Şimdi Ara

metal/rock radyo frekansı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
34.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iş yerindeyim radyo dinleyebiliyorum şuan telefondan bildiğiniz metal radyo frekansı varmı?(istanbul)

• 96.2 radyo eksen
    94.5 rock fm
  • böyle bişeye bnmde ihtiyacım vardı saolun
  • teşekkürler :)
  • Özellike Radyo ekseni beğenirim Rock konusunda
  • 96.2 radyo eksen
  • Bende askerdeyim radyo kullanmamıza izin çıkdı mp3 sokamıyorum bugun radyo alıcam bunların haricinde metal ağırlıklı calan bir yer varmı ? (Kütahya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eths -- 11 Temmuz 2009; 14:49:20 >
  • eksen fm kesinlikle metal çalmaz , rock fm ise sabahları kesinlikle metal çalmaz .
  • rock müzik çalan radyoları söyleyebilirmisiniz bana ama ankara frekansıyla!
  • Bende arabada 94.5'e rast gelince çok sevinmiştim.Rastgele buldum birde Ozzy çalıyordu Tavsiye ederim
  • rockonAir var ama frekansını bulamıorum ben...

izmir ıcın radyo eksen in yayını yok sanırım ya
  • Başka kanal var mı Rock Fm'den başka sırf Metal-Rock-Blues çalan?
  • Malesef ROCK FM in yerine ARAL diye bi Suriye radyosu gelmiş! Bu kadar misafirlikte yani biraz fazla bence.

Bu iş hükümet politikası olduğu için daha fazla yazmicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki Spotify varda yeni gelen dandik fm radyolarını arabada dinlemek zorunda kalmıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara için arayanlar bu 2 radyoya bakabilirler. Metal dinleyenler biraz zor bulabilirler.
    Max FM Frekans : 95.8 (Eski şarkıları çalıyor diye biliyorum.)
    Radyo ODTÜ Frekans: 103.1 (Özellikle alternatif rock dinleyenler bakabilirler son dönem ve eskilerden çok kaliteli yabancı şarkılar çalıyorlar ayrıca istek şarkı bile verebiliyorsun.)

Bunlara ek olarak dünyadaki bütün radyoları dinleyebilmek için Tune-in Radio uygulamasını indirebilir veya sitesinden girebilirsiniz. Bütün ülkelerdeki radyolar var tabi bazıları premium üyelik istiyor onlara giremiyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.