Şimdi Ara

beyler zate knight da para sı olmayıpda lwl i düşük olan lar gelin türk ko ya satıcıda şard raptor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gelin beyler turk ko ya satıcıda raptor elexzır şard mirage iron impak ne istersen sheller satıcıda para istion 1milyar weriolar gelin birin.ci server a item manyagı yapıyım sizi hee eyer nereden indiricez diosanız
    3saat de inio
    sitesi
    ko.turkgamer.net
    amawww.yok
    oradan üyelik alıp indirin sonra iste 1023 mine böle bişi war onu indirin

• bende oyunuyorum zaten normalinde 90 lvlm o yeni servererde geçtim
  • iii bende yeni basladım herkrez ögrensin die duyuru yaptım zate ney sin sen ben mage yeni acdım 2 günde 72 yim :D 10elekzır
  • Private Serverlarda Oynamak Cok Saçma Bunu Normal Uskoda Düşük Lvlli Ve İtemsiz Kişiler Bırakıp Oynuor Ama Aslında Cok saçma Herşey Cok kolay ben 2 tane server Kurdum Normal Uskodada 75 lvl Charım var Ama İnanın Cok Fark var İsteseniz Lvlinizide Kasarsınız İteminizide Yaparsınız Öle hemen 2 Veya 3 günde En aşşağı +62 ve İtemli Char yapılmaz Yapılsa Bile Oyunun en iyilerini Tanıyan biri Ve her sn Kasılacak Cok iyi bir şekilde İtemlerinide Arkları Karsılayacak Anca Öle hemen Olur ama Hiç Arkadası Olmayan Kişiler ne yapacak Tabiki Onlarda Emekleriyle Kasacak Koxp Kullananlarda Var Ben Cz Koxpa Karsıyım Exp Koxpa Karsı Deilim ama kullanmam Kullanmama Gerek yoq Zaten Ama Bence Private Serverlarda Oynanmaz hem Kişi sayısı az Cok fazla Bug vs vs. var Ben Server Kurdıgımda En Kral Serverlardan Birni Kurmustum Hersey FD deki Gibiydi Tek Dıs Görünüm Menü Görünümleri Private Server Görünümüydü Uskodan Başka Fun serverlarada Oynanmaz

• bence hayellerini gerçekleştiremeyenler için
  • aga trko kapalı yaf kafayı yicem tam oynıcam okuldan geldim ananı bi de baktım kapalı server ne yapcaz şimdi lo
  • site bulunamıo adresi tam ver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.