Şimdi Ara

BEYLER UYANALIM TRANSFER VAKTİ FALAN DEĞİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olay bu kadar basit işte, bugün açık oynadı cemaat ilk defa.

Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz, Aziz Yıldırım bazı kesimlerden daha güçlü olmaya başladığı için hedef alınır.

1 haftalık bir uğraşlar sonucunda itibarı tamamen yok edilerek düşürülür.

Fenerbahçe'ye ceza verilecek havası oluşturulur, korku yaratılır ama verilmez.

O sevinçle Fenerbahçe'liler başkanlarını unutur, sevince boğulur.

Nitekim açıklamadan önce gidersek gram sevinmem diyenlerin hepsi oley çekmeye başladılar, üzgünüm ama bu böyle.

Yeni bir yürüyüş mutlaka yapılmalı ve yürüyüşte 'Şampiyonlar Ligi'ni, Ligi, Kupayı alın bize başkanımızı verin!' tarzında bir pankart açılmalıdır.

Aksi olursa başkan elden tamamen gider beyler farkına varın biraz düşünün.

3 aşamalı bir plan olarak sayarsak bu planı 1.'yi yaptıktan sonra 2. olmazsa 1'i değiştirmek zorunda kalırlar, 3'e geçemezler.

Alıntıdır.

• Birebir aynısını düşünüyorum herkes bir mutlu. Biz bu takıma her zaman her yerde destek vermeye hazırız ve şimdi önceliğimiz transfer değil haksız yere içeri alınan başkanımız olmalı.
  • takımımız nispeten bu işlerden kurtulduğuna göre gün aziz başkanımızı unutmama unutturmama günüdür.
  • Koyarlarsa önünüzde kanıtları ne yapıcaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLPaSLaN07

Koyarlarsa önünüzde kanıtları ne yapıcaksınız?

Koysunlar görelim birader.Öyle fenerium poşeti ile kebapçı açılışı ile kandıramazlar kimseyi.
  • quote:

1 haftadır o kanıtları (?) bekliyoruz zaten
  • Dünkü eylemden sonra sabah Sadri Şener'in gözaltına alınması, ardından TFF'nin bu kararı görünüşe göre çoğu Fenerbahçelinin gazını almış durumda.Uyanalım lütfen...
  • Aziz Başkan ve yöneticilerimizi oradan çıkarmadan bu iş bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westbrook0

Olay bu kadar basit işte, bugün açık oynadı cemaat ilk defa.

Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz, Aziz Yıldırım bazı kesimlerden daha güçlü olmaya başladığı için hedef alınır.

1 haftalık bir uğraşlar sonucunda itibarı tamamen yok edilerek düşürülür.

Fenerbahçe'ye ceza verilecek havası oluşturulur, korku yaratılır ama verilmez.

O sevinçle Fenerbahçe'liler başkanlarını unutur, sevince boğulur.

Nitekim açıklamadan önce gidersek gram sevinmem diyenlerin hepsi oley çekmeye başladılar, üzgünüm ama bu böyle.

Yeni bir yürüyüş mutlaka yapılmalı ve yürüyüşte 'Şampiyonlar Ligi'ni, Ligi, Kupayı alın bize başkanımızı verin!' tarzında bir pankart açılmalıdır.

Aksi olursa başkan elden tamamen gider beyler farkına varın biraz düşünün.

3 aşamalı bir plan olarak sayarsak bu planı 1.'yi yaptıktan sonra 2. olmazsa 1'i değiştirmek zorunda kalırlar, 3'e geçemezler.

Alıntıdır.

Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz

• quote:

Başkanımıza sevgimiz ve saygımız değişmeyecek!

Beyler büyük bir kampanya yapalım, dediğimiz gibi Aziz Başkan'ı unutma unutturma! Bir tesise, stada vs bir şeye mutlaka adı verilmeli. Dava sürecince stadımızda başkanın resmi asılı kalabilir.

Büyük Başkan Aziz Yıldırım'ı unutmayın!
  • Bu savcılar değilmi aziz yıldırımı tuttular içeride ve tutuksuz yargılanma isteğini kaçar diye kabul etmedilerki aynı hakim ,savcılar ve adaletin şu anki yapıtaşları bakın katil demiyorum cani olan hizbullah üyelerini yani insanlara mezalim ederek acı çektirerek ve işkence yaparak öldüren bu örgüt üyeleri insanlık dışı yöntemlerle eylemlerini gerçekleştirip domuzbağı ile insanlığın ölümüne bizimede insanlığın vahşet sınırı dağarcığına yeni yöntemler eklemiş caniler karakollara hergün imza karşılığıtutuksuz yargılanmak için serbest bırakıldılar,peki şimdi neredeler toz oldular bu güvenilir kişiler.

Sizin güvendiğiniz adalet savcı ve hakimler işte bunlar .

Fenerbahçe gibi türkiyenin en büyük ve başbakandan sonra en güçlü kişisi olan ve devamlı tukaka edilmesine rağmen klüplerin oybirliğiyle bu sarsıntılı sezonda bile klüpler birliği başkanlığı görevini sürdürmesini isteyecek kadar güvenen ve güven veren bir kişi ve türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşuna önderlik edip türk futbolunda kim ne derse desin yeni vizyon açan FENERBAHÇE klübü başkanına yapılan bu muameleyi hiçbir vicdan sahibi insan kabul edemez etmemeli.

