Şimdi Ara

BF 3 Lag sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyunda pingim 70-90 arası fakat belirli zaman aralıklarında oyundaki bağlantı 2-3 saniyeliğine duruyor. tüm herkes donuyor ve karakterimi nereye götürürsem donmadan önceki yerine oyun geri gelince tekrar geliyor ve bazen bu sorun ölmeme sebep oluyor. acaba sunucu problemi mi yoksa bende mi bir sorun var.

• Zaman zaman başımıza geliyor bu durum. Server kaynaklı problem gibi duruyor. Ama süreekli her serverda varsa kişisel bağlantı kaynaklı da olabilir.
    Oyun içi mesajlarda diğer oyuncularda benzer şekilde lag diye yazıyorsa kesin server kaynaklı diyebiliriz.
  • setek01 kullanıcısına yanıt
    evet hocam her serverda oluyor humble paketi almıştım ilk medal of honor ı denedim bir problem yoktu fakat şimdi aynı sorun medal of honorda da yapıyor hem bf3 hem moh aynı şekilde laga giriyor tüm serverlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYCanisMajoris

evet hocam her serverda oluyor humble paketi almıştım ilk medal of honor ı denedim bir problem yoktu fakat şimdi aynı sorun medal of honorda da yapıyor hem bf3 hem moh aynı şekilde laga giriyor tüm serverlarda

senin internetinle ilgili bir şey büyük ihtimal
  • aynı sorun bende de var özmünü bulundu mu?
  • hsnsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun benim ethernet jakındaymış tahrip olmuş biraz milisaniyelik bir kopma bile olsa servera lag giriyormuş laptopta oynadıktan sonra farkettim jakı tekrar çakıp deneyince de sorunun o olduğu onaylanmış oldu
  • Arkadaslar bn MSI GT725 kullanıyorum.Bir de ASUS G750VW var.ASUS'ta hiçbir problem olmuyorken MSI'da sürekli takılmalar oluyor.Bir de oyun bir süreden sonra full donuk kalıyor.Aynı sahnede aynı sesler sürekli donmuş bir şekilde tekrarlanıyor.Acilen yardım edebilirmisiniz??
  • İki yıldır battlefield 3 multiplayer oynarım hiç lag olmazdı.Lag peydah oldu şimdi.1-2 sn takılıyor sonra 30-40 sn düzgün gidiyor sonra yine 1-2 sn takılma.Network kablosundandır diye kablosuz bağlandım yine oldu.Kabloda sorun yok demek ki.Neden kaynaklanabilir modem bozulmuş olabilir mi?Çözümü var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.