Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.291
Cevap
525
Favori
1.136.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben oturma kısmı sert sünger olsa daha iyi olur diye düşünmüştüm, evdeki koltuğumun süngeri yumuşak olduğundan cabucak cöküyor tahtaya oturur gibi oluyor, iş yerindeki koltuğun süngeri daha sert, (sünger yoğunluğu fazla sanırım) ne kadar otursam rahatsız etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MentosKola M kullanıcısına yanıt
    Dxracer alacaktım 1.400 e uygun yakalamıştım 0 ını sonra boy/kilo muhabbeti tutmayınca vazgeçtim
    15 yıllık bürosit marka bir ofis koltuğu var onunla devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Evet rahat edemeyebilirsiniz. Riske girmeyin

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar ben de bu koltuğu düşünüyorum 1.83 - 85 kilo civarıyım ama baldırlarım geniştir baya, basenler değil ama baldırlar. Düşündüren şey o kenarlardaki eklentiler, tam ölçüsünü kestiremiyorum, müsait olduğunda kolçaksız sadece minder kısmının genişliğini ölçebilir misin sana zahmet olmazsa ?

Başka bir alternatif göremiyorum bu fiyat aralığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skom -- 13 Şubat 2019; 12:13:6 >
  • Koltuk işi rahatlık işi her koltuk herkese göre olmuyor. O yüzden almadan önce deneyin derim muhakkak.
  • HB'de Rapido marka çalışma koltuğu var arkadaşlar 400 TL'ye. Bilgisayarda çalışıyorum günlük 4-5 saat. İşimi görür mü? Kullanan var mı?

https://www.hepsiburada.com/rapido-hb-07b-fileli-calisma-ve-yonetici-koltugu-p-HBV00000D20T0?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3CAT1 -- 14 Şubat 2019; 2:52:29 >
  • N3CAT1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu eğer üretim yerinde gördüğüm koltuksa iyi bir koltuk değil. 200 250 eder taş çatlasa. Model olarak resimlerde buna benzeyip kaliteli olan fileli koltuklar var ama onlar geniş, resimler sizi aldatmasın derim.
  • Teşekkürler kardeş. Zaten bel desteği yeterli gibi görünmedi. Peki 500 600 civarında önerebileceğin bir model var mı? Bel fıtığı var. O yüzden bel destekli düşünüyorum.

• N3CAT1 kullanıcısına yanıt
    Bende bu modeli düşündüm aslında ama emin olamadım. Benzer tasarımlarda önerisi olan varmı? Benzer fiyat aralığında olmalı.
    Xdrive göktürk çok hoşuma gidiyor ancak hayli pahalı 600 700 olsa bütce zorlardım belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 14 Şubat 2019; 22:32:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3CAT1

Teşekkürler kardeş. Zaten bel desteği yeterli gibi görünmedi. Peki 500 600 civarında önerebileceğin bir model var mı? Bel fıtığı var. O yüzden bel destekli düşünüyorum.
    Şu linkteki koltuk dikkatmi çekti, ama denemeden almamak lazım...

https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-p-HBV00000EZDV4

• quote:

Orijinalden alıntı: skom

Hocam selamlar ben de bu koltuğu düşünüyorum 1.83 - 85 kilo civarıyım ama baldırlarım geniştir baya, basenler değil ama baldırlar. Düşündüren şey o kenarlardaki eklentiler, tam ölçüsünü kestiremiyorum, müsait olduğunda kolçaksız sadece minder kısmının genişliğini ölçebilir misin sana zahmet olmazsa ?

Başka bir alternatif göremiyorum bu fiyat aralığında.

Alıntıları Göster
    Hocam oturma yerindeki yanakları saymıyorum. Oturma yerinin düz bölümünün genişliği 50 cm

• quote:

Orijinalden alıntı: Calligiato

Şu linkteki koltuk dikkatmi çekti, ama denemeden almamak lazım...

https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-p-HBV00000EZDV4

Alıntıları Göster
    Hocam hoşuma gitti bu koltuk, kolçakları hareket eden modelini aldım HB'den ama biraz geç teslim edilecek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Hocam oturma yerindeki yanakları saymıyorum. Oturma yerinin düz bölümünün genişliği 50 cm

