Şimdi Ara

Beykent Üniversitesi Hakkında Neler Söyleyebilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beykent Üniversitesi olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı soruyu bende konu açıp sorucaktım ki burada gördüm dumlupınar dan geçiş yapıcam istanbulda yaşıyorum ve %50 burslu özele gelicem puan olarak mecburi. fiyatta da çok uçmak istemiyorum mesela bilgi üniversitesi (38 bin küsür tl diye hatırlıyorum) gibi bu yüzden evime yakın olması ve bölümüm makina mühendisliği olmasından dolayı beykent i düşünüyorum olumlu ve olumsuz her türlü bilgi önemlidir yardımcı olursanız sevinirim
  • bende araştırıyorum beykent üniversitesi beylikdüzündeki yerleşkesinde okuyan yok mu ?
  • Merhaba arkadaşlar, Beykent Üniversitesinde okuyorum. Üniversitenin güzel bir kampüsü yok. Ben Mütercim-Tercümanlık okuyorum. Bizim bölümümüzün hocaları gerçekten çok kalitelilerdir. Aynı şekilde İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mimarlık ve Oyunculuk bölümlerinin de iyi olduğunu duydum. Ben de iki sene önce acaba bu okula gitmeli miyim diye düşünenlerdendim. Her yerde olumsuz yorumar okudum. Başka okula gidebilirdim, ama burayı seçtim. Çünkü bölümümün hocaları çok iyiler ve ilgililer. Harika bir hazırlık sınıfı okudum. Bu sene dolu dolu birinci sınıfı tamamladım. Bu senede kısmetse Erasmusla İngiltere'ye gidiyorum. Demek istediğim şudur; isterseniz dolu dolu mezun olabilirsiniz,mamafih sadece ortalamayı CC getirip mezun olabilirsiniz.
  • baba parası yiyen hiçbiryeri tutturamamış çocuklar okulun %80i
  • MarianoVero kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var herkesten kötü yorumlar okuyorum forum sitelerinde bu da canımı sıkıyodu açıkcası. Allahtan bir arkadaşımı buldum durumun forumlarda söylenen kadar kötü olmadığını gördüm senin söylediklerinle de iyice rahatlamış bulunmaktayım tercihler direk yazıcam beykent i seneye oradayım inşallah. Tek sıkıntı inşallah derslerimin çoğu sayılır.
  • Av. Harvey Specter kullanıcısına yanıt
    İçindekiler beni ilgilendirmiyo pek açıkcası eğitimi ve ilerdeki etkisi önemli benim için. Özel üniversitelerin çoğunda bu durum var zaten.
  • Av. Harvey Specter kullanıcısına yanıt
    Yüzdesi tartışılır ama çok boş eleman var Ben memnunum bölümümden çok şükür :)
  • tercih rehberi

Tercih konusunda kafanıza takılan herşeyin cevabını bulabilirsiniz.
  • Size pek bir şey katmadan lisans diploması verir.Mümkünse başka okullar araştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.