Şimdi Ara

Bi C4 sv Olsada oynasak be

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Bildiqiniz bi c4 server yokmu ya ?

• l2gold.se yakında açılcak açılırsa gireriz
  • Kim açıyor bu serverı biliyor musunuz? Eğer C4 olarak kalırsa ben oynarım şahsen :)
  • nezamn acılacak ?
  • l2gold sürümlerinin hepsini yunanlar açıyor onu hepimiz biliyoruz ercancığım ama ne zaman açılıyor gerçekten bir fikrim yok ama açılırsa ilk girenler arasında olacağım
  • Bizim şu an oynadığımız gold yakında gracia olacak dolayısıyla ben bırakacağım o yüzden bu serverı denemek istiyorum. Arkadaşlarla ortak karar verirsek bizde açılır açılmaz girip kasmaya başlayacağız sende bize katılabilirsin alihancığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Bizim şu an oynadığımız gold yakında gracia olacak dolayısıyla ben bırakacağım o yüzden bu serverı denemek istiyorum. Arkadaşlarla ortak karar verirsek bizde açılır açılmaz girip kasmaya başlayacağız sende bize katılabilirsin alihancığım

bana uyar ercancığım low rate servere clanca girmek lazm hele gold gibi bir servere hele hele tanıdıklarla girmek çok daha iyi olur :) ayrıca davetin için teşekkürler, ptnizde banada bir kişilik yer açın :)
  • bu l2gold.se'nin açılacağı yok galiba ya. Başka düzgün bi server bulabilen oldu mu ?
  • adamlar zorla goddess playeri yapacak bizi kafaya taktılar bunu :D
  • Eylül'e kadar bekleyeceğim, açıldı açıldı, açılmadı bekle beni GOD
  • bende o serveri bekliyorum, admin foruma gelişmeleri felan yazsa iyi olucak ses seda yoktu yeni topic açtım ona özel geldi bi mesaj yazdı sonunda
  • eee?
  • hayııır ercan senide kaybedemeyiizz :D 1 sene bekle ben interlude server açiyim bari :D
  • İyi hadi senin hatırına bir sene daha beklerim
  • GOD u büyütmeyin bu kadar gözünüzde yaw :) korkmayın gelin .))
  • quote:

Orijinalden alıntı: goLdbOy1907

GOD u büyütmeyin bu kadar gözünüzde yaw :) korkmayın gelin .))

Yusufum sen God'ta başladığın için interludecileri anlayamazsın. Benim de zamanında Gracia, Freya, h5 girdiğimde l2'nin a*ına koymuşlar diyerek serverden çıktığım çok oldu. Serversiz kaldık yine oynamadık. c4/c6 kafasından kopmak zordur. God oynasam da arada o eski zamanların eksikliğini hissediyorum. Olsa söyle eski gerçek l2 tadını alabileceğim bir yer aralıksız oynarım iş güç dinlemem God'ın yeri de ayrı tabi ondan da kopamıyoruz . Bi 4-5 sene sonra olsa güzel bir God server de oynasak dedirtebilir o derece.. değerini bilmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: karen155

quote:

Orijinalden alıntı: goLdbOy1907

GOD u büyütmeyin bu kadar gözünüzde yaw :) korkmayın gelin .))

Yusufum sen God'ta başladığın için interludecileri anlayamazsın. Benim de zamanında Gracia, Freya, h5 girdiğimde l2'nin a*ına koymuşlar diyerek serverden çıktığım çok oldu. Serversiz kaldık yine oynamadık. c4/c6 kafasından kopmak zordur. God oynasam da arada o eski zamanların eksikliğini hissediyorum. Olsa söyle eski gerçek l2 tadını alabileceğim bir yer aralıksız oynarım iş güç dinlemem God'ın yeri de ayrı tabi ondan da kopamıyoruz . Bi 4-5 sene sonra olsa güzel bir God server de oynasak dedirtebilir o derece.. değerini bilmek lazım

:)) haklısındır kendince kesinlikle ama yok iste oynanabilecek bi server :) sorun orada

• ya c4 acilsin yaa :) interludeden sonrasi yalan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.