Şimdi Ara

[BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
55
Favori
77.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uzun zamandır konudan uzaktım beni tanıyan tanımayan bütün herkese selamlar :)

Arkadaşlar öncelikle buraya istediğiniz saç modelini yazıp tavsiye alıyorsunuz çok güzel anlıyorum fakat saçınız için ne yapıyorsunuz ? Demem şu adam brad pitt saçını istiyor buradan wax önerisini alıyor, saçını bir güzel "market" şampuanı diye tabir ettiğimiz (diğer iyi ürünlere kıyasla) şampuan ile yıkıyor. Geliyor havluyla biraz hırpalıyor sonra gelip bir güzel fön çekiyor, sonra yanlış fön çektiğini bilmeden ürünleri sürüyor sonra olmadı ki oluyor :)

1. Duştan çıktın saçının fazla ıslaklığını havlu ile aldın buraya kadar tamam sonrasında ise köpüğün varsa sür yokmu saçının nemini öldürmeyecek kadar fön makinasını yaklaştır ve süreyi iyi tut abilerim ablalarım kardeşlerim romalılar :)) saçta nem önemlidir buraya dikkat edin fön makinası ile saçı çok kurutmayın saç tel tel dökülür teknikler farklıdır.

2. İyi bir şampuan ile işini hallettin şimdi ise kaliteli bir köpük kullan saç olarak hangi model istediğine göre farklı köpük çeşitleri mevcut kalıcılık hacim vb :) fakat nemli saça uygula nemli saç bu havluyla hırpalıyorsunuz ıslak gibi ama değil o biçimdeyken, yada çok az fönü aç ısı düşük ver şekli vur köpüğü tekrar sağlam fön yap waxını sür, son bitiş için iyi bir sprey şart iyi değil hatta çok çok iyi bir sprey (kozmetikte ne kadar ekmek o kadar köfte) saçına uzaktan belli anahtar bölge dediğimiz yerler vardır oralara kesik kesik sık birden boca etme :)

3. Saçınıza günlük bakımınızı eksik etmeyin günlük bakım olarak kürde uygulayabilirsiniz vb şeyler araştırın bakın, 2haftada bir kuaföre gidip kırıklarınızı aldırmanız bile saçınıza bakım yapmanızı sağlar, 2haftada bir ben paramı bayılcam derseniz kötü bir kuaföre gidin kırık alamayan kuaför olamaz sonuçta değil mi ? kestirin demiyorum :) Bu işlem waxta vereceğiniz şeklin daha net sonuç almanızı sağlar ve enfes gözükür :)

4. Son olarak fön çektiğiniz yer havadar olsun bu işlemleri yaparken saçınız terleyebilir özellikle yaz aylarında ve bu hiç iyi birşey değildir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 12 Mart 2018; 5:56:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sprey ve fön taraği tavsiye vericek varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
     [BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLERKutusumu değişti acaba aynı ürün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yapıyorsunuz kuaför hanım

Her zaman diyorum en kaliteli ürünler saç kurutmadan tutunda makasına kadar, işinin ehli kullanıncada sonuç hep mükemmel!
    https://www.youtube.com/watch?v=dclIETmrHio
    https://www.youtube.com/watch?v=UNLC_829V14
    https://www.youtube.com/watch?v=lxkye5ahseM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 13 Mart 2018; 20:25:0 >

• Arkadaşlar saçları gün içinde sürekli ıslak ama yumuşak tutmak için bir tavsiyeniz var mı? Kullandığınız herhangi bir ürün mesela?
    Benim saçlarım kuruduğunda çok kabarıyor ve o görüntüyü sevmiyorum ama hafif yağmurlu havalarda falan çok güzel gözüküyor :D Hep o şekilde tutmak istiyorum ama yöntemini bulamadım. Teşekkürler şimdiden
  • ahmet9062 kullanıcısına yanıt
    Cream wax kullanacaksın mümkünse kaliteli bi wax kullan kaliteli nemlendiricili bir şampuan kullan mesela hanz de fuko cream olanı

• Beyler sacimi kestirmeye gidicem bir iki güne sacimi alttaki model gibi kesmesini isticem bakalım yapabilcek mi? :D
    Bir de saci bu sekil yapmak icin ne kullanmaliyim ne önerirsiniz bir de saci sola doğru taramış ramos dimi bu fotoğrafta ?

[BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
  • saçım ince telli ve seyrek. hangi tür(pomad, pudra, wax), hangi marka önerirsiniz?

osis dust it alsam, tek başına tutuculuk için yeterli olur mu? yoksa spreyde almak gerekli mi?

• Staree kullanıcısına yanıt
    İkinci video'da 03:24'teki hatun daha çok ilgimi çekti
  • Aradiginda konuyu 3 you sonra buldum

• Güzel konu

Pomadlar nasıl

Redone pomadı kullanan var mı?

• starmaster kullanıcısına yanıt
    Ben de pomade ler hakkında yorum arıyorum hocam. Saçlarım aşırı ince telli yabancı forumlarda pomade öneren olmuş baya ya da ıslak jel. Bu dediğiniz markayı ilk defa duydum, nasıl ki acaba?
  • Wax ve spreyi migros indiriminde aldım baya memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Ben de pomade ler hakkında yorum arıyorum hocam. Saçlarım aşırı ince telli yabancı forumlarda pomade öneren olmuş baya ya da ıslak jel. Bu dediğiniz markayı ilk defa duydum, nasıl ki acaba?
    Hocam krem şeklinde

Yağlı pomad bulamadım.

Redone için çok sertlwştiemeden doğal görünüm vererek sacı sertleşriritor. Ben yağlı arıyordum.

Sacı kalıp gibi yapan arıyorsan New well iyidir.

• starmaster kullanıcısına yanıt
    Hocam benim saçlarım aşırı ince telli hemen düşüyor. Ne önerirsiniz ama katı da olmasını istemiyorum saçımla daha sonradan oynayabilmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık hocam

• Pantene argan yagini kullandiktan sonra aksam yatmadan önce yikamamiz gerekli mi?

• Hanz De Fuko Quicksand alternatifi daha ucuz bi wax önerebilecek var mı?
  • MrHamilton kullanıcısına yanıt
    merhaba sorunuzla alakali degil ama claymation kullandim quicsand ile ne farklari vardir?
    quicksand daha mi mat?

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.