Şimdi Ara

Bilgisayar müh. TERCİH LİSTESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
4.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende gecen sene 15.900 uncu olmustum. Agu cok cazip gelmisti cunku bir cok firaati vardi. Ucretsiz yurt bir aylik amerika programi (hazirlik sonrasi) aylik 500 tl burs vs vs

Ama yildiz teknik ve haceteppe varken agu biraz daha nisantasi unisi gibi duruyor. Koklu universiteler daha mantikli. Ordaki proflar docentler falan da iletisime gecerse dinlemeni tavsiye etmem bana hic objektif davranmamislardi. Sanarsin ojul stanford.

Ben suan itu insaattayim ama bilgisayara giricek olsam marmara veya yildiza giderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ege üniversitesi ve İYTE neden yok?

aslolan hangi üniden mezun olduğun değil. Mezun olduğunda cebinde CISCO, EC-Council, Microsoft sertifikalarının hazır bulunması

• quote:

Orijinalden alıntı: errorinside

Ege üniversitesi ve İYTE neden yok?

aslolan hangi üniden mezun olduğun değil. Mezun olduğunda cebinde CISCO, EC-Council, Microsoft sertifikalarının hazır bulunması

hocam ankarada yaşıyorum izmiri hiç araştırmadım
  • Gebze Teknik iyidir üst sıralara çıkar onu.Konyo ve apoyu alta çekip gtü üste çek.

• nükleerbaslıklıkız kullanıcısına yanıt
    yıldız ve hacettepeyi yazdım
  • MakeeKako kullanıcısına yanıt
    ankaradayım hacettepeden iyi midir? Agünün olanakları beni celbediyor napıyım
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    o sertifikaları nasıl elde edicem?
  • abdullah gül ve konya nedir la

Sil o çomarlandları
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

abdullah gül ve konya nedir la

Sil o çomarlandları

Nasil siliyim abi tercih kapandi .s

• Yapabildigim kadar yapicam artik

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Sagol kanka

• listen fena değil abdullah gülü at ordan yıldızın altına en kötü iü pc yi yaz sonra altını komple sil 15k lık sıralamayla öyle yerler yazılırmı kafanmı iyi kardeşki iü pc ye bile gerek yok söyliyim konya ne gebze ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuff2 -- 27 Temmuz 2017; 11:11:59 >
  • Awersomeboythislikemii kullanıcısına yanıt
    3. Sınıf ikinci dönemden itibaren başla almaya bu sertifikaları. Sınavları var girip alıyorsun. Bilgeadam sitesinde eğitimleri görürsün her biri için süreç ayrı çünkü. İstanbula bakmışsın izmire de bak derim. Ege ve iyte gayet iyi üniversitelerdir ve izmir öğrenci dostu şehirdir.

• Ege ve iyte yaz diyenlere katılıyorum. Ayrıca Abdullah Gül nedir allah aşkına ya, taban puan rehberine göre tercih listesi mi yapılır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi altin ya agu geldi , tm muh egitimi iyi bi uni ama , agu nebiliyim? bi hacettepe tutmasi varken aguyu tercih etmissin yzik etmissin

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Agüye gitcem herhalde izmiri aslinda dusundum ama ailem pek sıcak bakmazdı galiba

• biyologmen B kullanıcısına yanıt
    Puan rehberine gore yapmadim Aguye gittim orada kaldim hocalarla ogrencilerle konustum

• agü ne diyenlerin okulun kampüsü, yurtları, akademik kadrosu, eğitimi, hazırlık eğitiminden sonra abd ye yollaması ve bursları hakkında en ufak fikri olmadığına eminim.
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Puan rehberi de etkiliyor insani ama ona gore yapmadim agüde kaldim gezdim hocalarla ogrebcilerle konustum

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam valla icimi hos ettiniz burada duzgun yorum yok az daha silecektim ama silmedim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.