Şimdi Ara

Bi sıkılmışlık , bıkkınlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valla hayat çok yordu. 30 yaşımıza iyi gelmişiz diyorum. Çok güzel giden 28 yılın ardından 2 yılda çekmediğim kadar acı ızdırap çekiyorum. Sebebi ise hayat şartları borçlar kira çocuk masrafı vs. Allah da yardımcımız olmuyor. Kimsenin tavuğunu da kovalamadık. Nasip bundan sonrası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hocam sizin şansınız varmış en azından işiniz ev araba vs bir takım düzeniniz var sonradan gelen nesil ne iş bulaniliyor ne de başka birşey herşey ateş pahası hayalini bile kuramıyoruz ülkecek bu durumda çoğu insan

• Çocuk sahibi olduğun için pişman mısın hocam

• Siz yine iyisiniz şu an 10-15 yaşında olan kesim senin yaşına geldiğinde senin çektiğin sıkıntının daha fazlasını çekecek.

• Bahsettiklerinizden sadece işim var. O da lisans mezunuyum ama fabrikada işçi olarak çalışıyorum. Sevmediğim bir işte vardiyalı bir şekilde kapasitemin çok altında

• dsaewq D kullanıcısına yanıt
    Hocam çocuğuma aşığım. Kız evladım var. Ama ona iyi bir gelecek sunamamaktan endişe duyuyorum.

• InspiredTiger kullanıcısına yanıt
    İyi de bizimde yaşam standartlarımız çok düşük. Gelecek nesilden bir farkımız yok bence. Sadece maaşlı olarak fabrikada çalışıyorum. Ev araba vs yok üstüne kredi borcu çok

• Kendi beceriksizliklerimiz bir yana bir de hayatın beceriksizlikleriyle uğraşıyoruz.

Bu işi çok zorluyor.

• the.scarface T kullanıcısına yanıt

Haklısınız ama sizden farklı olarak yeni nesil üni mezunu olsa da atanamıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.