Şimdi Ara

[BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
55
Favori
77.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başka markadan örnek verebilir misiniz ?

https://www.slikhaarshop.com/by-vilain-blow/

bu pudra toz gibi birşey
  • osmanliaskeri kullanıcısına yanıt
    Osis Dust It var ama aynı işlevde mi bilmiyorum. Araştırın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanliaskeri

arkadaşlar bunun osis versiyonunu yada
    başka markadan örnek verebilir misiniz ?

https://www.slikhaarshop.com/by-vilain-blow/

bu pudra toz gibi birşey

Atası dust it tir.Dust it amazon.com dan 615 satış üzerinden 4.4 puanla rekor kırmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler saçlarım ince.Mat görünüm veren osis mess up 'dan daha etkileyici bir ürün önerebilirmisiniz?yoksa en ideali mat görünüm veren osis mess up mıdır?
  • International kullanıcısına yanıt
    Wella eimi bold move önerebilirim ürünü çok beğendim tutuculuk vasat fakat öyle bi iddasıda yok matlığı çok güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar daha önce de konuya yazmıştım. Saçlarım aşırı ince telli, seyrek kuruttuktan sonra çok hafif dalgalı oluyor. Şimdi sorunum şöyle saçlarım kuruturken aşırı elektrikleniyor. Şu an saçlarım uzun nasıl şekil versem bilemiyorum sağa atıyorum gözlerimin önüne düşüyor bir türlü durmuyor saç ve rüzgarda da aşırı dağılıp bozuluyor. Flexwax kullandım fakat bana hiç yaramadı napsam bilmiyorum kafayı yicem bir türlü randuman tutturamadım saçımda

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler saçlarım ince.Mat görünüm veren osis mess up 'dan daha etkileyici bir ürün önerebilirmisiniz?yoksa en ideali mat görünüm veren osis mess up mıdır?

BÖLe bir ürün var

inceleme yaptım bakabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_116072311/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler saçlarım ince.Mat görünüm veren osis mess up 'dan daha etkileyici bir ürün önerebilirmisiniz?yoksa en ideali mat görünüm veren osis mess up mıdır?

Eimi yi ben de öneririm.Son zamanlarda Wella çok iyi işler yaptı.Ama Alman mı İsviçre malı mı hala onu çözemedim.

• şu saç stilinin tam olarak ismi nedir acaba beyler, 2 aydır istanbulda salon kadir'e gidip pompadour yaptırıyorum artık yeni bir şeyler denemek istiyorum ama saçım yeteri kadar uzun değil sanırım. kaşıma kadar ancak geliyor, argan yağı falan kullanıyorum uzasın diye. şu saç stilini yaptırmak istiyorum, en azından böyle bir kesim istiyorum ki saçlarım uzadığı zaman hazırlıklı olsun yani, saçlarımın önleri biraz güçsüz gerçi. bilginiz varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 1 Mayıs 2016; 18:49:43 >

• Spesifik bir ismi yok ama illa söylemem gerekirse messy pompadour diyebilirim.
  • Ince telli saclar icin osis session label wax mi yoksa sebastian matte puty mi daha iyidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Spesifik bir ismi yok ama illa söylemem gerekirse messy pompadour diyebilirim.

Hocam peki bu saç uzatmak için hindistan cevizi yağı öneriyorlar, hatta youtube da var, 1 hafta boyunca hergün yapıyor saç 1cm uzuyor. Gerçeği varmıdır bunların önerirmisiniz

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Merhaba konunuzu baştan sona okudum diyebilirim. Gayet yararlı bilgiler de edindim bu sayede. Fakat yine de bir şeye karar veremedim; Hdf veya By Villain alma şansımız olmadığı için American Crew Fiber ve Tigi Matte Seperation arasında kaldım.
    Hangisini almam gerektiğini bilmiyorum. Saçım sık,sert ve kalın telli. Hafif dalgalalı. Bu sebeple fön makinem ile hep en sıcak ayarta kurutmak zorunda kalıyorum olabildiğince şekil vermeyi kolaylaştırmak dalgaları yok etmek için. Tabi bu seferde kabarıyor, elektrikleniyor vs. Zor bir saç kısaca. Saçımı Quiff tarzı yapmak istiyorum. Şu anda da öyle sayılır zaten. Yanlar enseler kısa üstler uzun.

Şimdi hocam bu yukarıda belirttiğim waxları tutuculukları güçlü diye alacağım ancak şu video da gördüğüm kadarıyla tigi seperation aşırı mat bir wax
    (süresi ile veriyorum url'yi):https://youtu.be/TJETpKwbRho?t=2m44s .

Bu sebeple kararsız kaldım. Yine de almalımıyım ? Hem güçlü tutuş istiyorum hem de çok az da parlaklık olsun istiyorum. Yada belkide sizin söylediklerinize göre parlaklıktan tamamen kaçınacağım. American Fiber mi almalıyım bilemedim.
    Zamanında mess up falan denemiş biri olarak biliyorum ki wax azcık güçsüz olsun saçım dağılacak. Aşırı zor bir saçım var. Bazen azcık dökülse seyrelse de ben de normal insanlar gibi saçımla oynayabilsem rahatça yapabilsem diyorum :D .

