Şimdi Ara

Bi xenon modifikasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Kendi aracıma Bi xenon mercek yaptım.İlgilenenler yaptırmak isteyenler bilgi almak isteyenler iletişime geçebilir.

Neden Xenon ?

Yolu daha iyi aydınlatma,karşıdan gelen araç şöförlerinin gözünü almaz,yol kenarlarını daha etkin şekilde aydınlatma gibi faydaları vardır.

önceki hali.

Bi xenon modifikasyonu

merceksiz far aydınlatması

Bi xenon modifikasyonu

mercekli far aydınlatması.

Bi xenon modifikasyonu

kesme biçme

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

kısa farın aydınlatma gücü. yolun genişliği en az 20 30 m uzaktaki binalarla aram en az 100 m

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Bi xenon modifikasyonu

Kendi aracımın videosu

• Angellar güzel olmuş gerçekten. Ama bu zenonlar yoldayken çok göz alıyor. Mercekli olunca bir farkı oluyor sanırım. Ama araç gayet güzel olmuş.
  • alsace34 kullanıcısına yanıt
    Evet çok göz alıyorlar.Bugün akşam eve gelirken bile ayırt ediyorsun hangi araba mercekli hangisi merceksiz xenonunlu diye.Hakikaten merceksiz xenonlar çok göz yoruyor ve alıyor.Daha yapmak istediklerim var gündüz ledi yapmaya çalışıyorum şu anda düşünce aşamasında denemek amaçlı led siparişi verdim.gelince deniycem bakalım.
  • başlığı okuyunca merceksiz kullanıp insanların hakkına girdiğin için sitem etmeye gelmiştim ama helal olsun kardeş keşke herkes senin gibi bilinçli olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.Bence henüz kimse bi xenonun keyfine bakmamış :) o merceğin duvardaki yansıması olsun yolun kenarından yolun ortasına doğru düz ve etkileyici ışık süzmesi geliyor ya en ufak bir taşta çukurda tümsekte düz ve sert bir şekilde ışık aşağıya ve yukarı hareket etmesi beni bitiriyor :) hergün akşam olsada dışarı çıksam diyorum :)
  • Loveparade kullanıcısına yanıt
    ben de konunun devamında bundan bahsetmeyi düşünüyordum, sana tamamen katılıyorum kardeş. Ayrıca arabanın modelini pek sevmem ama arabanında temiz olması gözümden kaçmadı. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim sana

• teşekkür ederim daha dün yıkadım nano boya koruma yaptım.
  • iyi güzel hoşta bizim araçların zaten zenon mercekli farları satılıyor hocam = )
  • Xenon kullanacaksanız mercekli far kullanmanızı öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.