Şimdi Ara

Bİceps Ölümü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün salonda Biceps çalışırken son 3 tekrardaydım yanımdaki tecrübeli, kednini bu kadar yorma Kol kasın ölür, ölürse bidaha çıkmaz orası dedi ilk baş ciddiye almadım ama sonra aklıma takıldı internette arattım bakındım bulamadım ancak burda bilen yada benzerini duymuş birisi varsa bilgi verebilir mi?

• İçerden hayırdır neden bu kadar güldün diye bana seslendiler :) Kas ölmesi :) Dostum öncelikle "kas ölmesi" diye birşey olamaz üzerine bile konuşurken insan o salondaki tecrübeli kişiyi merak ediyor :) Kas ölmesinden kastın kası aşırı yormak ise bu biceps triceps gibi küçük kaslar için çok zor. Çok ağır ve düzenli çalışanlar için bile 24 saatte kendini toplayabilecek kaslar bunlar. Aşırı çalıştırınca daha mı çok gelişecek bu ayrı konu ama ölmeyeceğinin garantisini veririm sana :)

• Zaten arkada arkadaşıyla gülüyorlardı bi an banba dediğinden mi diye düşündüm umursamadım dediğini aynı ağırlıkta devam ettim ama aklıma takıldığı için sorma gereği duydum. Teşekkür ederim yanıtın için. iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgurArslan24 -- 8 Nisan 2021; 23:48:19 >
  • Bu tip insanlar solonlarda mağlesef bitmeyecek insanlar. Her salonda bunlardan birkaç tane oluyorlar. Bunları kafaya pek takmamak lazım. Siz çalışmanıza devam edin, bu insanlarıda kendi IQ ları ile baş başa bırakın.

• bence seninle kafa bulmuş şimdi otur tekrar düşün :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.