Şimdi Ara

Bilgi kurtarmak için acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kasıtlı silinen muhasebe bilgilerini kurtarmak için full sürüm bir programa ihtiyacım acil bilgi verirseniz sevinirim

Kolay gelsin

• Tiramisu programı var işine yarar dostan çalıştırılıyor sanırım..
  • easy recovery veya final data bu programlar işini görür k.gelsin
  • i1<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kartal82</i>
    <br />easy recovery veya final data bu programlar işini görür k.gelsin
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

easy recovery i bende diyecektim :) easy recovery i ve tiramisu işini görür..
  • get data back işini halleder askerde bi yazıcı arkadaşın epey bi işne yaramuş ...
    kolay gelsin saygılar :)
  • kartal 82 +1 vee öncelikle veri kaybettiğin bölüme kesinlikle herhangibir pro kurma yazma hdd iki bölüm ise pro ları diğer bölüme kur tek bölüm ise hdd yi başka bir makinaya tak orda kurtarma yap kurtarma yapacağın o bölümün üsyüne yazma
  • Bilgileri kaybolan pc ye hicbir program kurma arkadaşların söyledikleri programları kullanabilirsin ama başka bir pc ye kur bu programları; kurtaracağın diski bu program kurduğun pc ye ikinci disk olarak bağla. Kolay gelsin.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cemcakmak</i>
    <br />Bilgileri kaybolan pc ye hicbir program kurma arkadaşların söyledikleri programları kullanabilirsin ama başka bir pc ye kur bu programları; kurtaracağın diski bu program kurduğun pc ye ikinci disk olarak bağla. Kolay gelsin.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1 Hdd i başka pC e tak Önemli bir ayrıntı Ben unutmuştum aklıma gelmesine sebep oLdun ayrıca saoL.
  • Aşağıdaki adrese gidip "EasyRecovery Pro 6.03" programını indir... en iyilerdendir... bu arada arkadaşların dediklerini aynen yap yoksa verileri kurtarman imkansızlaşır...

http://fosi.ural.net/
  • herkeze tesekkurler
  • Aşağıdaki adrese gidip "EasyRecovery Pro 6.03" programını indir... en iyilerdendir... bu arada arkadaşların dediklerini aynen yap yoksa verileri kurtarman imkansızlaşır...

aga program linkin bozuk eğer mümkünse başka bir link verebilirmisin şimdiden teşekkürler
  • ARKADAŞIN SÖYLEDİĞİ GİBİ TİRAMİSU KESİNLİKLE.

• metehan027 benim siteden alabilirsin. Program tam sürümdür, başka bir bilgisayara kur ve ona bilgilerini aktar.
    http://www.kitapgibi.org/programlar/Easy_Recovery_Pro_v6.0.zip

Kolay gelsin.
  • recover mf files,magic recovery,recover4 all senin işini görür.serial konusunda yardım istersen pm atabilirsin.
  • ARKADAŞLAR YARDIM EDEBILIRMISINIZ PARTIŞIN GÖRUYORUM AMA İÇİNE GIREMIYORUM AMA ,İÇİNDE DATALARIM VAR HANGI PROGRAM BAŞARILIR BUNDA LUTFEN
  • Recover my files 3.84 işini görür hemde dosya türü ne ise format atmış hatta önceden sürücüyü bölmemiş bile olsan fat 32 ntfs farketmeden taraya bililyor ayrıca istediğin tekbir dosya türünüde alabiliyorsun.
  • teşekkürler depoya alayım ilerde lazım olur...
  • Bu zamana kadar en iyi gördüğüm veri kurtarma programı hem klasör halinde kuratan program "Finaldata"dır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.