Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisleri Kod Yazmak Ne Demek?(Mezun oldum) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
57
Favori
55.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz bir başarı, tebrik ederim hocam. Böylesine destansı bir konuda mesajım olsun istedim. Ben de bir Hukuk fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Farklı kulvarlarda da olsak benzer bir yapımız, geçmişimiz var. İleride sizinki gibi bir konuma gelebilirsem bu mesajı alıntılayarak konunuzu uplayacağım. Allah başarılarınızı daim etsin. Yüksek lisans konunuzu da ayrıca inceleyeceğim, onun için de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 16 Ağustos 2017; 6:30:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu sabitlenmeli

• hocam şuan ne yapıyorsunuz merak ettim :)
  • Tebrikler dostum, başkalarının fikirlerini umursamayıp inadına başarmışsın. Başarılarının devamını diliyorum.
  • Unutursak kalbimiz kurusun baştan sona okudum.

• Bakalim biz de avukat savci felan olabilcez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

hocam şuan ne yapıyorsunuz merak ettim :)

Virginia'ya okuluma geri dondum, yeni evime tasindim cay iciyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

İnanılmaz bir başarı, tebrik ederim hocam. Böylesine destansı bir konuda mesajım olsun istedim. Ben de bir Hukuk fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Farklı kulvarlarda da olsak benzer bir yapımız, geçmişimiz var. İleride sizinki gibi bir konuma gelebilirsem bu mesajı alıntılayarak konunuzu uplayacağım. Allah başarılarınızı daim etsin. Yüksek lisans konunuzu da ayrıca inceleyeceğim, onun için de teşekkürler.

Tesekkur ederim :) Yolun acik olsun, basarilar.
  • Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar, beni mutlu ettiniz. Umarim hepinizin gonlunce olur.
  • CThirty kullanıcısına yanıt
    Reis bu kaçıncı seviye :)
  • Bence git bilişim teknolojilerini oku o daha iyi bende okuyorum çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: jokernikov

quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

quote:

Orijinalden alıntı: Dante`

Ama bilgisayar mühendisi olabileceğini sanmıyorum.
    Çünkü böyle işlerle uğraşmayı sevmediğin belli kod yazmak hakkında hiçbirşey duymamışsın

Niye bu kadar onyargılı konustugunuz anlmayıorum.Siz kac tane anadolu fen lısesınden mezun olmus kısının kod yazarak uni.de tercıh yaptıgını gordugunuz?Kac tane makına muhendısının makınalardan cok ıyı anlayarak basladıgını ya da ee muhendıslerının cok iyi elektronık devreler yaparak uni.ye basladıgını gordunuz.Nedır bu yargı??

Sen benı ne kadar tanıyorsun da olabılcegımı sanmıyorsun onu anlamadım.Evet bılg. ıstıyorum kod yazmanın ne demek oldugunu bılmıyorum nolmus.Benım basarılı olamayacagımı nasıl ıdda edıyorsunkı?

Emınım sız uni.ye gırerken her seyı cok iyi bılıyordunuz.Ben fen lısesı mezunuyum kac yıl yatılı okulda okudum.Emın ol fırsatım olsa bende bunları bılıyor olurdum.oyle ıgrenc bır egıtım sıstemı varkı malesef bunları bılmemek benım elımde degıl.Su anda elımde flash oyun programlamasıyla ılgılı bır kıtap var onu okuyorum mesela ne tarz seyler oldugunu ogrenmek ıcın.

Bu kadar yıl okuduktan sonrada bır yerı yazmıs olmak ıcın yazmam emın olun.

Yardımcı olan arkadaslara cok tesekkur ederım.

haklısın hocam ama hakketen ilgin varsa bu bölüme git bi de yazın boş durma bence programlama dillerine bak derim çünkü bu bölümlere küçüklükten beri bilgisayarla uğraşan kod yazmayı az çok bilen insanlar da gidiyo geri kalmamış olursun onlardan

kardeş beni yanlış anlamışsın..
    eğer bu yaşa kadar bu işlerle hiç uğraşmadıysan olmaz diyorum
    ben lise2 ye gidiyorum.oyun oynamayı çok seviyorum fakat yinede bu işi öğrenmek içn zamanımı ayırıyorum.
    yeterince açıklayıcı olduysa..

Bende böyle düşünüyordum. Hobi olarak bir şeyi seven, erkenden öğrenen daha başarılı olur, olmak zorunda diye düşünüyordum fakat konuda da görüldüğü üzere bir şeyi erkenden yapmak veya hobi olarak uğraşıyor olmak demek alanında en iyisi olabilirsin demek değil.

Ben lise 2'de programlama ile tanıştım ( anadolu teknik lisesi ) şuan ben neredeyim konu açan bireyimiz nerede.

• Assffgghhj vay be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstikrarınız örnek alınacak tarzda, tebrik ederim. Hayatınızda başarılar. Bir gün ben de meslektaşınız olmayı isterim :)

• Hocam ne yaptiniz en son

• Hayalim bilg. Mühendisi olmak ama iyi bi üniversite kazanmadan sadece dil geliştirerekmi bunları yapmak mümkünmü kısaca anlatırmısınız ?

• okurken gözlerim yaşardı
  • Forumda ne efsane konular var be :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.