Birde kurutma işlemi öncesi için bunu almayı planlıyorumhttp://sachane.com/osis-flatliner-masa-ile-duzlestirme-serumu-200-ml.html .

önerilerinize açığım ne dersiniz ?

Beckham'ın şu modeli aşırı hoşuma gidiyor açıkcası...

Son bir not; bugüne kadar bonhair'ın parlak waxını kullanıyordum. Ucuz bir wax fakat güzel işimi görüyordu,özellikle öğrencilik dönemimde. Fakat artık kafama sürmemle yapış yapış olan, alnımı yağlandıran bu pis gönürünümden kaçmaya çalışıyorum. Bu yüzden daha doğal görünüm sağlayacağına inandığım söylenilen bu mat waxlara yöneldim. Öneriniz nedir ?
    Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 3 Mayıs 2016; 16:02:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Merhaba konunuzu baştan sona okudum diyebilirim. Gayet yararlı bilgiler de edindim bu sayede. Fakat yine de bir şeye karar veremedim; Hdf veya By Villain alma şansımız olmadığı için American Crew Fiber ve Tigi Matte Seperation arasında kaldım.
    Hangisini almam gerektiğini bilmiyorum. Saçım sık,sert ve kalın telli. Hafif dalgalalı. Bu sebeple fön makinem ile hep en sıcak ayarta kurutmak zorunda kalıyorum olabildiğince şekil vermeyi kolaylaştırmak dalgaları yok etmek için. Tabi bu seferde kabarıyor, elektrikleniyor vs. Zor bir saç kısaca. Saçımı Quiff tarzı yapmak istiyorum. Şu anda da öyle sayılır zaten. Yanlar enseler kısa üstler uzun.

Şimdi hocam bu yukarıda belirttiğim waxları tutuculukları güçlü diye alacağım ancak şu video da gördüğüm kadarıyla tigi seperation aşırı mat bir wax
    (süresi ile veriyorum url'yi):https://youtu.be/TJETpKwbRho?t=2m44s .

Bu sebeple kararsız kaldım. Yine de almalımıyım ? Hem güçlü tutuş istiyorum hem de çok az da parlaklık olsun istiyorum. Yada belkide sizin söylediklerinize göre parlaklıktan tamamen kaçınacağım. American Fiber mi almalıyım bilemedim.
    Zamanında mess up falan denemiş biri olarak biliyorum ki wax azcık güçsüz olsun saçım dağılacak. Aşırı zor bir saçım var. Bazen azcık dökülse seyrelse de ben de normal insanlar gibi saçımla oynayabilsem rahatça yapabilsem diyorum :D .

Birde kurutma işlemi öncesi için bunu almayı planlıyorumhttp://sachane.com/osis-flatliner-masa-ile-duzlestirme-serumu-200-ml.html .

önerilerinize açığım ne dersiniz ?

Beckham'ın şu modeli aşırı hoşuma gidiyor açıkcası...

Son bir not; bugüne kadar bonhair'ın parlak waxını kullanıyordum. Ucuz bir wax fakat güzel işimi görüyordu,özellikle öğrencilik dönemimde. Fakat artık kafama sürmemle yapış yapış olan, alnımı yağlandıran bu pis gönürünümden kaçmaya çalışıyorum. Bu yüzden daha doğal görünüm sağlayacağına inandığım söylenilen bu mat waxlara yöneldim. Öneriniz nedir ?
    Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam beckham hdf quicksand kullanıyo diye biliyorum bendede var bu waxdan ama aman aman farkı yok flexwaxla arasında falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ananas32 A kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkürler. Belirtmeyi unutmuşum flexwaxı'da denemiştim ancak bildiğiniz üzere tutuculuğu çok az. Aşırı az. Özellikle benim saç tipimde ki bir insan için. Dediğim gibi azcık güçsüz olsun olay bitiyor. Malesef Beckham'ın saçları mükemmel onun için sorun yok :D.
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle fiberden uzak dur. Tigi ondan kat ve kat tutucudur. Spreyle desteklemen gerekebilir

• galatakontu kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler, sizin dediklerinize benzer şeyleri başka başlıklarda da okumuştum. Dediğiniz gibi vazgeçtim fiberden. Sprey henüz araştırmadım ama destek için alırım belki. Bugüne kadar hep sade wax kullandım.
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Elimde yarım kutu Tigi var saçıma uymadığı için ücretsiz gönderebilirim sana. Kargoyu ödersin

• galatakontu kullanıcısına yanıt
    Mesaj atıyorum hocam size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 4 Mayıs 2016; 12:59:43 >
  • Hdf satan veya ucretsiz olarak vermek istiyen varsa iletisime gecebilir mi ? Yarim veya az kalmis olmasi sorun degil

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.