Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.523
Cevap
78
Favori
1.507.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toplam 2800 liraya alabileceğim inoks tarzı camaşır ve bulaşık makinası tavsıyelerinizi alabilirmiyim .
  • Arkadaşlar selam

Aranıza yeni katıldım.

ALTUS marka tüm ürünler ile ilgili sorularınızı severek cevaplayabilirim

Aklınızda olsun

Teşekkürler.
  • KLİMA-LAPTOP-LCD TV tavsiyelerinizi bekliyorum. 6000 tl bütçe ayırdım.
  • Ne LG ne de Electrolux içime sindi. Aşağıdaki cihazları aldım.

ÇAmaşır Makinesi :
    Siemens WM10S461TR

Bulaşık Makinesi:
    Siemens SN26M882 INOX

Bu iki cihazı da çök övüyorlar. Ne nette nede dışarda olumsuz tek yorum yok.
    Bulaşık makinesi inox ve çelik taban istiyorduk o da olmuş oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 12 Ocak 2012; 7:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdww

toplam 2800 liraya alabileceğim inoks tarzı camaşır ve bulaşık makinası tavsıyelerinizi alabilirmiyim .

SİEMENS- BOSCH
    WAS 24 7X1.
    SMS 58M88 - SN26M882
  • arçelik 5088 A+++ NF buzdolabını almayı düşünüyorum,, önceliğim bosch yada siemens den yana

olur du fakat bu iki markada da a+++ lı buzdolapları mevcut değil. benim almak istediğim dolap mümkünse dünyanın en az yakan dolabı olsun istiyorum,, kalite 2. planda...

bosch bayii ne gittiğimde a+++ lı buzdolaplarının olmadığını söylediler..arçeliğin a+++ buzdolablarının türk standartlarına göre kabul edildiği,, ve türkiye de a+++ amblemini almanın çok kolay olduğunu, a+++ nın türk standartlarında verildiğini bunun güvenilir olmadığını söyledi..

bosch buzdolaplarında a+++ lı ürün yok fakat ürünlerinin avrupa standartlarına göre a++ olduğunu ve arçeliğin 5088 modeliyle bir farkının olmayacağını söylediler...

arçeliğin 5088 nf a+++ modeli hakkında görüşlerinizi bekliorum arkadaslar

arçelikteki enerji sarfiyatı güvenilir midir?? gerçekten söylenilidiği gibi dünyanın en az elektrik harcayan dolabımı 540 lt ye göre?????

• selam

Arçeliğin A+++ ürünü, gerçekten avrupa birliği standartlarına göre test edilmiştir, Bu şekilde dolabın üzerine A+++ yazılmıştır.

Zaten ürünler üzerindeki yeni enerji etiketlerinde Avrupa Birliği logosuda bulunmaktadır.

Arçelik gibi bir firma, A+++ olmayan bir ürüne A+++ yazamaz ve yazmaz.
  • aeg l75270fl

Bu makine nasıldır? Ha aldım ha alıcam durumundayım. Lütfen cevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegfried -- 12 Ocak 2012; 15:18:54 >
  • sessiz fırçasız inverter motor vartır. aeg nin kaliteli ürünlerindendir.
    fakat yapıştırma kazan vardır. 7 yıl garanti yaptırmak lazım.
    1000 tl fiyatı ile alınabilecek en iyi makine.
  • sağol lordford50
  • İyi Akşamlar,

7 000 lira beyaz eşya bütçemiz var.Lg-Simens-Bosh başta olmak üzere avrupa üretimli beyaz eşya önerilerinizi bekliyoruz.

Avrupa üretimli ve servisi iyi olan markalar önermenizi rica ediyoruz.

Çamaşır makinesi : üst limit 1 700 lira

Bulaşık makinesi: üst limit 1 300 lira

Buzdolabı : üst limit 2 000 lira

Fırın : üst limit 900 lira

Tv : üst limit 1 100 lira
  • İyi Akşamlar Candoğan ve Lord Beyler,

Bu forumdaki yıllara dayanan birikim,bilgi ve tecrübelerinize dayanarak aşağıda belittiğim bütçemizde -çok övdüğünüz için- LG başta olmak üzere avrupa üretimli olmasını göz önünde bulundurarak
    lg başta olmak üzere tabakları çizmeyen,enerji -su tasarruflu bulaşık makinesi; lg marka başta olmak üzere, 8-9 kg kapasiteli, enerji su tasarruflu,sessiz çalışan,sorun çıkarmayacak çamaşır makinesi ; buz kırma sesi çıkarmayan,buzlanma problemi olmayan no-frost ,enerji tasaaurlu marka önemi olmayan buzdolabı ; kaliteli pişirme problemi çıkarmayacak, marka problemi olmayacak fırın ; enerji tasaarruflu,marka önemi olmayan, kaliteli süpürge ve marka problemi olmayacak tv önerilerinizi merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.. çünkü sizin görüşlerinizi önemsiyorum ben ve müstakbel eşim.

