Şimdi Ara

Bitmeyen Hikaye!!!((:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
0
Favori
13.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapmanız gereken başlanmış bir hikayeyi çok uzun yazmadan ve sonlandırmadan devam ettirmek.Herhangi bir kişiyi kötülememek ve aşağılamamak, şartıyla devam etmektir.Kahramanlar, yer, zaman sürekli değişebilir ama olaylar arasında bir bağlantı olmalıdır mutlaka.

Adı üstünde "ASLA BİTMEYEN HİKAYE"
    Kolay gelsin

[Start]
    Yağmurlu bir akşamdı, yavaş yavaş yürüyerek eve dönmek üzereydim. Eve 15-20 metre kalmıştı ki karşımda birden ...

• Adam belirdi ve dediki '' Bu konuyu konu dışına açsan daha iyi olurdu ... ''
  • Geçen gün Hayri Abi'yle gidioduk ...
  • dedim ki '' hayri abi ya nolcak bu bjk nin hali? '' oda bana...
  • Salla bjk i dön sen fb e dedi. Ve ben gururlu bir insan olarak bana dönek dediğini anladım ve..
  • bıçağımı çekip böörüne böörüne batırıp öldürdüm
  • sonra beni mafya babası gördü ve dedi ki "öldürme tekniğin hoşuma gitti" dedi ve beni mafya ya davet etti ve ben
  • ve ben dedim ki "savulun uleeennn siz kim oluyorsunuz" döndüm arkamı ve cektim gittim oradan yagan yagmurun altında... Ve ilerlerken birden gördüm ki...
  • ak sakallı bir dede bana yaklaşıyor ışık saçıyor yüzünde bir gülümsemeyle
  • konuşmaya basliyor "salak geçen hafta sana sayısal numaralarını verdim baktım 6 yı kazanan sen değilsin"..
  • ve ben diyorum ki "sen kime salak diyon lan" dededen çıkan mavimsi beyaz ışık birden renk değiştirip kırmızı ve siyah karışımı oluyor cebinden elektrikli testereyi(!) çıkardı ve çok korkmuş olan ben

(ben bu topiği çok sevdim ya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert5001 -- 3 Kasım 2006; 20:59:37 >
  • ayvayı yedi
  • evet ayvayı yedi ama o normal biri diildi o maniac bir hikaye yaratmak isteyen kişilerin hayal ürünüydü(yada sırf benim ürünümdü)neyse devam edelim aklıma bişey geldi onu yazıcam

ben elimden 5-1 (CS) i çıkararak 100 mermiyi aksakallı dedenin beynine boşalltım ve evime gittim uyudum dinlendim ve dün olanları unutarak hayatıma devam ederekten montumu alıp dışarı çıktım
  • Yolda hayri abinin yakınlarını gördüm ...
  • hayri kim derseniz soyadı pıtır olur hayri pıtır hogwarts'tan mezun olan bi arkadaştır büyü okulu yani ... gösterilere filan çıkıyo sihirbazlık yapıo iyide para yapıo anılarını anlatıyo bayaa maceralrı var aksaban tutsağı filan...

neyse ne diyoduk? ha evet hayri abinin yakınlarını gördüm ve ...

(biraz uzun anlatıyorum ama ben böyle acaip konuları filan çok severim kusura bakmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert5001 -- 3 Kasım 2006; 21:46:56 >
  • return dielim şuna dedim noolcak türkiyenin hali
  • tam o sıraza kazıkçı hüsman geçiyodu
  • abi senin geçen aydan kalan kira borcun var hala vermiyosun dedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir_

abi senin geçen aydan kalan kira borcun var hala vermiyosun dedi.

ayarlıyacam abi teklifler var bu aralar mafyadan falan toparlıcam parayı en kısa zamanda deyip uzaklaştım hemde hızlı bi şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhylar -- 4 Kasım 2006; 9:19:07 >
  • Fakat o gel lan buraya deyip arkamdan koşturmaya başladı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.