Şimdi Ara

Beyler intihar edicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
14.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 4 senedir majör depresyon var kullanmadıgım ilaç kalmadı artık tek yol intihar.Beyler nasıl intihar edebilirim yöntem filan önerir misiniz çok önemli

• Beyler intihar edicem
  • Komik degil ben çok ciddiyim lütfen adam akıllı acısız intihar yöntemleri önerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilett9723

Komik degil ben çok ciddiyim lütfen adam akıllı acısız intihar yöntemleri önerin

şikayetiniz nedir hocam?
  • Niye depresyondasınız hocam
  • .. ülkesinde intihar yardım hattı yok abi inanılmaz

internete yazınca tek çıkan şey 10 yıl önce kaldırıldığı

SEBEBİ İSE NEYMİŞ: LÜKSMÜŞ LÜKS. MÜKEMMel

https://www.memurlar.net/haber/89061/alo-intihar-hatti-luks-diye-kapatildi.html
  • sürekli sıkıntı basıyor dikkatimi veremiyorum hiçbirşeye acı çekiyorum hep böyle yaşanmaz daha neler neler var aklımda yazmadıgım tek yol intihar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Todd

Niye depresyondasınız hocam

orasını bende bilmiyorum bianda oldu gece uyudum kalktıgımda şikayetler başladı
  • Yaşamak da bi intear türü dür dostum yaşa sen
  • Bende düşünüyorum ara ara intiharı. Ama intihar yerine doğuda en önde çatışmaya girip ölmek en azından faydalı eylem olur. Ya da canlı bomba olup pkklıları patlat, acısız ölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

.. ülkesinde intihar yardım hattı yok abi inanılmaz

internete yazınca tek çıkan şey 10 yıl önce kaldırıldığı

SEBEBİ İSE NEYMİŞ: LÜKSMÜŞ LÜKS. MÜKEMMel

https://www.memurlar.net/haber/89061/alo-intihar-hatti-luks-diye-kapatildi.html

İntihar eden olmazsa cenaze arabaları mezarcılar nasıl iş yapacak kardeşim hayret birşey ya Bir de insanlar helva yemek istiyor helva öyle kolay mı bulunuyor la Biraz millet helva yesin

• Sana hayat hikayemi anlatsam oturur sükür namazi kilarsin.
  • Kardeşim kimsenin hayati zerre kadar umrumda degil ben kendi hayatima yasamima bakarim kolay yipranan bi insanim adam akilli intihar yollari önerir misiniZ
  • yazalım da suça teşvikten içeri atın dimi nice try tem
  • Gerçekten çok iyi bir destek. Anlat ve depresyonda olan insan bir anda iyileşsin. Sonra senden daha kötü şeyler yaşamış insanlarda hayatını anlatsın ve senin gibi birileri eğer depresyondaysa iyileşsin. Daha sonra dahada kötü şeyler yaşamış insanlar hayatını anlatsın ve bu döngü ile sonsuza kadar mutlu ve huzurlu yaşayalım.
  • Kardeş acılı mı olsun acısız mı ? Ona göre nokta atış yöntem söyleyeceğim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naci_Balkavan -- 19 Mart 2018; 22:8:32 >
  • Bende de depresyon rahatsızlığı var 4 senedir ilaç kullanıyorum sosyalleşmeden önce bende senin gibi çözüm yolları arıyordum ilaçları kullanmaya başladıktan 2 ay sonra spor salonuna yazildim bir kaç yeni arkadaş edindim tabi her şey bu kadar kolay olmadı 1 ay sonrasında her şeyden vazgeçmek istedim ama iradem sayesinde bunu başardım sigarayı bıraktım bisiklet satın aldım gezip duruyorum depresyonun en yoğun olduğu zamanlarda sıcak soğuk demeden bisikletle gezmeye çıkıyorum gezerken güzel gelmiyordu en başta fakat sonrasında gelen tatlı yorgunluk keyif gerçekten hayatımı değiştirdi senin yerinde olsam intihar etmeyi değil hayatimi renklendirmeyi düşünürdüm. Bana pm atabilirsin istersen wp'den konuşuruz.
  • Tabiki acisiz lutfen
  • Rez
  • Annalise kullanıcısına yanıt
    Adam kendini psikolojik olarak kötü hissediyor gelip şuraya yaptığın yoruma bak. F*minizmle ilgili açılan konuya da girip f*ministlerin başımın üzerinde yeri var gibi saçma sapan erkek düşmanı yorumlar yazıyorsun.Siz insan değilsiniz olum. Ölümden sonra hayat olmasını o kadar çok istiyorum ki , sizin gibilerin cehenneme gitmesi için.Ama ne yazık ki ölümden sonra bir hayat olmayadabilir.İğrenç, mide bulandırıcı birisin.Ne kadar vicdansızsın yaa , şu paylaştığın fotoğrafa bak.Dünya işte sizin gibiler yüzünden kötü bir yer.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.