Şimdi Ara

Bilecik'i ve Bileciklileri Nasıl Bilirsiniz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
15.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bozüyük ilçe merkezinden mi herkes köylerden hiç yok mu ? köyde yaşayan demiyorum.daha sonra başka yere gidilmiş olabilir.
  • Osmaneli'liyim Türkiye'nin en kötü yerlerinden bir hiç sosyal bişey yok medeniyyetten uzak hatta ateşi bulamayanlar bile var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

quote:

Orijinalden alıntı: spdyy

Forumda ne çok bozuyuklu varmış. Bu arada bende bozuyukluyum.

Yaş kaç hocam

19
  • Ben de Bilecikliyim tamam belki gelişmemiş olabilir ama tarih var ve gelişiyor ben türkiyenin bir kaç kötü ilinden iyi bnce örnek kırıkkaleden iyi sayılır bu kadar sövmeye gerek yok ama yavaş yavaş gelişiyor aslında yaşanacak yer gibi am yavaş yavaş gelişiyor ve türkiyenin önemli şehirlerine bağlayan bir şehir herşeyden önemlisi osmanlı nın kurulduğu bir şehir onun çin kızarken dikkatli olmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeDiyemMahmutMuDiyem

Bana göre bilecik bozöyükten ibarettir

ilçesi merkezden daha büyük :D

bozüyük>bilecik

yerlileri de kabul ediyolar, ilçesi ilinden daha büyük il mi olur diyolar ama oluyomuş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi Bileciklidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlarım kardeşlerim

o değilde kokoreççilerin taşınması hakkında neler düşünüyorsunuz? Bence yolsuzluk operasyonundan filan daha çok etkiledi bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 22 Aralık 2013; 23:25:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

dostlarım kardeşlerim

o değilde kokoreççilerin taşınması hakkında neler düşünüyorsunuz? Bence yolsuzluk operasyonundan filan daha çok etkiledi bizi

Aynen hocam önceden haftada 1-2 kez yerdim şimdi 1 aydır yemiyorum ,böyle belediyeye
  • Eskişehir yolunun üzerinde bir sigara içimlik bi yerdi benim için. Yeni yol yapılınca artık o da kalmadı. Küçük bi yer
  • yukarı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

dostlarım kardeşlerim

Aynen hocam önceden haftada 1-2 kez yerdim şimdi 1 aydır yemiyorum ,böyle belediyeye

Oha Bozüyük'ün en güzel özelliklerinden biriydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bilecik diye il mi varmış

şaka bir yana bana 10 km uzakta bozüyük osmaneli ilçelerini bilirim. osmaneli de 75. yüzyıl anadolu lisesi var. birkaç da akrabamız var. ama çöp şehir.
  • Eniştem Bileciklidir. Kendisi iyi bir insan ama ailesindeki bazı sinsiliklerden dolayı kişiden kişiye değişiyor diyebilirim. Bursalılara benzerler bu arada,zaten eniştem,ablam ve yeğenim Bursa'da yaşıyor.
  • Bilecikli bi arakadaş var. Biraz şeytan. Sinsi sinsi işler yapıyor. Örnek olarak bu arkadaş okuldan arkadaş. Mesela sınavda çıkabilecek soruları bulur bize vermez veya başka bilgiler edinir bize söylemez.
  • oyle bi il mi var la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefkelionur

Osmaneli'liyim Türkiye'nin en kötü yerlerinden bir hiç sosyal bişey yok medeniyyetten uzak hatta ateşi bulamayanlar bile var

Osmaneli'de ve oturduk sonra da Yenipazar'da
    Bence oraları küçük güzel yerler ben seviyodum
  • severim.insanları da tanıdığım kadarıyla iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

quote:

quote:

quote:

Haldeki kokoreççileri kaldırdılar

Yok artık hocam ciddi misiniz? Hangi dengesiz yapmış onu?!

Belediye başkanı yaptı,kapalı pazarın oraya götürdüler kokoreççileri

Kapalı pazar çok uzak. Yahu bu ne saçmalık, o kokoreççileri çok severdim ben. Çok önemlilerdi bence, bu neyin kafası. Ne yapmayı amaçlıyor bu belediye başkanı böyle? Hiç bir adam akıllı icraatı yok, olan şeylere de zarar veriyor.

İşte bunlar hep dolmuslara para kazandırma çabaları. Eskiden hemen Çarşının altındaki yerlere kurulurdu pazar, öyle daha iyiydi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fake Taxi -- 26 Aralık 2013; 8:20:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Unnecessary XVII

quote:

quote:

quote:

quote:

Haldeki kokoreççileri kaldırdılar

Yok artık hocam ciddi misiniz? Hangi dengesiz yapmış onu?!

Belediye başkanı yaptı,kapalı pazarın oraya götürdüler kokoreççileri

Kapalı pazar çok uzak. Yahu bu ne saçmalık, o kokoreççileri çok severdim ben. Çok önemlilerdi bence, bu neyin kafası. Ne yapmayı amaçlıyor bu belediye başkanı böyle? Hiç bir adam akıllı icraatı yok, olan şeylere de zarar veriyor.

İşte bunlar hep dolmuslara para kazandırma çabaları. Eskiden hemen Çarşının altındaki yerlere kurulurdu pazar, öyle daha iyiydi bence.

Hocam o pazar tam da bizim evin önüne kadar kapatırdı inan. Galiba amaçları, aynı hakim oldukları diğer şehirler gibi. Hiç bir şeyi olmayan, sadece binalardan ibaret, içinden geçilip gidilir bir şehre dönüştürmek.

• bilecikliden çok bozüyüklü var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.