Şimdi Ara

BFTURK 1vs1 Turnuvası [KAZANAN Sipahi] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
4.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Advancensar

Hadi her şeyi anladım diyelim de en az gold 5 olma olayı nedir

Eğer ki oyuncunun smurf hesabı değilse Turkiye serverında sılver sa turnuvamızda dimond oyuncuyla eşleşip elenmesini istemeyiz o yüzden biraz dengeli olsun diye en azından gold 5 şartı aradık elbette silver liginde olup

1 vs 1 de çok yetenekli oyuncular vardır ancak ayırd etme şansımız yok ve ya bilemeyiz ancak en kısa sürede silvera özel bir turnuva yapıcaz ve kişisel sözüm olsun ödülleri çok daha iyi olacak
  • Silver turnuvanızı dört gözle bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişilik boş slot var kayıt yaptırabilirsiniz ancak kuralları lütfen çok çok iyi okuyun

turnuva katılım şartları ve ödüller
  • hadi bakalım yarın başlıyor maçlar

edit : bence aram mapında olduğuna göre ilk kill i alan kazanmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 2 Ağustos 2013; 2:01:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

hadi bakalım yarın başlıyor maçlar

evet umarım çekişmeli geçer
  • Çeyrek final yayını açılmıştır.
  • Yayın aktiftir iyi seyirler.
  • 1 vs 1 oyunda yorick almak bence çok mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 2 Ağustos 2013; 16:14:28 >
  • Yarı finale yükseldim maçlar bekledigimden kolay geçti çok heycan yaptım ama hayırlısı bu turu atlarısam rahatlarım baya
  • yarı finaldeyim 400 rpmizi aldık bakalım yarın neler olacak Sipâhiden arkadaşımın intikamını alıcam
  • Her ne kadar bazı arkadaşlar cingözlük yapıp maç kazanmaya çalışsa da sorunsuz bir şekilde çeyrek finali de atlattık.Yarı finalde oynayacak arkadaşlara başarılar.

@Definitely Not Blitzcrank (bito)
  • Dh ailesi olarak cümbür cemaat yarı finaldeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Her ne kadar bazı arkadaşlar cingözlük yapıp maç kazanmaya çalışsa da sorunsuz bir şekilde çeyrek finali de atlattık.Yarı finalde oynayacak arkadaşlara başarılar.

@Definitely Not Blitzcrank (bito)

oha bu adam bide bana laf yapmıştı
  • Gayet iyi düzenlenmiş kurallar sıkı ve iyiydi oyunculara şevk için bir de ilk 16 ya kalanlara ödül verilmesi de gayet güzeldi ap karmanın ap counterlarını banlayıp adcleri unuttuğum için büyük ödüle ulaşamadım :d
  • turnuvayı yönetenler çok ilgili gibi gözükse de bana kalırsa tamamen ilgisizler;
    ön eleme maçında ilk kuleyi ve 2 killi aldım karşımdaki adam çıkmadı oyundan bende ss aldım daha doğrusu alamadım pc sorun çıkarttı
    mecbur telefondan pc ekranının fotoğrafını çektim,duruyor fotoğraflar şu anda neyse ikinci kuleyi falan aldım öylesine oynuyorum adam çıksın diye bekliyorum tam o sırada
    elektrikler gitti ulaşamadım tabi kimseye benim karşımdaki adam ben yendim demiş hop direk çeyrek finale çıkartmışlar ss vesaire olmadan.
    yani,ben kazandığım halde yenilmişim gibi gösterildi ve devam edemedim o yüzden bu organizasyon hiç hoşuma gitmedi umarım yapacağınız diğer organizasyonları farklı bir ciddiyet içinde yürütürsünüz teşekkürler.
    edit: BFTURK 1vs1 Turnuvası [KAZANAN Sipahi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 2 Ağustos 2013; 17:27:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stahli

turnuvayı yönetenler çok ilgili gibi gözükse de bana kalırsa tamamen ilgisizler;
    ön eleme maçında ilk kuleyi ve 2 killi aldım karşımdaki adam çıkmadı oyundan bende ss aldım daha doğrusu alamadım pc sorun çıkarttı
    mecbur telefondan pc ekranının fotoğrafını çektim,duruyor fotoğraflar şu anda neyse ikinci kuleyi falan aldım öylesine oynuyorum adam çıksın diye bekliyorum tam o sırada
    elektrikler gitti ulaşamadım tabi kimseye benim karşımdaki adam ben yendim demiş hop direk çeyrek finale çıkartmışlar ss vesaire olmadan.
    yani,ben kazandığım halde yenilmişim gibi gösterildi ve devam edemedim o yüzden bu organizasyon hiç hoşuma gitmedi umarım yapacağınız diğer organizasyonları farklı bir ciddiyet içinde yürütürsünüz teşekkürler.
    edit:
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 2 Ağustos 2013; 18:02:39 >

• laptop kullanıyorum
  • 2. turda elendik neyse 400 rp bedavadan
  • quote:

laptop kullanıyorum

Madem ilk kuleyi aldınız.Neden ss alıp çıkmadınız attığın resimde 2 takımında 2 kili var bizim kimin ilk olarak kili yada kuleyi aldığını almamız mümkün değil kaldı ki 3 saattir yoktunuz 2 ve 3 turda bulunmadığınız için zaten elenmiş olucaktınız.
  • quote:

laptop kullanıyorum

kazandıysanız direk bize ulaşmanız gerekridi biz 1. turda her maçı izleyemeyiz veya bilemeyiz direk suçlamanız bizi yakışık almadı ve organizasyondan herkes memnun kaldı hatalarımız olmadımı elbette olmuştur nihayetinde bizlerde sizin gibi oyuncuyuz

kendi maçınıza siz sahip çıkmasınız bizde bilemeyiz ttaktir edersinizki
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.