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam, şu yukarıdaki Seduna Thunder Pro'yu satın aldım, Concorde konusunda kararsız kalmıştım baya. 52 cm imiş oturma kısmı Seduna'nın, gayet geniş.
  • çok koltuk eskittim, oyuncu değilim
    bir aralar meşhur porsche kullanmıştım fena değildi ama çok gacır gucur ediyordu sonunda parçalandı .... çok ucuza almıştım fiyatını haketti 2 sene götürdü.
    adore nin orta sınıf bir koltuğunu aldım bugünün parasıyla 1000 liraya yakındır döşemesi söküldü , parçalandı 1 senede attım ama rahattı yine gacır gucur ötüyordu
    sonra pişman oldum ucuz alacam dedim turksitin bugün muadili 550 lira olan oyuncu koltuğuna benzer bir şey aldım aman yarabbi bu en kötüsü. sünger yok tahta, daha 1. gün gacır gucur, amortisör bozuldu, sabitleme kollar kırıldı, en son 1 hafta önce sırt kolçakların ana kıç kısmına olan bağlantılı suntası paramparça olduğu için otururken arkaya düştü koca koltuk her taraf paramparça (resmini atarım)
    Yanlış anlaşılmasın 100 kilo değil 62 kiloyum yani şaka gibi .
    bu sefer markasız alayım dedim gittigidiyorda günün fırsatı diye bir koltuk gördüm , 350 lira , heybetli duruyordu , 1500 lira falan beni aşar oyun oynamam sadece rahat edeyim yeterdi en kötü türksit gibi çıkar diye düşündüm. çöp gibi bir torba içinde geldi, montesi yapılmış sırt ve kıç kısmı tek parça sadece tekere oturtuluyor . taktım ve koltuk kuş gibi, sünger mükemmel sertlikte ne pofidik ne tahta tam rahat. arkaya öne yatıyor sabitleniyor, salıncak var, diz desteği harika. kolçaklar biraz düşük daha yüksek olabilirdi, kafa desteği az daha şişkin olmalıydı ancak çok çok rahat.
    1000+ veya adore gibi bunun muadili koltuklara para vermek istemeyenler muhtemelen garantisi bile olmayan (varda ne oluyor) bunun gibi bir şey alabilir.
    merak eden varsa link atayım boşuna reklam olmasın, gittigidiyorda bulursunuz.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 16 Şubat 2019; 21:43:55 >

• Araba koltuklarını nasil modifiye edip ofis koltuğu haline getirebiliriz.

• filips F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu koltuğu yazın aldım. 2-3 gün kullandım sonra iade ettim. iade etmesi zahmetli. Gereksiz ev için büyük ve en amortisör aşağıya indirdiğinizde bile ayaklarınız yere tam basmıyor.
  • dangerim kullanıcısına yanıt
    olabilir kardeşim benim boyum 1.75 değiyor yükseltince değmiyor o da normal zannediyorum üzerinde herhangi bir mühendislik çalışması olmayan tezgah altı koltuk için:) markasız 1-2 sene kıçım rahat etsin egonomi 2. planda diyenler için öneriyorum bu tip ucuz koltukları. HAla gacırdamıyor bağlantı yerleri bu bile başarı şu an için. Çok fazla montaj bağlantısı olan koltuklar gazırdamaya başlıyor hemen vidalar gevşiyor sıkışıyor vs.

Ben konu içinde bütçesi çok düşük olanlar için önerdim yoksa adorenin vlt270 i çok güzel mesela ama 1000+

plastiğide yanlış takmışım

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 21 Şubat 2019; 16:11:52 >

• filips F kullanıcısına yanıt
    1.5 sene önce bende böyle ofis koltukları satan bi yerden aldım. Adam rengini, kumaşını istediğim gibi yaptı. Onun kolcaklarını, bunun ayaklarını nasıl istersem öyle yaptı. İnanılmaz memnunum. Hiç 1.5 sene kullanılmış gibi değil. Sertliği tam kıvamında. Gıcırtı namına hiç birşey yok. Tertemiz işcilik.
  • Yok mu 300₺ civarına rahat koltuk?

Max 500 veririm heralde de yaniherşeyin pahalı olduğu bugünlerde biraz yatmalı pcde oyun için de kullanacağım bi koltuk bılmak imkansız heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Selamlar 2 ay evvel amazondan aldigim trust gxt 705 ryon koltugumu satiyorum sifiri neyse o whatsappdan fotoda atarim 650ye aldim 500e birakiyorum. Ilgilenen olursa om yoluyla ulasabilir.
    400e dustum ihtiyaci olan kacirmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 26 Şubat 2019; 3:0:47 >
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.