Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BİLGİLERİM ÇALINMIS MIDIR?!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Meizu >> BİLGİLERİM ÇALINMIS MIDIR?!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1672 Mesaj
    Arkadaslar meizu konusunda yabancıyım heveslenıp almıstım ama eskı kullanıcının sıfresını ıstedıgı ıcın bı turlu rootlayamadım aldıgım kısıye ulasamıyorumda ama benım sorunum acaba bu adam benım telefonda gırdıgım bılgılerı o hesabı acarak gorebılır mı=???

|
    |
    |
    |
    |
    |

hesap aktıf degıl ama web uzerınden gırse flyme hesabınndan benım gırdıgım sıfrelerı sıtelerı gorebılırmı ben zaten logın olamıyorum ondan vazgectımde benım telefonuma dokunmasın okumasın etmesın vs... derdım...
    |
    |
    Kıvan Ç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hangi sürümdesin diye sordum ona cevap vermemişsin. 5.1.5.0G sürümünde flyme hesabı diye bişey yok. O sürüme geç. Yakın zamanda yeni güncelleme gelecek flyme hesabıda geri eklendi.
    Sürümünü güncelleyince kendi hesabını açarsın.
    |
    |
    LimeWaRe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Flyme hesabı IOS tan kopyalanmış bir sistem ,telefonunuzda aktif iken çalınır veya düşürürseniz internet üzerinden kapatabiliyorsunuz,bilgilerinizi güvene alıyorsunuz,diğer birkaç özelliği de verilerinizi (rehber,uygulama,oyun...) google gibi bir buluta yükleyip sürekli oradan indirip güncelleyebilmeniz. Başka bir telefona (meizu marka) aynı flyme hesabı ile girilince sizden senkron yapılmış oyun ve uygulama bilgilerini o telefona indirebilir. Şifresini bilmeden kaldırmanızın da imkanı yok şuan için.
  • Binbaşı
    1672 Mesaj

onları yapması ıcın benım telefonda o kullanıcı ıle logın olması gerekmıyormu ?
    flyme hesabı yok su an telde sadece gırmek ıstedıgımde eskı kullanıcıdan cıkmalısın dıyor ben flayme fılan ıstemıorum zaten yeterkı bılgılerıme erısılmesın
    |
    |
    dys kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

g surumu yukleyemıyorum benım surum a surumu rootlayamadıgım ıcın gecemedım ınt surume ıcındekı surum 5.1.7.0a

dedıgınız gıbıyser 5.1.5a surumunu ındereyım?
    |
    |
    Kıvan Ç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Login oldugu için çıkış yapmalısın diyor,malesef o hesabın şifresi şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

su an benım telefonumda logınmı o eleman? benım derdımı anlatamadım sanırım logın vs olmak ıstemıyorum tek derdım bu adam su an hala logınmı benım telde...format vs atıyorum cvunku
    |
    |

Ayarlar flyme kısmında hesabı görürsünüz eger loginse, siz girmek istediğinizde diğer hesaptan çıkın dediyse login muhakkak.

|
    |

flyme hesabı bos ama ben logın olmak ıstedıgımde dıger hesaptan cıkın oyle logın olun gıbı bısey dıo ..ama flyme hesap gırısıne gırdıgımde bos kullanıcı adı sıfe kısmı bısı ındırmek ıstedıgımde kullanıcı adı sıfre soruyor ama eskı hesap normalde gozukmuyor sadece ben kendı kullanıcı adımla logın olmak ıstedıgımde eskı hesaptan cıkın dıo
    |
    |

Benim anladığım şu, eski hesaptan çıkış yapılmadan hesap silinmiş veya üzerine rom kurulup data sil denilmiş,şu an aktif değil yani senkronizasyon olmadığı için bilgileri okuyamaz ama telefon o hesapla aktif olduğu için hala kapatma şansı var veya siz o özellikleri kullanamazsınız.

|
    |

yukarıdakı arkadas 5.1.5 yuklersenız flyme hesabına gırersınız demıs ama sanırım ımeı le bırlestırıolar bu hesabı...olmaz gıbı gelıo ama
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.