Şimdi Ara

Beyler ben napıcam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya ben kızlara yanaşmaktan çekiniyorum dün feste gittik kankamla mesela bir tane bile kız tavlayamadan döndük. Şimdi bunu gören diğer kankalarımda sende iş yok diyip moralimi bozuyorlar festlerden kız tavlanır mı?Tanımadığım kızlarla nasıl tanışırım?Mesela starbucks olsun sahil olsun filan ben içten içe dehşet sosyal bir insanım ama malum konu türk kızı olunca insan çekiniyor

• Derslerine çalış subay astsubay ol bak bakalım ne oluyor..
  • hocam ben genetik mühendislik öğrencisiyim iyi sayılabilecek bir okulda.Şu an askeriye için hazırlanıyorum gata askeri tıp için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

Derslerine çalış subay astsubay ol bak bakalım ne oluyor..
    Doğu görevi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim çekinmiceksin yanındaki tosbağalar biraz girişken olduğunu görünce seninle dalga geçmeye çalışıcak onlara sert ve ciddi bir çıkış yap hareketlerine bir daha karışamazlar. yoksa susarak kız tavlayamazsın bundan sonra sadece arkandan konuşurlar ve onları yavaş yavaş hayatından çıkar yenilerini al hem kız hem erkek ortamın büyüyecek emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEBELEHÜBELEFEAFEAF

hocam ben genetik mühendislik öğrencisiyim iyi sayılabilecek bir okulda.Şu an askeriye için hazırlanıyorum gata askeri tıp için
    bu hazırlanmış halin mi bro izmir iktisat neyine yetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEBELEHÜBELEFEAFEAF

hocam ben genetik mühendislik öğrencisiyim iyi sayılabilecek bir okulda.Şu an askeriye için hazırlanıyorum gata askeri tıp için
    Tamam işte okulu bitir gata mı olur astsubaylık subaylık mı olur okulunu bitirince yanında afedersin seçme kızlar olur.. istediğinle ciddi düşünürsün o zaman..
  • festivallerde direk gitmen lazım. beraber dans edelim mi diye sorsan bile kızın biraz dağıtmaya gönlü varsa direk tamam der zaten.

sahil ve Starbucks cafeler için falan en iyisi swarm. swarmdan kızı bulabilirsen şanslısın. eklediğinde kabul ederse tadından yenmez hele mesaj attığında cevap verirse 10 numara 5 yıldız. instagramda sahil konumundan da stalk yapabilirsin, profili açıksa post illa atmıştır(sahilse) ve bulursun.

sahildeki bir diğer olay da voleybol... eğer kız voleybol oynuyorsa arkadaşlarıyla falan direk katılabilir miyim de. bu zamana kadar bu soruya olumsuz cevap almadım ve alanı da görmedim.

denemekten başka çare yok, deneyecek ve alışacaksın. red yemekten korkma, her red yiyişinde özgüveninin arttığını hissedeceksin ve diğer denemelerinde daha başarılı sonuçlar almaya yaklaşacaksın.
  • Ne alaka subay astsubay olunca kızlar üzerine mi atlıyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.