Arkadaşlar uyanın cani hizbullah sanıklarına yapılan muamele bu ,evi yeri işi belli fb başkanına reva görülen muamele de bu.

Hep halkımız erkeklikten delikanlılıktan ve anadolu çocukluğundan konuşuyor ya ;böylelerse niye 50 gün bekliyorsun,sanki kalan bu 50 günde yapıldığı söylenen şike mi hala konuşuluyor ,hayır,seçimler var.

Yine söylelüyorum uyanın ,zannediyorlar ki unutulacak ,ben yazdım ailemdeki tüm fb lilerde sizde yazın

Son olarak trabzon taraftarı ve takımı dün akşam metrisin önüne gelip fb taraftarlarla çıkardığı olaylar nasıl deniyorki bursa ve bjk arasında bitmeyecek bir husumete yol açmıştır ,bizim aramızdaki 100 yıl geçsede iki cihan bir araya gelsede kapanmıyacak bir düşmanlığı başlatmıştır.

Bu arada trabzonsporun nazarımdaki değer ve şahsiyeti egeni karşısındaki ülkenin takımları ile aynı değer ve statüdedir dün akşam itibarı ile.

Son olarak taraftarımıza ülkenin her alanda nasıl bilerek ve planlı olarak bölündüğü kamplaştırıldığının bir başka örneğini de fubolda yaşıyoruz biz atatürkün klübü olan türk milleti ve fenerbahçe klübünün çocuklarıyız bunlara misliyle karşılık vereceğimizi kimse unutmasın.

• 12numara.org süpermiş yalnız, direk Aziz Başkan'ın resmi var sitede helal olsun çıkarsız seven, bilinçli taraftar grubu böyle olur işte. Antu'yu sallamayın bile artık, gerçi ben hiç sallamıyordum da.
  • Büyük Başkan'ı da çıkartıcağız merak etmeyin.Fenerbahçe'yi cemaatin oyuncağı yaptırmayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Bu savcılar değilmi aziz yıldırımı tuttular içeride ve tutuksuz yargılanma isteğini kaçar diye kabul etmedilerki aynı hakim ,savcılar ve adaletin şu anki yapıtaşları bakın katil demiyorum cani olan hizbullah üyelerini yani insanlara mezalim ederek acı çektirerek ve işkence yaparak öldüren bu örgüt üyeleri insanlık dışı yöntemlerle eylemlerini gerçekleştirip domuzbağı ile insanlığın ölümüne bizimede insanlığın vahşet sınırı dağarcığına yeni yöntemler eklemiş caniler karakollara hergün imza karşılığıtutuksuz yargılanmak için serbest bırakıldılar,peki şimdi neredeler toz oldular bu güvenilir kişiler.

Sizin güvendiğiniz adalet savcı ve hakimler işte bunlar .

Fenerbahçe gibi türkiyenin en büyük ve başbakandan sonra en güçlü kişisi olan ve devamlı tukaka edilmesine rağmen klüplerin oybirliğiyle bu sarsıntılı sezonda bile klüpler birliği başkanlığı görevini sürdürmesini isteyecek kadar güvenen ve güven veren bir kişi ve türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşuna önderlik edip türk futbolunda kim ne derse desin yeni vizyon açan FENERBAHÇE klübü başkanına yapılan bu muameleyi hiçbir vicdan sahibi insan kabul edemez etmemeli.

Arkadaşlar uyanın cani hizbullah sanıklarına yapılan muamele bu ,evi yeri işi belli fb başkanına reva görülen muamele de bu.

Hep halkımız erkeklikten delikanlılıktan ve anadolu çocukluğundan konuşuyor ya ;böylelerse niye 50 gün bekliyorsun,sanki kalan bu 50 günde yapıldığı söylenen şike mi hala konuşuluyor ,hayır,seçimler var.

Yine söylelüyorum uyanın ,zannediyorlar ki unutulacak ,ben yazdım ailemdeki tüm fb lilerde sizde yazın

Son olarak trabzon taraftarı ve takımı dün akşam metrisin önüne gelip fb taraftarlarla çıkardığı olaylar nasıl deniyorki bursa ve bjk arasında bitmeyecek bir husumete yol açmıştır ,bizim aramızdaki 100 yıl geçsede iki cihan bir araya gelsede kapanmıyacak bir düşmanlığı başlatmıştır.

Bu arada trabzonsporun nazarımdaki değer ve şahsiyeti egeni karşısındaki ülkenin takımları ile aynı değer ve statüdedir dün akşam itibarı ile.

Son olarak taraftarımıza ülkenin her alanda nasıl bilerek ve planlı olarak bölündüğü kamplaştırıldığının bir başka örneğini de fubolda yaşıyoruz biz atatürkün klübü olan türk milleti ve fenerbahçe klübünün çocuklarıyız bunlara misliyle karşılık vereceğimizi kimse unutmasın.

Nokta

• @froster2006
    Daha nasıl özetlenebilirdiki???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.