Şimdi Ara

bilgi almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar küçüklükten beri bi motosiklet sevdası var diyebilirim ama gel gör ki adam akıllı binmek bile nasip olmadı daha.

18 yaşındayım, üni okuyorum ve uzun da bir süre okuyacağım ama çok geçmeden de motosiklet sahibi olmak istiyorum, uzaktan izliyorum yorumlar falan okuyorum bir de sizlere sorayım dedim.

başlangıç olacağı için genellikle 2.el öneriliyor sanırım ben de öyle yapacağım model için de görünüş olsun başlangıç için ideal olması açısından olsun cbr 125 r öneriliyor, sizce nasıl olur, ne kadara olur bunun 2.elleri falan? var mıdır başka önerebileceğiniz? fiyatlarını da yazarsanız sevinirim :)

ekipman, ehliyet vs fiyatları ne kadar olur, bunlar hakkında da pek bilgim yok.

teşekkürler şimdiden herkese.

• sahibinden.com.tr
  • sahibinden.com
    adresinde fiyatları bula bilirsin
    5 ila 8 arasında motosikletin durumuna göre degişir

önere bilecegim modeller
    cb125 ace
    cbf150
    ybr125
    bunları da düşüne bilirsin
    almak için giderken yanında bilen birileri olsun yaşadıgın şehirde motosiklet exper i varsa kesnlikle git ustaya göster
    ama tabiki bunlar ehliyet aldıktan sonraki işler

ekipman olarakta
    alman gerekenler
    kask eldiven pantolon ( minimum)

kask fulface olmalı ( materyel hangsi olmalı bilmedigim için araştırmanı öneririm yanlış bilgi vermek istemem )
    eldiven avuç içi korumalı ve dış eklem korualı olmalıdır digerlerinn inşaat eldiveninden farkı yok
    pantolon kevlar korumalı kot ( okul içerisinde rahat kullanım için motosiklet pantolonu tabiki daha iyi olucaktır ama kullanım açısından derste rahatlık açısından kevlar koruma olan kot pantolonları öneririm
    marka olarak pek birşey diyemiycem bunu araştırmalısın yada bilen varsa söylesin
    ve son olarak "125 cc motor bu bunları giymene gerek yok" diyenlere kulak asma bu motosikletler 120 yapa biliyor gel gelelimki 40 ila giderken bile kaza yapmak ölümle sonuçlana bilir sen bu çok bilmiş tayfasına kulak asma tabiri caiz se **** dan aşagı kasımpaşa deyip geç :D

şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2020 -- 21 Ekim 2015; 19:40:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.