Şimdi Ara

Beyler Ayt Edebiyat 20 Günde Biter Mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav makinayı okuyamıyorum hukuk a geçer takılırım keyfime göre

Benim matematik iyi tyt fende iyi
    ayt de tarih de geçen sene 10 da 7 doğru 0 yanlış yaptıydım coğrafyada 5 doğru 1 yanlıştı 6 sorufa ama tarih ve coğrafyayı tamamen mantık yürüterek yapmıştım yine aynısı olur garantim yok yani
    Edebiyattada 9 doğru 6 yanlış yapmışım salladıklarım yanlış çıkmıştı

Şimdi sınava kalmış 23 gün çalışabileceğin 20 gün var desek baktım ayt edebiyat 15 konu başlığı var ben bu yazar ezber kısmını geçsem sadece dönem özellikleri vs öğrensem yazar ezbersiz 24 de kaç tane yaparım ?
    15-16 yı görmek zor olur mu ?
    İnternetten video izleyerek mi çalışayım yoksa googlefe tek tek konu başlıklarını okuyarak mı

Eğer 15-16 edebiyat yaparsam eşit ağırlıkta ilk 10k ya rahat giriyorum
    Ama ayt fenim olmadığı için sayısalda 70-80k geliyo gidip bilgisayara geçeceğime ki özele gidecektim %50 burslu onun yerine hukuk tutturam orda zaten yazılımla ilgili bi topluluğa girer yazılımda öğrenirim diyorum
    Hukukta zaten avukat olmasan bile havası var dursun kenarda işte hukuk mezunuyum dersin
    Zaten ben ticaret adamıyım makinada bitirsem gidip memur gibi çalışmam bi yer açar imalat yapardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hosgeldin arkadasım.

Metin uzun oldugu için yazdıklarından birsey anlamadım.

Ama sondan başa dogru okumaya başlayınca bazı şeyler netleşti. O zaman anlayabildim.

Allah yardımcın olsun.
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    20 gün edebiyat baksam 15-16 netlik konu öğrenirmiyim diyorum bro

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CockroachHunteR

20 gün edebiyat baksam 15-16 netlik konu öğrenirmiyim diyorum bro
    zekiysen yaparsın değilsen yapamazsın kim ne dese boş
  • Yaparsın rüştü bayındır videolarını takip et alma şansın varsa test kitabınıda al konu kitabıda var çıkma ihtimali düşük hatta kesin çıkmaz dediği şeylerin hepsini eleyip anlatıyor zamanın kısıtlı olduğuna göre bence en iyi seçenek bu.

• 2014 yılında lysde 35-21 yapmışım mfci olarak. dil bilgisi, okuma anlama problem olmadı. eserleri de sallaya sallaya yaptım, en önde oturmasam kalemi yukardan atar en yakın şıkkı işaretlerdim. birkaç yıldır girmiyorum sınava kaç soru var bilmem ama 15-16 net çok rahat çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Posta güvercini

Yaparsın rüştü bayındır videolarını takip et alma şansın varsa test kitabınıda al konu kitabıda var çıkma ihtimali düşük hatta kesin çıkmaz dediği şeylerin hepsini eleyip anlatıyor zamanın kısıtlı olduğuna göre bence en iyi seçenek bu.
    olm hukuğa geçem derken bir yandanda makina mühendisi olup spacex vs benzeri uzay havacılık alanında mühendis olmak geliyor yav
  • Makine bitiremiyorsan hukukta bitiremezsin iki bölümde gıcık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Makine bitiremiyorsan hukukta bitiremezsin iki bölümde gıcık.
    hey allahım ya de da yazmayı bilmiyonuz mu
  • Zor, ama bazı konulardan muafsın. Cumhuriyet dönemi deneme, cumhuriyet dönemi söylev, nutuk çıkmayacak. Bunları çalışma ama diğer her şeyi bilmelisin. Bugüne kadar niçin çalışmadın ki, güzel kardeşim? 20 gün az değil ama çok da değil. Her gün düzenli olarak saatlerce çalışmalısın, ne kadar öğrensen kârdır.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam bence cok calismadan ziyade yüksek zekaya sahip olmak onemli olan, ben tytye aylardır çalışmama rağmen doğru düzgün bir sonuç alamıyorum. Cidden low iq olduğumu dusunmeye başladım. Gecen girdiğim tyt denemesinde tam tamina 30 net yaptım. Normalde hiç bu kadar düşük gelmezdi, 45-50 net yapiyrodum, moralim bozuldu. YDT kismindaki netlerim tyt kadar düşük değil neyse ki, 65-70 net arasında gidip geliyorum. Ama TYT kısmını yapamiyorum cok zorlaniyorum bana moral verin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

