Şimdi Ara

BİLGİSAYAR GEÇ AÇILIYOR/ASUS IN SEARCH OF INCREDIBLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam kasa bilgisayar kullanıyorum bilgisayarda bir sorun var şu günlerde daha fazla yaşamaya başladım. Asus H110M-D Anakartını kullanıyorum internette sorunu arıyorum ama bir türlü bulamıyorum bilgisayarı açtıktan sonra ASUS in search of incredible ekranında yaklaşık 15 dk bekledikten sonra bilgisayara girebiliyorum bu sorunu nasıl çözebilirim? BIOS son sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles1337 -- 21 Mayıs 2020; 16:26:36 >

• İnanılmazı kesfet diye 15 dakika dusunme suresi veriyor sanırım
    İsin sakası bir yana normal degil mantıken konusuyorum HDD,SSD bunlarda bir sorun olabilir mi?
  • huso kullanıcısına yanıt
    Güldürdün : HDD;SSD hakkında çok bilgim yok ama bir yere daha sormuştum cevabı şu oldu: bakılacak noktalar.1-sata kablo,2-depolama birimi,3-anakart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles1337

Güldürdün : HDD;SSD hakkında çok bilgim yok ama bir yere daha sormuştum cevabı şu oldu: bakılacak noktalar.1-sata kablo,2-depolama birimi,3-anakart
    İste SATA Portlarda HDD,SSD olur eger sorunlu bir HDD varsa ondan olabilir diye dusunuyorum.
    HD TUNE İle test yapsanız Hdd i
  • Hocam tekrar selamlar biraz geç cevap verdim kusura bakma lütfen dediğin programla HDD'i taradım yemyeşil çıktı sorun yok ne yapmalıyım şimdi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.