Şimdi Ara

BİLETİX kilitlenmeye başladı....!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
7.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Biletix'in sitesinden bilet satışının yapılmayacağı satış noktaları belirtilmiş.Ben internetten aldığım bileti cumartesi günü İstiklal Kitabevi'nden bastırabilir miyim?
  • Bileti bastırma işini maç günü yapabilirmiyim arkadaşlar yoksa daha önceden gitmem mı lazım ?
  • 1 Saaten beri aynı yazı deli oldum ?

İşleminizde bir hata oluştu
    Beklenmedik Bir Sistem Hatası Oluştu

Ziyaret etmiş olduğunuz son sayfada beklenmedik bir hata olmuştur.

Detaylı hata raporu oluşturuldu ve başarı ile inceleme için kaydedildi.

Teşekkürler...
  • İşaretlilerde karabosracı veya karaborsacı olma yolunda ilerleyen tarkadaşlarımız....

BİLETİX kilitlenmeye başladı....!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: black jack

Bileti bastırma işini maç günü yapabilirmiyim arkadaşlar yoksa daha önceden gitmem mı lazım ?

Maç Günü stat gişesinden alabilirsin, çadırın yanında. ama yoğun olacaktır, kimlik ve gsbonus kartını unutma

quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Arkadaşlar Biletix'in sitesinden bilet satışının yapılmayacağı satış noktaları belirtilmiş.Ben internetten aldığım bileti cumartesi günü İstiklal Kitabevi'nden bastırabilir miyim?

Evet bastırabilirsin
  • quote:

Bileti bastırma işini maç günü yapabilirmiyim arkadaşlar yoksa daha önceden gitmem mı lazım ?

yapabilirsin ama daha önceden alman daha iyi olur orası kalabalık olacakltır...
  • arkadaşlar ben bileti internetten aldım. şimdi bastırmaya gidicem. kart babamın adına. ben onun kimliğiyle alabilirmiyim babam olmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ediz_Donmez

arkadaşlar ben bileti internetten aldım. şimdi bastırmaya gidicem. kart babamın adına. ben onun kimliğiyle alabilirmiyim babam olmadan?

Gişedeki elemana kalmış bişey, kesin bişey denemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukist

quote:

yapabilirsin ama daha önceden alman daha iyi olur orası kalabalık olacakltır...

Eskişehirden geliyorum mecbur mac günü alacam alacagım yerde yenı acık alta girilen sıradan yanı o cadde üzerindekı yerdenmı bastıracam biletimi ?
  • tükenmiş
  • Cumartesi sabahı gişeden satılacak olan biletleri alma şansımız varmıdır acaba?
  • yeni de bitmişmi ?
  • tükenmiş biletler beyler..fazla bileti olan irtibata geçsin oguzhan_2580@hotmail.com
  • merter biletix ten gelen var yeni açıkta bitmiş
  • forumda bir arkadaşımıza bir adet bilet aldım. fakat mersinde biletix gişesi olmadığı için bileti bastıramıyorum başka bir şekilde bileti ulaştırma imkanım varmı ? yoksa adanaya gitmem gerekecek bunun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAh0

forumda bir arkadaşımıza bir adet bilet aldım. fakat mersinde biletix gişesi olmadığı için bileti bastıramıyorum başka bir şekilde bileti ulaştırma imkanım varmı ? yoksa adanaya gitmem gerekecek bunun için

Kurye seçeneği var aslında bilet alırken, bence çağrı merkezini arayıp görüş.
  • bildiğim kadarıyla maçlarda kurye hizmeti yok..

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat8634

quote:

forumda bir arkadaşımıza bir adet bilet aldım. fakat mersinde biletix gişesi olmadığı için bileti bastıramıyorum başka bir şekilde bileti ulaştırma imkanım varmı ? yoksa adanaya gitmem gerekecek bunun için

• Yeni açık üst var iletişim PM
  • quote:

quote:

sürekli meşgul çağrı merkezi numarası (0 216) 556 98 00

başka numarası varmı?
  • quote:

quote:

quote:

sürekli meşgul çağrı merkezi numarası (0 216) 556 98 00

başka numarası varmı?

Hayır başka numara yok malesef, yakında rahatlar numara.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.