Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: passworld1980

genaral electric GTE18 WW modeli hakkında düşünceleriniz nelerdir..

http://www.bimeks.com.tr/urun/116548/general-electric-gte-18-ww-no-frost-buzdolabi.aspx

elektro world de 2 günlüğüne 800 tl..

bir de çamaşır makinesi AEG LAVAMAT 62840 600 TL..

GE buzdolabı orijinal değildir, Hoover tarafından Meksika'da üretilmektedir. Bana yeterince güvcen verici gelmiyor açıkçası. Alırsanız riske girmiş olursunuz.

Bahsettiğiniz çamaşır makinesi de yapıştırma kazanlı diye biliyorum, rulman değişimine elvermiyor. Profilo CM0801BTR modeli daha iyidir.

teşekkürler candoğan bey

• Merhaba arkadaşlar,

Yakında evleneceğim beyaz eşya alacağım Bosch olacak ve inox istemiyoruz.5000 bütçe var 100-200 daha artabilir.

Buzdolabı,Fırın,Çamaşır makinası 6kg, Bulaşık Makinası SMS58M88TR,Emiş gücü 500m3 ve üstü aspirtaör ürünlerin hepsi Bosch ne tavsiye edersiniz.
    Bütçem 3500 olursa marka farkı olmaksızın hepsini nerden alabilirz.

İyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honeygs -- 7 Ocak 2012; 16:04:49 >
  • Was20763TR Çift su girişi yokmuş :( acaba tek olması dahamı iyi oluyor makina açısından ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

cruel crazy;
    çamaşır, siemens muadili; S serisi.WM10S461TR, WM10S763TR,WM12S763TR
    bence imkan varsa 1200 devirden aşağı almamak lazım.
    bulaşık, siemens muadili; SN26M282TR , SN26M882TR (renk farkı var.)
    buzdolabı,
    samsung 82 cm ÇİFT KOMPRESÖRLÜ , RF67VBPN
    Elektrolux kombi buzdolapları, Electrolux ENB 44691 X
    Arçelik 2488 CNG A+++, 2276 tl, 0.556 kw.

bir kaç modelde lg den tavsiye alabilir miyim?
    ayrıca arçelik 5273nh modeli için yorumunuz ne olur?
  • Samsung WF-8700LSV kullanan var mı acaba bu makine için önerileriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

cruel crazy;
    çamaşır, siemens muadili; S serisi.WM10S461TR, WM10S763TR,WM12S763TR
    bence imkan varsa 1200 devirden aşağı almamak lazım.
    bulaşık, siemens muadili; SN26M282TR , SN26M882TR (renk farkı var.)
    buzdolabı,
    samsung 82 cm ÇİFT KOMPRESÖRLÜ , RF67VBPN
    Elektrolux kombi buzdolapları, Electrolux ENB 44691 X
    Arçelik 2488 CNG A+++, 2276 tl, 0.556 kw.

bir kaç modelde lg den tavsiye alabilir miyim?
    ayrıca arçelik 5273nh modeli için yorumunuz ne olur?

arçelik 5273 modeli dondurucu hacminin (90 lt) küçüklüğüne göre hiçte tasarruflu değil.
    Elektrik tüketimi: 0,978 (kWh / 24 Saat ). demekki dondurucusu 116 litre olsaydı yaklaşık 1.25 kw tüketim olurdu..
    Arçelik 2488 CNG A+++, 2276 tl, 0.56 kw. Dondurucu Bölme Net Hacmi : 116 (lt)
    daha mantıklı, hele hele gerçek fiyatını yakalamışken.
    bosch ve siemenste XL ve XXL olarak satılan LG nin 602 ve 652 kodlu 76 ve 86 cm genişlikteki buzdolaplarıda kalitelidir
    fakat tüketimleri biraz fazla diyebiliriz. yeriniz genişse LG 652 modeli tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kursatkaynak

merhaba arkadaslar; 1000 liraya kadar cok uzun sure kullanılabılcek bı buzdolabı tavsıye edebılırmısınız.

ben nofrost istiyorum ama 1000 liranın altına uzun sure gıtcek kalıtelı bı dolap yok gıbı bır ızlenım olustu baya bı tavsıye vs okuduktan sonra. statik mi daha iyidir no frost mu yiyecekleri daha uzun sure depolama acısından? yani nofrostun kar yapmama harıcınde avantajları nelerdir?

son bir sorum daha var 800 tl altı profilo cm1001ctr tek secenek gibi duruyo camasır makınasında. eskı bı model olmasına ragmen hala ekol bu makıne mıdır?

