Şimdi Ara

Bildiğiniz ve severek dinlediğiniz Türk DJ ler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biraz karışık oldu ama. aklıma gelmeyen çok sanatçı var. sizlerde paylaşırsanız harika olur.

• sadece iki parça bırakacağım

• leydi99 kullanıcısına yanıt
    Harika Trance parçalar hocam.

• DJ Keresto diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

DJ Keresto diyorum.

Bu set bir harika

• Bilinenleri paylaşmişsiniz bize birşey kalmamiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Bilinenleri paylaşmişsiniz bize birşey kalmamiş
    Daha bilmediğimiz çok DJ'imiz var hocam. en sevdiğiniz Türk DJ lerin şarkılarını veya Remix lerini paylaşabilirsiniz.

• Çok sevdiğim bir DJ'dir. Arjantinli fakat Türkçe kelime içeren bir şarkı yapmış. Türkiyede bir çok kez kulüplerde çalmış ve bir kaç Türk DJ ile parçaları bulunmakta fakat bulamadım internette nedense.

Daha bir çok DJ var DJ Parlak DJ Onur vs. Arabic Remix yapan Türk DJ leri saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 9 Eylül 2018; 0:57:45 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 9 Eylül 2018; 0:17:4 >

• Bu şarkı da çok güzel Aleyna tilki dipsiz kuyum emrah karaduman remix https://www.djstationlife.com/emrah-karaduman-dipsiz-kuyum-feat-aleyna-tilki.html
  • Faruk sabancinin katliamlarindan birine daha sahit olduk..

Bari klassiklerin yakasini biraksin..

Yerli dj lerin cogalmasi gayet guzel ama basta deep house ve trance ustadlarinin cogunun isimlerini tesadufen veya tavsiye ile gittiginiz bi mekanda gorebilirsiniz..

Kamera onundekiler edm popcu vs tayfa cogunlukla..

Bu vesile ile altanhan i dinlemek nasip oldu..

Ne parcaymis ki hala finletiyor kendini..

Farugun editime ragmen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Dostum bunlara edm parçasi demek bu müziğe hakaret oluyor. Bunlar apaçi müziği dediğimiz parçalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Tiesto, Avicii, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Steve Angello, Axwell gibi ünlü DJ lerden destek almış harika bir prodüktör hocam. kendisinin Türk olduğunu herkes bilmiyor ama DJ mag de bir ara Türk olduğunu hatırlatmıştı. Sahne performansı muhteşem. çoğu Türk DJ in sahne performansından çok daha iyi. Amerika'da ünlü club larda çalıyor. şarkılarında ünlü DJ lerden ezgiler taşımaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

Faruk sabancinin katliamlarindan birine daha sahit olduk..

Bari klassiklerin yakasini biraksin..

Yerli dj lerin cogalmasi gayet guzel ama basta deep house ve trance ustadlarinin cogunun isimlerini tesadufen veya tavsiye ile gittiginiz bi mekanda gorebilirsiniz..

Kamera onundekiler edm popcu vs tayfa cogunlukla..

Bu vesile ile altanhan i dinlemek nasip oldu..

Ne parcaymis ki hala finletiyor kendini..

Farugun editime ragmen..
    Altanhan Özgür Can'ın çok yakın arkadaşı hocam. o yüzden onları alt alta paylaştım. 2014 yılında Altanhan Faruk Sabancı ile sahalara geri döndü. ama ondan öncede Trance kralıdır kendisi. james holden, marcus schultz gibi ünlü DJ lerden destek alması ve Armin'in Radyo programında Altanhan ı çalması ve bahsetmesi ile ünlenmiştir. harika bir prodüktör. Eighties Trance in yaratıcısı.

Bu parçalar "eritir".

Armin in 2005 yılında çaldığı radyo setinde açılış şarkısı olarak kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 13 Eylül 2018; 14:43:7 >

• quote:

Altanhan Özgür Can'ın çok yakın arkadaşı hocam. o yüzden onları alt alta paylaştım. 2014 yılında Altanhan Faruk Sabancı ile sahalara geri döndü. ama ondan öncede Trance kralıdır kendisi. james holden, marcus schultz gibi ünlü DJ lerden destek alması ve Armin'in Radyo programında Altanhan ı çalması ve bahsetmesi ile ünlenmiştir. harika bir prodüktör. Eighties Trance in yaratıcısı.

Bu parçalar "eritir".

Armin in 2005 yılında çaldığı radyo setinde açılış şarkısı olarak kullanılmıştır.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle.. Değişik bir havasi var. İnsani farkli moda aliyor parçalari.

• Paetzold kullanıcısına yanıt

Avatarınızda Malaa'yı görünce bir enerji geldi hocam.
  • Deeperise, Raf tam bir şaheser.
  • quote:

Avatarınızda Malaa'yı görünce bir enerji geldi hocam.
    Malaa kraldir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.