Şimdi Ara

bi 10 seneye kadar türkiyede evlilik oranların ciddi oranda düşecek olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aga gerçekten ergenlik döneminde iyi olan kadınlar alınmasın ama nerede gerçekten ben erkek olduğum halde arkadaş olmayacağım hatta selam vermeyeceğim tiplerlen takılıyorlar onlarlan eğleniyorlar sonra bu takıldıkları erkekler dövünce işinde gücünde efendi sessiz sakin erkekler cezasınız çekiyor nerede şerefsiz erkek varsa onların bir ton kız arkadaşı oluyor türkiyede ama işinde gücünde olan efendi romantik namuslu erkek ise cezasınız çekiyor nasıl derseniz ise sebebsiz yere sapık damgası yiyor boş yere genelleniyor bunu gören düzgün erkekler ise evlilikten uzaklaşıyor ekonomik nedenler olsun toplumsal baskılar olsun vesayire ben neden ergenlik döneminde kadınlar tarafından hiçlenip 30 zuma kadar hayvan gibi çalışıp ev alıp araba alıp bir de üstüna düğün balayı parayı biriktirip bir de o kadar borç altına girip ergenliğimde değer vermeyen bir kızla evleneyim aga bana kalırsa türkiyede bi 10 seneye kadar baya bir oranda düşecek o zamana kadar bu başlığı editlerim beyler benim ön görüm bu saygılar...

• Olmaz bu

Erkeklerin geneli o kadar kerizdir ki gençliğinde 50 erkek değişmiş kadını kraliceyle evlenir gibi sahiplenir

Bunlar kendini kandırmaca yıllardır duyarım bu saçma muhabbeti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Romantik olmayın Sevmeyeceksin kardeşim. Bu aşk sevgili meselesindeki duygularınızı yok edeceksiniz. Ben mesela hoşlandığım kız evin yoksa olmaz dedi. Ne yapabilirim? Gidip yarın bir gün zengin birini bulacak eminim umrunda bile değilim şu an. Şunu bilin kadınlar erkekler gibi duygusal düşünmüyor. Yılların külliyen yalanı kadınlar duygusaldır lafı. Erkekler daha duygusal bakar olaya. Ha yok mu vardır bir insanı kendisi olduğu için sevecek kadınlar bunların soyları tükeniyor ama tek bir gerçek var nasıl yaşarsanız karşınıza öyle bir insan çıkar siz doğru yaşayın eninde sonunda o kişi karşınıza çıkacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kardeş türkçeni biraz geliştir az kitap felan oku bu ne la.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok genellemişsin ve durumu karıştırmışsın.

Evliliğin amacı her akşam boş eve girip yalnız kalmamak ve çocuk yaparak onla oyalanarak ve severek yaşlandığında ziyaretine vs'ye gelecek birinin olması

• ğ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD61D2951 -- 3 Temmuz 2021; 17:34:39 >
  • bu adam gerçekten haklı beyler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.