Şimdi Ara

Bilgisayar müh. TERCİH LİSTESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
4.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bknz.hiçbir şey nasıl beğenilmez
  • Awersomeboythislikemii kullanıcısına yanıt
    Hocam yaparsınız tabi, bakkalda bilgisayar varsa orada da yaparsınız, önemli olan kaliteli bir yerde yapabilmek.
  • Olum ne konyası herkes sallamış bir yerlerinden kayseride Abdullah Gül Üniversitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: METUEngineer

bkz: sıralama nasıl çöp edilir.

sen olsan ne yapardın öyle yazacağına bir tavsiye ver
  • Hocam saçma bi tercih listesi bence...
  • Massibe M kullanıcısına yanıt
    yok en sona konyayı yazdım bir de onu diyorlar galiba
  • TolgaReis_24 T kullanıcısına yanıt
    kendim anca böyle oldu :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

quote:

Orijinalden alıntı: METUEngineer

bkz: sıralama nasıl çöp edilir.

sen olsan ne yapardın öyle yazacağına bir tavsiye ver

Kayseride villa verseler, altıma son model mercedes verseler yine AGÜ yü yazmam. Yıldız teknik veya hacettepe yaz git, hayatını kurtar.
    Kayseride yaşayan biri olarak söylüyorum bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackk001

Hacettepe git birak agu yu.Bilgisayae diyorsun kayseri yaziyorsun sencede garip degilmi?

kayseriye taktınız şimdi kayseride yale üniversitesi olsa gitmez misin?
  • Hocam Hacettepe hayırlı olsun onun yukarısı fazla yüksek.
  • METUEngineer kullanıcısına yanıt
    agüyü gezdin mi? benim şehirle işim olmayacak kaliteli bir eğitim alıyım yeter
    agü kontenjan artmış gelmez mi? aslında burdakiler gitme diyor iyi olur onlara göre
  • Mühendislik programları ne oluyor okula başlayınca mı seçiyosun bölümünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

agüyü gezdin mi? benim şehirle işim olmayacak kaliteli bir eğitim alıyım yeter

Gezdim hocam. Eski sümer fabrikasına parayı basıp restore etmişler. Hatta çocukken öğrenci köyünün hemen karşısındaki evde oturuyoduk.

Kampüsün tasarımı vs. eyvallah çok güzel. İmkanları da şimdilik iyi. Ama önceki konuda yazdıklarım hakkında çok iyi düşün. Karar senin.
    Ama ben o sıralamada kesinlikle AGÜ yazmazdım. Mis gibi yıldız teknik, hacettepe varken kendime yazık etmezdim.
  • Hocam gelmemesi daha hayırlı olur gibi, Hacettepede okuyanlar memnun genellikle. Olanakların çok daha fazla olur diye düşünüyorum, 10k bandındaki çoğu insan Hacettepe yazmış, Agüde olursa Hacettepede olursa hayırlı olsun. Kötü tercihler değil ama liste garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaReis_24 -- 26 Temmuz 2017; 20:14:40 >
    nasıl yapıyım ankaraya öncelik(agü hariç) verdim güyya zaten gelmeyecek
  • Ben olsam bu şekilde hazırlamazdım listemi ama sana mantıklı gelen şekli buymuş, öyle yapmışsın. Bence bu saatten sonra insanların fikrini çok da önemseme, kafanı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz. Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

Ben olsam bu şekilde hazırlamazdım listemi ama sana mantıklı gelen şekli buymuş, öyle yapmışsın. Bence bu saatten sonra insanların fikrini çok da önemseme, kafanı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz. Hayırlısı olsun.

Katılıyorum.
  • quote:

Abdullah güle neden ön yargılısınız? başka universite bulamadım bulsam da yazmak saçma geldi bilmiyorum ya kafam karışık işte

Galatasaray üniversitesini de düşünebilirsin hocam. Fransızca ama kaliteli okul. Ayrıca konum olarakda 10 numara.
  • Leaq L kullanıcısına yanıt
    Fransızca mı? İngilizce daha iyi bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.