Şimdi Ara

Big priest kaldırılmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tur 4 de barnes atıp free oyun kazanıyor jade druidden bile berbat birşey bu kaldırılmalı.Mageyim tur 4 barnestan yseraj çıkıyor napabilirim ki buna.Başka oyunda yine geldi barnestan lich king çıkardı koyun attım 6 manada yine çıkardı yine koyunladım yine çıkardı fireball attım yine çıkardı.Anlayacağınız şiir gib hand geliyor hepsine bu deck oyunun mantığına aykırı bu deste

• Barnes çekemezse çöp oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Barnes çekemezse çöp oluyor

Benim karsima gelenler hepsi gur 4 de barnes atiyor sorun barnesta kaldirilmali.

• Nasıl oluyorsa her zaman turn 4 Barnes adamlarda hiç mi şanssız başlayan yok bu deste ile.
  • Evil Dead kullanıcısına yanıt
    Sadece Barnes olsa iyi denk gelenlerin çoğunluğu Barnes dan yaşar çıkartıyor.

• Hakkaten op deste ya o.. ben karşıma hangi class gelirse gelsin kazanma şansım oldugunu düşünüyorum ama big priest geldimi boynum bükülüyor.. barnes çekemese bile dogru düzgün aggro deste oynayan kalmadı 5-6 turne kadar dayanıp yine oyunu çeviriyor..
  • Op olduğunu düşünmenizin tek sebebi pirate warriordan bile kolay bir deck olması. Pirate warriorda en azından bi trade düşünüyorsun. Bunda yapman gereken tek şey pintsize-horror combosu için bi turn daha beklesem mi diye düşünmek. Barnes varsa 4 manada barnes atmak. Gerisi hep aynı, rakibe concede çektirme mantığı. Bazen aggroya karşı tüm minyonları çekersiniz deckte sadece barnes ve ysera kalır ve ikisine iş yaptıramadan ölürsünüz. Deckin tek olayı mulligan şansı. Diğer türlü controle karşı karşıdaki de iyi değilse auto concede. Ama hiçbir şekilde op bir deste değil. Ne nerfe gerek var ne de bi değişikliğe. Her maçı kazanmaksa amacınız, hsde %70 winrate bile çok nadir. Başka oyunlara yönelmelisiniz.

Ben metadan çok memnunum, bundan 2 sene önce shaman ve priest gördüğümde seviniyordum. Şimdi her class metada, böyle güzel meta çok nadir gelir, kıymetini bilek bence.

• Valla ben big priest oynuyorum ama o lanet barnes ysharj veya lich king cikartmazsa oyun ya cok uzuyo yada aggro decklere patliyorum shadow visions la fazladan eternal sevitude alip obsodoan statute diriltip anca oyle bada cikiyorum rank 13 e kadar geldim ama tekrar 14 e dustum

• Asıl nerf Shadowreaper Anduinin hero powerına gelmeli.
  • Hakazul kullanıcısına yanıt
    +1
  • big priest fun deck ya... büyük yüzde ile yenmeniz lazım. onu yenemiyorsanız ya deckinizde sıkıntı var ya da tempoyu tutturamıyorsunuz.

(her deckin OP olduğu bir el vardır. 3 coin barnes 4 eternal servitude'dan korkuyorsanız oynamayın bu oyunu. olma şansı yaklaşık 1/200)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.trust

big priest fun deck ya... büyük yüzde ile yenmeniz lazım. onu yenemiyorsanız ya deckinizde sıkıntı var ya da tempoyu tutturamıyorsunuz.

(her deckin OP olduğu bir el vardır. 3 coin barnes 4 eternal servitude'dan korkuyorsanız oynamayın bu oyunu. olma şansı yaklaşık 1/200)

Bunu dediğine göre kendin free win alıp duruyorsun her oyun 4.turda barnes atıp kaldırıyorlar buna napabilirim? devolvemi atayım 1-1 minyona? druidden bile daha ezik ve free win bir deste fun destesi falan değil turnuvada bile oynanıp kaç kez win alındı sayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 3 Ekim 2017; 16:19:39 >
  • Tier 2 olarak görülüyor bazı heartstone sitelerinde.Zayıf bir deck değil bana görede.Karsıma gelenlerin cogu o barnsden ya lich king yada yaşarı cekıyorlar Hele yasarı cektımı turn 4 concede atmalı hemen
  • Oyunu beta döneminden beri oynuyorum, çok OP desteler geldi, hatta OTK desteleri bile oldu ama Blizzard öyle desteleri tamamen yok etmek yerine sadece 1 - 2 kartı nerfleyerek çözüm bulmaya çalıştı her zaman. Şu an Jade Druid, Quest Mage gibi desteler hâlâ var ve Blizzard bunlara müdahale etmiyor, bu desteleri ayakta tutan kartlar yakın zamanda wild moda geçeceği için pek üzerinde durmuyor. Big priest için kaldırılması gereken kartlar Barnes, Onyx Bishop (?), Eternal Servitude, Shadow Essence. Yeni standart döneminde Etenral Servitude ve Shadow Essence kalacağı için pek umut verici bir tablo görünmüyor. Eternal Servitude yazısını discover yerine random yapsalar bile deste pek bir şey kaybetmez.
  • Wildde mill rog oynuyorum 50tabe big priest gelse legend olurum barnes atsın o kadar yaşar çıksın bi vanishe bakar☺☺

• Bu deck sevilmezmi ya

Big priest kaldırılmalı

• Barnes gördüğüm zaman ana avrat sövüp concede veriyorum. Başka çare yok.
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Desteyi paylaşabilir misin?

• AAEBAaIHCIYJhRfgrAK5sgLkwgKA0wKa4gKe4gILigG0AcQB7QLNA4gH+Af+DYEO9Q+AEgA=

Deste kodu bu. Bu deste ile big prieste kaybetmenin yek yolu consede vermek ☺

Big priest kaldırılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakazul

Tier 2 olarak görülüyor bazı heartstone sitelerinde.Zayıf bir deck değil bana görede.Karsıma gelenlerin cogu o barnsden ya lich king yada yaşarı cekıyorlar Hele yasarı cektımı turn 4 concede atmalı hemen

Tier 2 olmasının sebebi barnes çekme olayı.Normalde tier 3 deckken barnes çekince tier s (nerf öncesi jade druid) oluyor.Bu da yetenek gerektirmeyen deck demek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.