Çamaşır makinesi : üst limit 1 700 lira

Bulaşık makinesi: üst limit 1 300 lira

Buzdolabı : üst limit 2 000 lira

Fırın : üst limit 900 lira

Tv : üst limit 1 100 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: reber65

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

FRS4011ESL modeli iyidir.
    2 sene kadar evvel FRS4011GSL modelini arkadaşıma 610TL gibi ucuz bir rakama almıştık, şikayetini duymadım.
    Pişirme programları yeterli.
    Tek eksi yönü tepsi raylarını sıkı yapmışlar. Tepsiyi tam paralel tutarak raylara oturtup itmek gerekiyor. Bunun dışında fiyatına göre epey iyi bir fırındır. Mağazadan bakıp almanızı öneririm.

sayın candoğan bey önerdiğiniz fırın elektroturbo. bende bosch hgv 74D350T modelini buldum beyaz 3 göz gazlı ve multifonsiyonel fırın olarak. arada 500 liraya yakın bir fiyat farkı var. multifonksiyon ve tabi marka farkı için değermi sizce bu para.
    ayrıca bosch ile profilo arasında kalite farkı varmıdır varsa fazla mıdır muadil ürünlerde.
    son olarak boschun bu modeli nasıldır?

candoğan bey bu konuda yardım edebilir misiniz?

candoğan bey yardım edebilirmisiniz lütfen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

FRS4011ESL modeli iyidir.
    2 sene kadar evvel FRS4011GSL modelini arkadaşıma 610TL gibi ucuz bir rakama almıştık, şikayetini duymadım.
    Pişirme programları yeterli.
    Tek eksi yönü tepsi raylarını sıkı yapmışlar. Tepsiyi tam paralel tutarak raylara oturtup itmek gerekiyor. Bunun dışında fiyatına göre epey iyi bir fırındır. Mağazadan bakıp almanızı öneririm.

sayın candoğan bey önerdiğiniz fırın elektroturbo. bende bosch hgv 74D350T modelini buldum beyaz 3 göz gazlı ve multifonsiyonel fırın olarak. arada 500 liraya yakın bir fiyat farkı var. multifonksiyon ve tabi marka farkı için değermi sizce bu para.
    ayrıca bosch ile profilo arasında kalite farkı varmıdır varsa fazla mıdır muadil ürünlerde.
    son olarak boschun bu modeli nasıldır?

candoğan bey bu konuda yardım edebilir misiniz?

candoğan bey yardım edebilirmisiniz lütfen?

Bulduğunuz fırın Profilo FRS5011EML modelinin muadilidir ve inoxtur, beyaz değildir. Teknik anlamda Profilo'dan bir farkı yoktur. Zaten resimlerden bile aynısı olduğu belli oluyor.

• bezgin09;
    çamaşır; 7 yıl garanti yapılabilen
    BOSCH- Siemens, WAY- WAS- S serisi (2x763 - 1xS763)
    AEG 87480FL protex .
    LG 6 MOTİON direct drive motorlu makineleri ek garanti yapılamadığı için uygun fiyatla bulursanız olabilir.
    (kurutma makineniz varsa veya kurutma probleminiz varsa 1200 devirden aşağı almayınız.)
    bulaşık makinesi;
    bosch 58m88. 58m82
    siemens 26m882, 26m282
    buzdolabı;
    Samsung A+ , 82 cm genişliğindeki RL62.. ve RF67.. kombi modelleri.
    LG nin bosch a da ürettiği XL ve XXL buzdolapları LG M602 ve M652 modelleri ( yalnız A sınıfı, biraz fazla tüketimleri var)
    elektrolux un dondurucusu altta olan kombi buzdolapları.
    ARÇELİK in 2488 A+++ kombi buzdolabı yıllık 203 kw. gerçekten çok az.
    TV ;
    kullandığım 42 inç LG nin 5500 modelini tavsiye ederim. limitinizi aşacağı için sony ve panasonic i es geçerek;
    belirlediğiniz fiyata LG - toshiba - philips - samsung un LED tv leri olmasada 40-42 inç LCD tv leri alabilirsiniz.
    süpürge; hepa13 filtreli
    kullandığımız samsung sc8581 ve bir üst modeli sc9580.
    philips FC9225. FC 9170.
    siemens VSX6XTRM.
    Düdüklü Tencere;
    FİSSLER.
    ..............
    inşallah candoğan bey daha kapsamlı bilgi verecektir.

