Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100-200 tl arası arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Valla uzun zamandır kaliteli bi koltuk almak istiyorum ama bi türlü istediğim gibi rahat bişey bulamadım.. Boy pos kilom Maşallah yerinde, hiç bi koltukta rahat edemiyorum.. Boy 186 kilo 110 omuzlarda geniş kalıpli dana yavrusu gibi bişeyim ve standart koltuklarda rahat edemiyorum.. Eee bi koltuğa 1000 TL verecek durumumda yok.. En fazla 500 600 TL..

Siz ne önerirsiniz arkadaşlar..

Geçtiğimiz çarşamba günü Kırmızı çizgili Adore Vento siparişi vermiştim, Geçtiğimiz cuma günüde koltuk elime geçti. Pazartesi anca gelir derken 2 günde ankaradan istanbula beylikdüzündeki evime ulaşti..

Montaji çok kolay onu söyleyeyim ama bi yere kadar, Sirt minderini Takmaya sira gelene kadar.. Tek kişi yapacaksaniz Küfürün biri bin para onu söyleyeyim, Mutlaka yaninizda biri olsun en azindan Sirt parçasini montajlarken biride hem sirt minderini tutsun hemde vida deliklerini yerine oturtup hemde kolçaklari ona göre hizalasin.. Alirsaniz montajini yaparken demişti dersiniz.. Evde tek olduğum için Deli oldum montajini bitirene kadar.. Ulan tam herşey oldu bitti derken koltuğa bi oturdum, Yahu diyorum bu koltuğu almadan önce mağazada denedim.; Bu bu kadar ufak değildi derken Eyvah dedim Kolçaklari yanliş takmişim, saği sola solu sağa takmişim onuda Kolçaklarin Krom kaplamali plastiğini takacakken farkettim, Bi daha offlaya puflaya Sök tak işi çikti başima..

Her neyse koltuğu cuma gününden beridir kullaniyorum ve açikçasi memnunum, minder kalitesi deri kalitesi minderlerin rahatliği gayet iyi seviyede.. Koltuğun görünüşü fotodakilerden daha güzel, doya doya yayilip ister yatirin film izleyin istersenizde yata yata oyun oynayin.. Uzun süre oturunca genelde bacaklarda bi rahatsizlik olur ama bunda gayet rahatim şuan.. Koltuğun tüm minderleri çok kaliteli olmuş, ben beğendim.. Sirt dayamasindan üstüne oturduğunuz minderden, kolçaklardaki kol dayama minderlerine kadar beğendim.. Sirt dayama minderi Beli güzel kavriyo yani dik bi şekilde oturursaniz rahatsizlik yaşamazsiniz bence.. Bunlarin eski üretimlerinde kolçaklardaki minderler çok yumuşakti ve belli bi müddet geçince kolçak minderleri pıstıgı yani çöktüğü için bu yeni üretimde o kolçak minderlerini daha kaliteli yapmişlar.. Bu şu demektir ki Adore müşterilerden gelen şikayetleri dikkate aliyomuş buna sevindim..

Şahsen bu fiyat seviyesinde ve Malesef ülkenin can çekişen ekonominin piyasaya etkileri sebebiyle aslinda daha ucuz olmasi gereken koltuk şuan 550 TL.. Bu fiyata eğer amazondan koltuk getirebiliyosaniz durmaniz bile hata zaten alin DXRacer'i keyfinize bakin ama İlla TR'den alacağim parasini haketsin kaliteli olsun güzel olsun diyosaniz Adore Vento tavsiyemdir.. Sormak istediğiniz bişiy varsa elimden geldiğince cevaplarim..

Aldiğim ürün bu..;https://www.adoremobilya.com/vento-yonetici-koltugu-siyah-kirmizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 30 Mayıs 2017; 3:29:42 >

• Max Office Racing aldım 4-5 gündür kullanıyorum. ÖTV indirimini kaçırdım. 440 liraya aldım. Gayet rahat ve konforlu koltuk. Tavsiye ederim. Fiyatı fazla ama piyasayı göz önüne alınca orta fiyat bandında en alınabilir ürün olarak duruyor. Alacaklara tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Valla uzun zamandır kaliteli bi koltuk almak istiyorum ama bi türlü istediğim gibi rahat bişey bulamadım.. Boy pos kilom Maşallah yerinde, hiç bi koltukta rahat edemiyorum.. Boy 186 kilo 110 omuzlarda geniş kalıpli dana yavrusu gibi bişeyim ve standart koltuklarda rahat edemiyorum.. Eee bi koltuğa 1000 TL verecek durumumda yok.. En fazla 500 600 TL..

