Şimdi Ara

BEYLER SAKIN AŞIK OLMAYIN (HİKAYEM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobildeyim.pc ye geçince devamını yazarım CSB değil. Hiç olmaması gerekiyordu ama lise 4 te fena aşık oldum.
    Bir alt sınıfta hanfendileri ben 10 sınıfa giderken şuna bak domuz gibi demiştim nereden bilebilrdim o mavi gözlerinin beni 2 sene sonra çarpacağını?
    Bu yaz tatilinde dm atmıştım sırf tanışma in tumblr kullanıyordu bende yardım istedim öyle muhabbet açıldı pek konuşmuuorduk ama bait tweetlerimi favlıyordu. işte ne bileyim daha önce böyle bi duygu tatmamıştım.
    Asla büyük konuşmamak lazım.Bu okulda kimseye aşık olmaam diyordum.Geçen sene arkadaşlarımla çok dalga geçerdim.Hatta arkadaşımın sevdiği kız nöbetçi olduğu gün sınıfa defter almaya geldiğinde arkadaşa kitap atmıştım.
    neyse bizim cepheye gelince telefon numarasını aldım wp falan mesaj yine.
    okulun açılmasına 2 gün kala 9. Sınıftan arkadaşım olacak alagavat mesaj attı işte x (sarı saçlım mavi gözlüm ) mesaj atmanı istemiyor falan.sonra düşündüm aga bir insan birinin mesaj atmasını istemiyorsa engeller geçer. Üstümde oynanan oyunu farkettim.
    Edit:neyse okulun ilk günü geldi çattı.bu benim alagavat arkadaşı benim x in arkadaşıyla konuşurken gördüm ayarlama işlemiydi ama yattı galiba çünkü ikisini hiç görmedim
    arkadaşlarımda geçen senenin öcünü alıyorlar işte sarı saçlı mavi göz geçen şarkı söylüyorlar adının son 2 harfini bağırıyorlar öyle işte
    arada yine mesaj atıyodum ama alagavat yüzünden temkinliydim.
    kantinde 4 arkadaş otururken X'in whatsapp durumunu bağırdı imamiçeydi. ''imamiçe ne lan huehue'' dedi der demez arkadan kız :'' y (ben) bişey mi diyorsun'' dedi ben wefad şok beyler hiç birşey diyemedim. Mavi gözlerini dikmiş üstüme tek Kaş havada ağzımdan laf çıkamadı hala kızarırım hatırladıkça gerçi adını duymam yetiyor kızarmaya

Edit:beyler bizim okulda sınavlar karışık oluyor yani sınıfları karıştırıyorlar dedim aha kesin aynı sınıfa düşeriz
    ki içeri girmemle çıkmam bir oldu
    dedim aha sınavı yapamıcaz ingilizce ve eğitim sosyolojisi sınavımız vardı
    ingilizce kağıtlarını arkaya doğru uzattım bir an göz göze geldik beyler yol böyle birşey ya elim ayağım titredi resmen aşk böyle birşeymiş
    ingilizce sınavı bitti soru işaretlemeyi unutmuşum heyecandan 😂
    eğitim sosyolojisi nin cevapları vardı; 5. Derste o dersin sınavı vardı. Kopyaları yazdım sıraya tam geçircem ;Gürbüz geldi (müdür yardımcısı) açın kolları kopya kontrol ü var.
    dedim sıçtık sıraları geziyo üstümde de pilot montu vardı açtım kolları geçti hemen beni arkamda ki çocukta yakaladı kopyaYı
    bende döndüm izliyom olanları ama maksat başka tabi x i görebilmek
    beyler bana öyle bi sırıttı ki eridim bittim yani ona aşık olduğumu orada anlamıştır aptal değilse
    ilerleyen zamanlarda aptal olduğunu anladım.
    Bu gülücükten sonra verdim kağıdı çıktım yüzüm pancar kırmızısı ama
    Edit:Noktalama ve imlaya daha fazla dikkat etmeye çalışacağım.
    Neyse arkadaşlar umarım bizim okuldan biri yoktur sağlam rezil olurum
    X ekim başları gibi başka okuldan bir izbandutla çıkmaya başladı (başkao kul ama aynı binanın içindeyiz)
    Bundan haberim şöyle oldu.Benim en yakın arkadaşım (kafasına kitap attığım )kamelyada tek başına otururken yanınına gelmişler konuşuyorlar:
    X:Kızım zaten sen sardın şu işi başıma
    Dombili baykuş(X in yakın arkadaşı lanet dedikoducu pisliiiik):Ee ayrıl o zaman.
    X:Oldu gari tamam sevmiyorumda öyle 3. gün ayrılmakta olmaz .
    Bu dombili baykuş 2 tane inek bulmuş kendileri için onlarla çıkmaya başlamışlar.
    Ee tabi kankam geldi söyledi hemen bana böyle böyle.
    Ameliyat kararımdan sonra aldığım en yıkıcı haberdi belkide beyler.Top mermisiyle isabet almış F-4 gibiydim.Yalpalıyordum resmen.
    Gel zaamaan git zamaan X ile izbandut ayrıldı (izbandutçuk ders çalışçakmış ulan neyse beter ol )
    Bu arada sınıfımız öyle bir lanet ki (ama severim keretaları ) bir birimizin sevdiği kız veya erkekle acaip dalga geçeriz.Derste arkadaş dedi hocam alt sınıflara giriyomusunuz ?
    Hoca da hayır dedi sonra arkadaş :Ya girseydiniz hani var ya mavi gözlü sarışın var ya X heh Y onu seviyo.
    Öyle ya da böyle samimi olduğum tüm hocalar bu zaafı öğrendi
    Haberiniz vardır belki.Liseler için nakil işlemlerinde puan istenmiyordu.Bizim okulun öğrenci açığı vardı bir sürü low insan geldi.
    Özelliklede y'nin sınıfına
    Agalar çocuk tam bir fare.Tipi fareye benziyor lan valla billa.
    Tabi şimdilik resim paylaşamam
    Neysebu çocuk sister ayağına resmen benim X'e yazıyor.La ne zaman görsek (kız arkadaşlarımda diyor tanıyorlar x ile muhabbetleri var.)bu eleman yanında.Dedim bir önleme uçuşuna kalkalım.
    Çocuğa hamster diyelim beyler.Bu hamster ve birde bit yavrusu ( gizli sansür ) var yanında takılan.
    Bit yavrusu adının gereğini yapıyor parazit gibi bir yaşam sürüyor herkese yıkama yağlama çekiyor samimi olduğum hocam da diyordu okulda ondan büyük bit yavrusu yok diye
    Bu bit yavrusu,hamster,x,dombili baykuş,f.f.(kafasına kitap attıığım kankam vardı ya hah işte onun sevdiği kız ) aynı sınıfta.Resmen kutsal topraklar

