Şimdi Ara

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA SORULARI YANITLIYORUM! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
278
Favori
173.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA SORULARI YANITLIYORUM!

(En Son Oy Tarihi: 2.11.2023)
Giriş

Orijinalden alıntı: d4c3

https://whywehategyte.wordpress.com

Bu sitede yazanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Haha hocam buna kesin yorum yapmalısınız.En yakın kafe çayırova caminin altındaki kahvehane diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skaar kullanıcısına yanıt
    Hacettepe ben de bölüme yeni başlayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

Haha hocam buna kesin yorum yapmalısınız.En yakın kafe çayırova caminin altındaki kahvehane diyor

Alıntıları Göster
    hocam 2014 te yazılmış galiba o yazı. O zamanda belki şimdiki kafeler yoktur?
  • 2 yıllık bilgisayar programlama önerirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Valla ben sizin okulu hiç bilmiyorum şimdi iyi mi etrafı?

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Hocam mühendis çok ama işinde iyi olan çok mu sizce ?
  • Hocam pek çok şirketle mülakat yapmışsınız heralde genel olarak anlatırmısınız. Sizi çagırınca ne soruyorlar teknik mi okulla ilgilimi kaç günde haber veriyorlar vs. yani mülakat aşamaları
  • wanowa W kullanıcısına yanıt
    Hocam netlerimiz çok yakın,benimde hedef hacettepeydi ama 20k geleceğini düşünmüyorum,o yüzden ege ile GTÜ arasında kalacağım galiba
  • Awersomeboythislikemii kullanıcısına yanıt
    okula 5dk yürüme mesafesinde burger, mcdonalds gibi yerler var ama şimdilik okulun çevresi bundan ibaret, biz takılacağımız zaman genelde ya okulun içinde oluyorduk yada okulun önünden hemen kadıköye vs gidiyorduk
  • Hocam sevgilimin mesenesini hackler miyiz?
  • Hocam gazide BM okuyorum 2 ye geçtim. Ama ben yazılım değilde siber güvenlik alanında ilerlemek istiyorum. Bilginiz varsa aktarabilir misiniz?

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Odamdaki abi İYTE elektronik haberleşmeden mezun oldu. 2.5 ortalaması var. Staj yapmadı bildiğim kadarıyla. 3.500'e sabah 8 akşam 7 iş buldu direk.

• Öncelikle merhaba ben de bu sene 12. sınıf olarak yks sınavına girdim. Meslek liseli olduğum ve staj yerinin uzakta olmasından dolayı bu sene sınav a hiç çalışamadım muhtemelen %70 mezuna kalırım gibi. Ama lisede okuduğum bölümden dolayı(Web Tasarım) zaten üniversitenin ilk 1 yılında görülen şeyleri biliyorum.Stajımı da İTÜ bi teknokent firmasın da yaptım ama bana fazla bir şey katmadı neyse, şuanda 7-8 aydır doğru dürüst kod yazmadım önceden laravel(bi blositesi sıfırdan kodlayıp ayağa kaldırma), html/css/js(az çok), php(özellikle php ve js de kendimi geliştirmeye çalışıyorum) gibi şeyler ile uğraştım. Ama şuan bu bildiim her şeyi unutmuş gibi hissediyorum. Üstüm de aşırı üşengeçlik var sabahtan akşama kadar pc başında boş boş duruyorum. lisede 11. sınıfda 2 esnafa site yapıp sattım şu zamana kadar sadece. Artık öğrenme isteğim azalıyor gibi hissediyorum yazılım işine ilk 8.-9. sınıfda yt dan unity dersleri izliyerek oyun yapma ile başladı daha sonradan html/css/php en sonunda ufaktan laravel ama şimdi ne bileyim bir şeye bakasım gelmiyor. 3 arkadaş (2 yazılımcı-1seocu) güya 2 aydır bir site yapıcaz da edicez. Nasıl harekete geçirtebiliriz kendimizi ? bu bildiklerimizi nasıl paraya döke biliriz. Şöyle bir okuyunca yazdığım cümleler birbirinden bağımsız olmuş ama hiç düzeltmek istemedim içimden geçeni yazdım

• 2 yıllık bilgisayar programlama önerirmisiniz x

• quote:

Orijinalden alıntı: yeni_hayatt

Hocam netlerimiz çok yakın,benimde hedef hacettepeydi ama 20k geleceğini düşünmüyorum,o yüzden ege ile GTÜ arasında kalacağım galiba
    90/60 benim netler hacettepe bilgisayar gelir mi sence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 14 Temmuz 2018; 22:25:30 >
  • Eeeeee sayın bilgisayarmuhendisiyim neden bilgisayar?

• White Death kullanıcısına yanıt
    12 den vuracaksın bence
  • kasabateam60 kullanıcısına yanıt
    Hee coolsun ya nasihat verecen deeemiii

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.