Geçtiğimiz çarşamba günü Kırmızı çizgili Adore Vento siparişi vermiştim, Geçtiğimiz cuma günüde koltuk elime geçti. Pazartesi anca gelir derken 2 günde ankaradan istanbula beylikdüzündeki evime ulaşti..

Montaji çok kolay onu söyleyeyim ama bi yere kadar, Sirt minderini Takmaya sira gelene kadar.. Tek kişi yapacaksaniz Küfürün biri bin para onu söyleyeyim, Mutlaka yaninizda biri olsun en azindan Sirt parçasini montajlarken biride hem sirt minderini tutsun hemde vida deliklerini yerine oturtup hemde kolçaklari ona göre hizalasin.. Alirsaniz montajini yaparken demişti dersiniz.. Evde tek olduğum için Deli oldum montajini bitirene kadar.. Ulan tam herşey oldu bitti derken koltuğa bi oturdum, Yahu diyorum bu koltuğu almadan önce mağazada denedim.; Bu bu kadar ufak değildi derken Eyvah dedim Kolçaklari yanliş takmişim, saği sola solu sağa takmişim onuda Kolçaklarin Krom kaplamali plastiğini takacakken farkettim, Bi daha offlaya puflaya Sök tak işi çikti başima..

Her neyse koltuğu cuma gününden beridir kullaniyorum ve açikçasi memnunum, minder kalitesi deri kalitesi minderlerin rahatliği gayet iyi seviyede.. Koltuğun görünüşü fotodakilerden daha güzel, doya doya yayilip ister yatirin film izleyin istersenizde yata yata oyun oynayin.. Uzun süre oturunca genelde bacaklarda bi rahatsizlik olur ama bunda gayet rahatim şuan.. Koltuğun tüm minderleri çok kaliteli olmuş, ben beğendim.. Sirt dayamasindan üstüne oturduğunuz minderden, kolçaklardaki kol dayama minderlerine kadar beğendim.. Sirt dayama minderi Beli güzel kavriyo yani dik bi şekilde oturursaniz rahatsizlik yaşamazsiniz bence.. Bunlarin eski üretimlerinde kolçaklardaki minderler çok yumuşakti ve belli bi müddet geçince kolçak minderleri pıstıgı yani çöktüğü için bu yeni üretimde o kolçak minderlerini daha kaliteli yapmişlar.. Bu şu demektir ki Adore müşterilerden gelen şikayetleri dikkate aliyomuş buna sevindim..

Şahsen bu fiyat seviyesinde ve Malesef ülkenin can çekişen ekonominin piyasaya etkileri sebebiyle aslinda daha ucuz olmasi gereken koltuk şuan 550 TL.. Bu fiyata eğer amazondan koltuk getirebiliyosaniz durmaniz bile hata zaten alin DXRacer'i keyfinize bakin ama İlla TR'den alacağim parasini haketsin kaliteli olsun güzel olsun diyosaniz Adore Vento tavsiyemdir.. Sormak istediğiniz bişiy varsa elimden geldiğince cevaplarim..

Aldiğim ürün bu..;https://www.adoremobilya.com/vento-yonetici-koltugu-siyah-kirmizi

Hocam görüntü güzel ama deri çok terletmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

quote:

Hocam görüntü güzel ama deri çok terletmiyor mu?

Terleme bünyeden bünyeye değişen bişey yani illa terletir veya terketmez demek yanlış olur.. Bundan önceki koltuğumu 2009-2010 senesinde almıştım o da suni deriydi ve ondada terleme yaşamamıştim bunda hiç yaşayacagimi sanmıyorum.. Çünkü; bunun deri kalitesi biraz daha iyi geldi bana ve şu yüzden söylüyorum, aldim alali 1 hafta gibi bir süre olacak ve ramazana denk geldi haliyle iftara ve iftardan sonra sahura kadar zaman geçsin diye saatlerce pc başındayim.. 5 6 saat online oyun başında otururken dahi en ufak bi terleme yaşamadım şimdilik.. Daha sonra yaşarmiyim sanmıyorum ama net konuşmak istemem.. Şimdi terlemeyen o zamanda terletmez herhalde.. Şuan İstanbul 23 derece güneşli, hadi diyelim iyice yaz sıcakları bastırdı hava oldu 32 derece falan o zamanda zaten vantilatör veya klima olduğu için yine terleme sıkıntısı olamayacak bence.. Güneş altında oturup oyun oynanmadigi müddetçe terleme yapacağını sanmıyorum..

