz.

Rakamın 250 TL daha ucuzlamış olması karar vermenize yardımcı olabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08Z3HFP9C/ref=asc_df_B08Z3HFP9C1616139180000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08Z3HFP9C&linkCode=asn

• suskun3457 S kullanıcısına yanıt

Dağ Ofisin merkezi Denizli'deymiş aslında fırsat olursa koltuklara bakmaya gidebilirim.

• SiLahsız KuvveT S kullanıcısına yanıt

Genel bir sorun anlaşılan youtube da tanıtım yapan birinde de gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Ben de son 1-2 aydır koltuk arayışı içerisindeyim. Mesajlara baktığımda grammer markası dikkatimi çekti. Sitesinden ürünlerini inceledim. Gerçekten güzel duruyorlar. S-Line 8 MFA ile Trevo 9 arasında kaldım. Fiyat farkı da gerçekten fazla. Trevo 9 alanlar var ama S-Line 8 kullanan varsa bilgilendirebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: suskun3457

Selamlar, biraz inceledim ama rapidolar için bir şey diyemiyorum, genelde iyi oduğu söyleniyor.

Ancak fiyat performans açısından olaya bakarsak sizin için dağ ofisi daha uygun bir fiyata buldum. Axcess kartınız var ise de 50 TL bonus gelir ve 750 TL ye ürünü almış olurusunuz.

Rakamın 250 TL daha ucuzlamış olması karar vermenize yardımcı olabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08Z3HFP9C/ref=asc_df_B08Z3HFP9C1616139180000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08Z3HFP9C&linkCode=asn

Teşekkürler hocam, rapidolardan birini almazsam bu mantıklı tabiki Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Genel bir sorun anlaşılan youtube da tanıtım yapan birinde de gördüm

olabilir hocam, benimkinde başka bi sorun daha çıktı oturak kısmında sola doğru 2 cm kadar eğrilik var, servise göndermem gerekiyormuş. bununla ilgili birşey söyleyen olmuş mu bu da genel olabilir mi?

• https://www.trendyol.com/xdrive/15-li-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah-p-36963255

Bu koltuklardan hiç bahsedilmemesi garibime gitti. Yani rampage ve hawk vardı göze çarpan. Fakat bu koltukları görünce dedim acaba neden hiç bahsedilmemiş. Bilmediğim için soruyorum xdrive'ın bu modelleri kötü müdür ?

• Arkadaşlar merhaba,

Yazılımcıyım ve home office çalışıyorum. Uzun süre oturmaya gelecek (günde 10 saat, bazen daha fazla), rahat ve dayanıklı bir koltuk tavsiyesi soruyorum.

Şu an kullandığım koltuk :

https://www.adoremobilya.com/adore-manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu-vlt-380-fs-1-siyah

Yakın zamanda sabitleme mekanizması bozulduğu için değiştirmek istiyorum. Ayrıca uzun süreli kullanımda çok da rahat olmadığını farkettim. Fakat pandemi öncesinde idare ediyordu yine :)

Aklımda aşağıdaki modeller var ama farklı bir tavsiyesi olan varsa düşünebilirim.

Aşağıdaki iki koltuğu kullanan var mıdır? Görebildiğim kadarıyla birinin deri olması dışında özellikleri aynı gibi. Hangisini önerirsiniz? Deri olması aradaki farka değer mi?

Not : Boy 183, kilo dönem dönem 85-90 arasında değişiyor :D

https://www.adoremobilya.com/adore-dxracer-dx-oh-rw106-nr-1-profesyonel-calisma-ve-pc-oyun-koltugu-siyah-kirmizi

https://www.adoremobilya.com/adore-dxracer-profesyonel-pc-oyun-koltugu-dx-oh-rv131-nr-1-kirmizi-siyah

• Neredeee

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigmoni

Selamlar,

Rampage Oniks KL-R64 modelini Hepsiburada'dan satın aldım.

2500₺ fiyatlamışlar ancak indirimle 1750₺'ye geldi.

https://www.hepsiburada.com/rampage-oniks-oyuncu-koltugu-yarasa-mekanizma-3d-kol-tam-yatar-p-HBCV00000228O5

Süngeri yumuşak diyemem çok sert de değil ama günde 8-10 saate yakın kullanıyorum 2. günü tamamlıyoruz hiç rahatsız olmadım.

PO Deri kullanılmış ama hava alabildiğini düşünüyorum, normal oda sıcaklığında terleteceğini düşünmüyorum.

Görünüş olarak bence çok şık duruyor :)

Keşke her ikisini de deneme şansınız olsa, o zaman ikisinin arasındaki mekanizma farkını da anlamış olursunuz. Yarasa mekanizma en yüksek konforu sağlaması için kullanılıyor.

Dünyanın en iyi oyuncu koltukları olarak seçilen SecretLabs koltukları, https://secretlab.eu/collections/titan-series

eğer incelerseniz bu koltukla aynı mekanizmayı kullandığını görebilirsiniz.

Secretlabs koltuklarına kıyaslarsak farklılıkları, 4D yerine 3D kol, daha ince süngerler kullanılmış, dahili bel desteği yok. vs.

Zaten bu saydıklarımı da eklediğinizde fiyatları 4-5k civarına çıkıyor. Bence o paraları vermeye hiç gerek yok.

Mekanizmalar ile ilgi daha detaylı bilgi için şu video izlemenizi öneririm.

Böylece ne tür koltuk istediğinizi daha net anlamış olursunuz.

Güzele benziyor bu koltuk da.