Bu bit yavrusutyla kankam tanışıyorlar.Bu kankamı anlatıyım size.173-5 boylarında benden bi 10 santim kısa ,fit, kıllı sakallı volverine ye benzeyen bir eleman insanları darp etmek hoşuna gidiyor (okul düşük puanlıda değildi 439 ile kapatmıştı bizim dönem pek kabadayı falan olmaz )

Neyse beyler varsa da bayanlar bu bit yavrusu kantinde otururken bizim yanımıza geliyor yanında da hamster var bizim arkadaş işte şakadan bit yavrusuna vuruyor falan.
    Dedim :Olm korkutma çocuğu yeni gelmiş.Alışkın değil hareketlerine dedim (hamsterı kastederek)
    Hamster:Ne çocuğu yaa bi yaş var
    Ben:İşte ne çocuğu olduğunu anlamaya çalışıyorum senin dedim
    Beyler galiba bu hareketle kendime de headshot atmıştım.Çünkü çocuk tam bir Meriç tiplemesiydi.Bu olay X'in kulağına gitmiştir kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AE548211 -- 24 Ocak 2015; 15:32:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DH YE HOŞGELDİN

• bir şey anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArianaFan

DH YE HOŞGELDİN

2010 kayıtlıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: AltairIbnLaAhad

quote:

Orijinalden alıntı: ArianaFan

DH YE HOŞGELDİN

2010 kayıtlıyım

O anlamada şeyapmamıştım

• Edit

• nokta,virgül;özne-nesne-yüklem sırası filan duydun mu?

• Welcone The Losers Clup(?)

• www.csbçeviri.com

• ne diyon birader? okudukca birsey anlamamaya basladim tovbe edip biraktim bu nasil anlatim seklidir la?

• Okumayanlar ?

• otur hele bi soluklan yegen.o yaşlarda ilk heyecan olur böyle anlıyorum iyi hissettiğini de anlıyorum fakat lisedeki ilişkiler lise bitene kadardır böyle bak bu olaya kendini fazla kaptırma derslerine dikkat et yoksa kötü olur.Güzel bir atasözü ile bitiriyorum virgülü istediğin yere koy.

"oku adam ol baban gibi eşşek olma"
  • Beynim yandı la bu nedir ?
  • anlamayı gerçekten denedim ama eksik yerleri kaldı :D bi düzenleme çekersen süper olur
  • BUNU KİMSEEEE OKUMAZZZZ VE OKUMAYIN DA ZATEN

• kör oldum
  • Bir sey anlamadim. Anlayan anlatsin da bari okudugumun karsiligini alayim.

• keşke okumasaydım dedim bune arkadaş ösym daha kolay paragraf hazırlıyor

• Mobilim beyler kusura bakmayın bilgisayara geçtiğimde düzelticem hepsini

• oha lan adam heycandan yazamamis.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.