• S.A. Candoğan bey,sizden bir konuda teknik yardım bekliyorum.
    beko 800 devir yaklaşık 10 yıllık ama bugüne kadar sorun çıkarmamış bir çamaşır makinem var.
    geçenlerde bir sorun baş gösterdi.
    makinayı doldurup çalıştırmak isteyince makine start almıyor ve kapaktaki kilide biraz vurunca çalışmaya başlıyor.ama bu durum yaklaşık 1 aydır var. birde kayış sesi gelmeye başladı.

bu durumda kenddi halledebileceğim bir çözüm varmıdır ?

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ist3 -- 13 Ocak 2012; 0:47:17 >
  • Candoğan ve Lord Beyler lütfen yardım edin...

2 hafta icinde evleniyorum dolayisiyla beyaz esya ihtiyacim var ve biraz gec kalmis durumdayiz.

Buzdolabi, camasir makinesi ve bulasik makinesi alacagim, hepsini Samsung dusunuyordum ama okuduklarimdan sonra biraz sogudum. Buzdolabı ve bulaşık makinesinin gri olması gerekiyor. Dış görünüşe de çok önem veriyorum.

Ne derseniz alacagim, toplamda en fazla 4000 TL vermek istiyorum...

Lutfen yardim edin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exotique

Candoğan ve Lord Beyler lütfen yardım edin...

2 hafta icinde evleniyorum dolayisiyla beyaz esya ihtiyacim var ve biraz gec kalmis durumdayiz.

Buzdolabi, camasir makinesi ve bulasik makinesi alacagim, hepsini Samsung dusunuyordum ama okuduklarimdan sonra biraz sogudum. Buzdolabı ve bulaşık makinesinin gri olması gerekiyor. Dış görünüşe de çok önem veriyorum.

Hocam Ben de senin ile aynı durumda sayılırım sana Samsung ve LG paketi yapıyorum.Kendim için yaptıklarım.Candoğan Bey yine bir yorumda bulunursa çok sevinirim.

Samsung:

Bulaşık Mak:

http://www.beyazesyamerkezi.com/Samsung-DW-FN320T-6-Programli-Bulasik-Makinesi-inox-_11921.html#0

Buzdolabı:

http://www.beyazesyamerkezi.com/SAMSUNG-RT-63EBPN-cELiK-NO-FROST-BUZDOLABI-Samsung-Turkiye-Garantili-_3892.html#0

Çamaşır Makinesi:

http://www.beyazesyamerkezi.com/Samsung-WF1804WPU-8-kg-1400-devir-camasir-Makinasi_11934.html#0

LG:

Buzdolabı:

http://www.beyazesyamerkezi.com/LG-GR-M652YSX-No-Frost-Buzdolabi_9403.html#0

Bulaşık Makinesi:

http://www.beyazesyamerkezi.com/LG-D1419MF-Bulasik-Makinesi-inox-_7631.html#0

Çamaşır Makinesi:

http://www.beyazesyamerkezi.com/LG-F1479-FDS-9Kg-camasir-Makinesi-Beyaz-_10493.html#0

Benim gördüğüm nacizane tavsiyem hepsinin bir markadan olmasına gerek yoksa eğer Buzdolabı ve bulaşık makinesini Smasung Çamaşır Makinesini de LG almanızı tavsiye ederim.Tabi Candoğan Bey daha iyi fikir verecektir.Allah yardımcınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 13 Ocak 2012; 12:47:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exotique

Candoğan ve Lord Beyler lütfen yardım edin...

selam

Arçeliğin bir markası olan ve Arçelik servislerinin hizmet verdiği ALTUS için Tamamı Silver ürünlerden oluşan bir paket

paketin tamımını 2.750 - 3.000 tl gibi halledebilirsin

ALK 470 ES Brüt 475 lt Kombi A+
    AL 434 SX 4 prog lcd ekranlı A
    AL 391 ESX 7 kg 1000 d/d A+

• herkese merhaba,
    SIEMENS HB 33 AU 550 ankastre fırınla ilgili bilgisi ve tecrübesi olanlar bilgi verebilirse sevinirim.
    teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.