Bu adore Vento'nun şöyle bi artısi var, bazı mağazada bulunabiliyo tekzen gibi koçtaş gibi gibi gibi yani gidip almadan önce deneyip test edebiliyo insan ama diğer ürünler için böyle bi şans yok, tamamen yorum üzerine millet alıyo veya almıyor.. Hep söylediğim hep söyleyeceğim birşeyi yine tekrarlayayim, almadan önce gidin mutlaka mağazalarda test edin, oturun kalkın yatın indirin kaldırın içinize sinerse alin veya almayın.. Sadece yorumları okuyarak bi ürün almayın, hele hele alınınca senelerce dayanmasi gereken bi ürünse..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu urunu alan oldu mu, kalitesi idare eder mi

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

http://www.hepsiburada.com/burosim-ofis-koltugu-yonetici-koltugu-mudur-koltugu-m750-a-p-HBV000005DYYS?magaza=Merkez%20Pazar

• arkadaslar tekerleksiz pc koltugu arıyorum.tekerlekliler hep geriye kacıyor.yada benimkisi oyle.tekerleksizlerin daha iyi olacagını dusunuorum.oneriniz varmi?
  • chaoticsense kullanıcısına yanıt
    Bu tip srtlığı fileli koltuklara nasıl güvenebiliyorsunuz? Sırt kısmı yırtılmaya çok müsait olur. Yırtılırsa da direkt at çöpe.

Fiyatları da hemen hemen diğerleri ile aynı, bence sırt kısmı sünger olanları tercih edin.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Oturma kismi sunger olanlar, ya cok duz-ucuz modeller(bel desteksiz) ya da markus gibi pahali.

Ara fiyattakiler de genelde suni deri, terletmesinden tercih edemiyorum.

Kisacasi bu kriterlerde bulabildigim tek urun bu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: chaoticsense

Oturma kismi sunger olanlar, ya cok duz-ucuz modeller(bel desteksiz) ya da markus gibi pahali.

2 yıldır bu tipte bir sandalye kullanıyorum, Hb'den 180 Liraya almıştım. Filelerine henüz bir şey olmadı ve olacağa da benzemiyor.

@hsngencer
    Tekerleklerini çıkarabilirsin, benim bildiğim hepsinin çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 2 Haziran 2017; 23:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

Orijinalden alıntı: chaoticsense

2 yıldır bu tipte bir sandalye kullanıyorum, Hb'den 180 Liraya almıştım. Filelerine henüz bir şey olmadı ve olacağa da benzemiyor.

@hsngencer
    Tekerleklerini çıkarabilirsin, benim bildiğim hepsinin çıkıyor.

cıkarttım dengede durmuyor
  • misafir koltuk tiplari için sabit ayaklar satılıyormuş. forumda okumuştum. biraz araştırın derim.
  • chaoticsense kullanıcısına yanıt
    Suni deri çok güzel koltuklar var aslında çokta rahatlar, satıcının birine sordum kumaş olanı yok mu diye, yok dedi.

Aslında o koltuklara kumaş kılıf kaplatabilirsek çok güzel olur.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Suni deri bir de zamanla pul pul kalkip dokulebiliyor. Canta ve bir montumda olmustu.

Evet keske full kumas olsalardi max racing mesela..

• Max racing modelinde fakat renk olarak full siyah koltuk var mı acaba
  • arkadaslar sabit pc koltugu arıyorum.şöyle bişey buldum.cok da rahat bişeye benziyor.zira firmaya yonelik koltukları hep iyi yorumlar almiş.boyle bir modele bakma sebebim direksiyon set ve standım var.gaz pedalina basınca tekerlekli koltuklar geriye kaciyor.bende sabit ve yumusacık icine gomulcek bişey ariyorum.bu koltuk nasıl olur sizce.üstelikde kumaşmış.

http://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-misafir-bekleme-sandalye-koltuk-ofis-buro-P136681111

• Adore VLT 460 tavsiye ederim çok rahatmış
  • Çalışma için güzel bir koltuk arıyorum, yeri geliyor 24 saat oturuyorum. Bir şey aldım ama 1 yıl dayanmadı her yanı gıcırdıyor, bu sefer düzgün bir şey alayım diyorum. Doğru dürüst bir şey olursa 700'e kadar çıkarım muhtemelen. Şimdi kullandığım bel ağrısı sorunu yaşatıyor, beli destekleyen bir şey olsa çok mutlu eder beni. Arabanın standart koltuğu bile daha çok destekliyor onu söküp getirsem yeridir, bıktım bu beli desteklemeyen koltuklardan.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speronly -- 17 Haziran 2017; 21:12:16 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.