hey allahım ya de da yazmayı bilmiyonuz mu

Alıntıları Göster
    yav çok umurumdaydı de da ekini doğru yazmak.biliyom ama yazmacam umrumda deeeil
    sen niye soru işareti koymuyon ? adamı deli ediyon haaaa.

• Geçen sene 0a yakin bilgiyle 18-4 yaptım

Girmeden once kafami duvarlara vuruyodum calismadigim icin

Girdikten sonra rahatladim. Hepsi yorumdu 3-4 tane bilgi vardı

Osym saf bilgi sormuyor genelde yorum sorar geçen sene sorularina bak anlarsin

Bu sene de oylesine giricem yine hic calismadim bakalım ne yapicam

• equallyworthless kullanıcısına yanıt
    bendede zeka var bilgi yok yorum sorularını yapabildiğim için tyt de iyi yapıyorum ayt ye geçiyoruz fenlere aval aval bakıyom formüllü bilgi isteyen sorular
    Aslında okulumla bölümüm iyide ben derdim başka bişey

Konya Teknikte okuyorum uzay savunma ve havacılık üzerine temelleniyo okul 5-6 tane takım teknofeste katılıyo yine bu alanda sadece ve baya iyi başarıda yakaladılar birincilikler falan var adamlar roketsandan stajları aldılar tai den aldılar mezun olanları oralarda girdi işe bide benim gibi angutlar var bunlara katılmaya girmeye çalışacağıma mal tiplerle arkadaş olup ders çalışmayıp mal mal okul deiştirecem bölüm deiştirecem diye zırlayan
    kısaca adam olana güzel fırsatlar var odtü itü zaten kazanamam ama onlardan sonra makina için uzay savunma havacılık sektörü isteyen birinin olabileceği en iyi okuldayım neyse şu korona geçsin

• quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Hocam bence cok calismadan ziyade yüksek zekaya sahip olmak onemli olan, ben tytye aylardır çalışmama rağmen doğru düzgün bir sonuç alamıyorum. Cidden low iq olduğumu dusunmeye başladım. Gecen girdiğim tyt denemesinde tam tamina 30 net yaptım. Normalde hiç bu kadar düşük gelmezdi, 45-50 net yapiyrodum, moralim bozuldu. YDT kismindaki netlerim tyt kadar düşük değil neyse ki, 65-70 net arasında gidip geliyorum. Ama TYT kısmını yapamiyorum cok zorlaniyorum bana moral verin lütfen.
    Canım kardeşim, bunun sebebi olumsuz koşullanman muhtemelen. TYT, bilgiden ziyade okuduğunu anlama ve yorum isteyen bir sınav. Yüksek derece yapman için sadece o sorularla daha fazla karşılaşman lazım, ne kadar karşılaşırsan beynindeki nöral ağ sayısı artacak ve daha az enerji/performans ile daha hızlı çözeceksin. Nöroplastisite deniyor buna, yani sadece çalışma ile yapabileceğin bir şey, canım kardeşim. O, derece yapan kişiler çok zeki değil, sadece çok çalışma yapmış ve ağ sayısı fazla olan kişiler. Sana bunu bir eğitimci olarak söylüyorum.

• Hocam makinede kacinci sinifsin

Yaş kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 4 Haziran 2020; 12:36:9 >
  • Hocam 140 liraya hiç acımıyor musunuz

• Ayt edebiyat en az 45 günde anca biter

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.