Uzun süre kullanan var mı acaba merak ettim

• victor V kullanıcısına yanıt

Merhabalar. Bu Manager Techno olan sandalye ile ilgili genelde olumlu yorumlar var siz uzun kullandığınıza göre rahat olmayan veya beğenmediğiniz kısımları özetler misiniz? Örneğin uzun süre oturunca totonun ağrımaya başlaması gibi :). Nedir, ne değildir bu sandalye? Benim de indirim vs olursa almayı düşünebileceğim özellikleri içeriyor da. Burdakilere de faydası olur.

Bir de ben artık çok fazla şikayet duyunca şu tarz irice daha çok araba koltuklarını andıran dayanıklı bir koltuk alınması gerektiğine inanmaya başladım. Kaba duruyor ama muhtemelen rahat ve dayanıklı bir koltuktur. https://www.adoremobilya.com/dxracer-159

Genelde 3 bin lira da 5 bin lira da verilse insanlar elbet bir şeylerden şikayet ediyor. Mükemmel koltuk diye bir şey yok.

• Hips H kullanıcısına yanıt
    Koltuk rahat sayılır
    Fakat çok uzun süre oturacaksan daha rahat bir şey bakabilirsin
    Fileli olduğu için bir süre sonra sırt kısmi esneme yapıyor
    Bir de oturma yeri daha yumuşak olabilirdi
    Açıkçası pandemi öncesinde beni çok da rahatsız etmiyordu, memnundum ama pandemi nedeniyle daha fazla kullanmaya basladigim için daha rahat etmek istediğimi farkettim. Oturma yerine minder koydum ve o şekilde kullandım mesela :)
    En sonunda mekanizması da bozulunca ömrü doldu diyip başka koltuk bakmaya başladım diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

Dostlar merhaba, uzun araştırmalar sonucu belli markalar arasında eleme yaparak, biraz da işi şansa bırakarak 3 modele düştüm, üçünden birini seçip koltuk işini halledeceğim

1 Dağ Ofis Luena Fiyat: 990 TL (bu ucuz olan, karar veremezsem bunu alırım)

2 Rapido Game G900 Sınırsız Hareket 1880 TL

3 Rapido D227 Fileli, Başlıklı Ergonomik Yönetici Koltuğu 2040 TL

Deneme şansım yok, sadece yorumlara ve fotolara bakarak 3ünden birini seçeceğim, bu modelleri kullanan, deneyen var mı ?

Edit: Fileli modelle ilgili yorumlar var, genelde memnun kalınmış ama benim pek fileli alasım yok, bel desteğini sadece desteğe bırakmak istemiyorum, ama malesef g900 ile ilgili de pek yorum bulamadım :/?

Arkadaşlar Trendyolda bir çok üründe güzel indirimler var, bazıları her zamanki gibi bindir indir olsa da, bazılarına gerçekten indirim yapmışlar, bakmakta fayda var.

Yukarıdaki kıyaslamayı yaparken asıl almak istediğim koltuk sırt kısmından dolayı G900'dü ama G900 ile ilgili neredeyse hiç yorum yok, bu yüzden riske atmak istemedim, D227yi aldım.

Görseldeki D227'yi 1950 liraya düşürmüşler (plastik ayaklı olanı) satıcı rapido ve fırsat ürünü olarak geçiyordu, ben Metal ayaklısını 2091 liraya aldım (evde kullanacağım için plastik de olabilirdi diye düşünüyorum, metal ayağa 140 lira fazla vermeye gerek var mıydı cidden bilmiyorum)

Neyse fazla uzatmayayım, trendyola bir göz atın dostlar..

• victor V kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• 2 metreyim ve 98 kiloyum. Yazılım mühendisiyim. Şirkette 8-8.5 saat çalıştıktan sonra evde de masaüstü bilgisayarımdan bir şey yapıyorum. Ofis sandalyesi tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

Amazon Almanya ilk Türkiye'ye geldiğinde bir koltuk almıştım epey sağlam çıktı iskeleti vs. ama artık daha rahat bir şeye geçmek istiyorum. Bu yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemeo kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Deneyip almakta fayda var. Bütçenize göre aralığı uzun bir model bulmanız konfor için daha iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

https://www.trendyol.com/xdrive/15-li-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah-p-36963255

Bu koltuklardan hiç bahsedilmemesi garibime gitti. Yani rampage ve hawk vardı göze çarpan. Fakat bu koltukları görünce dedim acaba neden hiç bahsedilmemiş. Bilmediğim için soruyorum xdrive'ın bu modelleri kötü müdür ?

X drive koltuğum var. (farklı model) 2 senede derisi dikişlerden parçalanmaya çatlamaya başladı. Şu an üzerine birşey koymadan oturamıyorum. Tekrar koltuk alacak olsam Xdrive bakmam herhalde.

(Haftaiçi çalıştığım için günde 2 saat falan oturuyorum. Haftasonu tüm gün tepesindeyim)

• Herkese selamlar. Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce kendime ikea markus almıştım zira oturma kısmı biraz ufak kaldıgından ( 187 BOY 95 KG) markusu eşime verdim o çok memnun ama ben kendime yeni bir pc koltugu almak istiyorum. Aslında şu an salondaki tekli koltugu kullanıyorm ve gayet de rahat ama oturup kalkmak zor oluyor masaya dayadıgım için. Biraz araştırdım ama bu gaming etiketli yarış konseptli koltuklardan karar veremedim. onlarca marka var neyin ne olduğu belli değil. 1000-2000 lira arası oyuncu koltuklar kalitesiz göründü gözüme. Dxracer markası tavsiye ediliyor ama o da 3500 4000 lira sanırım. Son 20 sayfayı okudum ama çok ortak tavsiye göremedim. Yok mu şöyle 2000 max bütçeli oyun oynamak için günde 3-4 saat oturabileceğim, oturma kısmı hemen eriyip gitmeyecek tavsiyeler. Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.