Şimdi Ara

Beyler tipim nasıl+saçlar uzun mu iyi kısa mı? (SS)Lİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 6.4.2022)
Giriş
  • Evet beyler yaş 21 tipim nasıl boy 182 kilo 82 ... saçlarım kısayken mi iyi yoksa uzunken mi.. yoksa daha çok uzatmalımıyım.Birde fiziğimde böyle işte..ama göbeğim var artık :/ lütfen seviyeli olalım herkesin görünüşü allah tarafından verilir unutmayalım.Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozkan37 -- 23 Ekim 2012; 0:52:52 >

• hayret eli yuzu duzgun biri tipim nasıl konusu acmıs, kısayken iyi diyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Beyler tipim nasıl+saçlar uzun mu iyi kısa mı? (SS)Lİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Elina -- 22 Ekim 2012; 23:59:08 >
  • Kesinlikle kısa saç

5 numara falan denedin mi hiç ?
  • Her türlü iyisin ama kısa biraz daha iyi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRed

Kesinlikle kısa saç

denedim hocam.. şöyle bi sorun var yıllardır hep bonus diye tabir edilen saçla takılıyorum hatta lakabım bonus biçok kişinin telefonunda bonus diye kayıtlıyım :D

o yüzden kısa saç mesela en son 3 numara kestirdim çok tuhaf hissettim kendimi.yakıştıramadım kendime ama başkaları sakın uzatma bi daha dedi.şuan yine resimlerdeki gibi uzun.
  • iyisin kardeş yakışıklısın ayrıca sempatik bir yüz ifaden var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

iyisin kardeş yakışıklısın ayrıca sempatik bir yüz ifaden var

teşekkür ederim kardeşim sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreozkan37

quote:

Kesinlikle kısa saç

denedim hocam.. şöyle bi sorun var yıllardır hep bonus diye tabir edilen saçla takılıyorum hatta lakabım bonus biçok kişinin telefonunda bonus diye kayıtlıyım :D

o yüzden kısa saç mesela en son 3 numara kestirdim çok tuhaf hissettim kendimi.yakıştıramadım kendime ama başkaları sakın uzatma bi daha dedi.şuan yine resimlerdeki gibi uzun.

bence de kardeşim, sana 3 numara saç çok iyi olur gibime geliyor.. Yüz şeklinde uygun çünkü..
    Ama dediğini anlıyorum, ben de hep uzun saçlı olarak bilinirim, hep uzun saçlı takılıyorum.. bana da 3 numaranın çok yakıştığı söylenir.. Ama ben de kendimi tanıyamıyorum aynaya bakınca

• Yakısıklısın
  • uzun daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stekk

quote:

quote:

Kesinlikle kısa saç

bence de kardeşim, sana 3 numara saç çok iyi olur gibime geliyor.. Yüz şeklinde uygun çünkü..
    Ama dediğini anlıyorum, ben de hep uzun saçlı olarak bilinirim, hep uzun saçlı takılıyorum.. bana da 3 numaranın çok yakıştığı söylenir.. Ama ben de kendimi tanıyamıyorum aynaya bakınca

Alıntıları Göster
    quote:

ama uzunken daha sempatik ne bilim dikkat çektiğini söylüyolar.. kestirim diyorum. boşver kanka baksana yüz kişiden belki 3 kişide böyle saç vardır diyorlar kafam karışıyo

• quote:

quote:

ama uzunken daha sempatik ne bilim dikkat çektiğini söylüyolar.. kestirim diyorum. boşver kanka baksana yüz kişiden belki 3 kişide böyle saç vardır diyorlar kafam karışıyo

Aynen ben de farklı olmayi sevdiğimden kestirmekten vazgeçiyorum hep

• uzun derim.
  • Kardeş ilk fotoğrafta daha büyük gösteriyon. Bence saçlarını uzatma
  • Bence uzun daha iyi. Bir tarzın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolancer1

Kardeş ilk fotoğrafta daha büyük gösteriyon. Bence saçlarını uzatma

evet kısayken 23 gibi gösteriyorum.hatta 3 e vurup bi yerde yemeğe gittiğimde adamın teki kardeş askerliği nerde yaptın demişti şaşırmıştım.yeni girdiğim sınıfta ki çocuklarda abi demişti.üni 1. sınıflar :S

ama yorumları okursan kararsızlığımı anlarsın... ben bile bi sabah kalkıp 3 e vurmak istiyorum bazende uzatayım böyle olsun istiyorum
  • Uzun daha iyi
  • Uzun saç daha yakışmış. Ama göbek var demişsin o zaman bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.