darty deki %40 kampanya değerlendirilebilir.:
    ELECTROLUX END44500W, 954 tl ye düşmüş.
    (elektroluxun dondurucusu altta olan kombi buzdolapları çok kalitelidir.)
    Bu dolaplar ise manisa üretimi diye biliyorum.
    çok kaliteli olmamakla birlikte bu fiyata kaçırılmaz bence.
    DEFROST Electrolux ERB 36233 W modelinede bakabilirsiniz. 1000 tl civarında.
    Yarı otomatik defrost Enerji Tüketimi (kWh/gün): 0,77 Dondurma Kapasitesi (kg/24 saat): 4 Yıldız Sınıfı: 4
    Boyutlar (YxGxD) (mm): 1850x595x632 ( çoluk - çocuklu aile için , genişlik biraz dar gelebilir.!)
    Brüt Dondurucu Kapasitesi (lt): 110
    Brüt Soğutucu Kapasitesi (lt): 249
    Toplam Brüt Kapasite (lt): 359
    Tip: İki kapılı Enerji Sınıfı: A+
    Ses seviyesi (dB): 38
    Renk: Beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 7 Ocak 2012; 13:45:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Merhaba arkadaşlar yaza kadar zamanım var ve beyaz eşya alacağım aklımdaki modeller:

çamaşır makinesi: bosch was20461 yada was20763 ( aradaki fiyat farkına göre kararımı alırken vereceğim)
    bulaşık makinesi: bosch sms58m82tr (sms58m88 modelide var iki model arasındaki farkı anlatırsanız sevinirim)
    çamaşır ve bulaşık makinesinin siemensteki muadillerini merak ediyorum bilen arkadaşlar cevaplayabilir mi?
    fırın: simfer m 4218

Buraya kadar herşey güzel. aşağıdaki ürünlerde yardım istiyorum.
    1- setüstü ocak: çok pahalı birşey aramıyorum ancak kendinden ateşleme yapan ve otomatik gaz kesme sitemli ocaklar varmış. olmuşken böyle birşey olabilir.
    2-aspiratör: hiçbir fikrim yok her türlü önerinize açığım.
    3- BUZDOLABI ( ömrümden bir kaç yılımı aldı) bosch kgn57p01ne modelini düşünüyordum, yerli üretim ve buz kırma sesi gibi şikayetler oldukça fazla bosch buzdolaplarında.
    samsung modellerde raflarda kırılma ve servis memnuniyetsizliği şikayeti var.
    sharp marka olarak taraftar değilim eliyorum.
    lg modellerinden memnuniyet var ve bazı firmalar üretimlerini lg ye yaptırıyorlarmış.
    grundig 4870I modeli (1500tl ile gayet uygun fiyatı var ancak ürünü görmek lazım) ve arçelik 5288 modeli tavsiye edilmiş (2500tl fiyatının karşılığını veriyor mu çok merak ediyorum) genelde arçelikten şikayet var forum olarak.
    buz dolabı olayını toparlamak gerekirse;
    en az a+ olmalı
    kesinlikle no-frost olmalı
    ilk tercihim kombi tipi ama gardrop tipi dolap tavsiyelerinizede açığım ve bosch KGN57P01NE modelinin iç dizaynı hoşumuza gitti benzer bir model olabilirse sevinirim.
    http://www.bosch-home.com/tr/KGN57P01NE.html
    sebzelik ve kahvaltılık sucuk-salam-kaşar bölmesi + 4 rafı var + raf altı kahvaltılık haznesi var vs vs..
    Şimdiden teşekkürler.

Saygılar..

Çamaşır makineleri arasındaki farkları daha evvel konuşmuştuk diye hatırlıyorum.
    SMS58M88 inox, SMS58M82 beyaz modeldir. Bunun dışında aynılar.
    Siemens'teki muadilleri WM10S461TR, WM10S763TR. Bulaşıkların da SN26M288TR, SN26M888TR. Fiyat araştırması yaparken bu modellerin fiyatını da araştırmayı ihmal etmeyin.
    Seçtiğiniz fırın fena değil, siyah seçmeniz ısıdan sararmaması için iyi olur.

Ocakta fiyat/performans modeli olarak Profilo OC53DG (doğalgazlı), OC53 (LPG'li). Yanlış alsanız bile ilk kurulumda gaz dönüşümü ücretsizdir. Muadili Bosch/Siemens modellerine göre epey uygundur. İleride ankastre mutfağa geçerseniz alttaki çerçevesini sökerek ankastre gibi tezgaha gömme şansınız var.

Aspiratör evinize göre değişmektedir. Mümkünse davlumbaz almanız iyi olur. Koçtaş'ta Pera marka davlumbazlar iyidir. Markanın aslında pek önemi yok. Yağ tutacak çıkıntıları olmaması ve emişinin 450m3 üzerinde olması yeterlidir. Marka olarak bildiklerimiz de genelde fason yaptırıyorlar zaten. Sürgülü aspiratör istiyorsanız Felix öneririm.

Buzdolabında Bosch'un fiyat/performans oranı iyi değil. Derin dondurucusu küçüktür. Kesinlikle alınmaz da diyemem, çok beğendiyseniz dşünülebilir. Ancak eksi yönlerine dikkat edin. Grundig'in 4680I modeline Teknosa'da bakabilirsiniz, o daha cazip fiyat olarak. Çocukların derin dondurucu içine girme ihtimali bence çok düşük. Hem derin dondurucu çekmeceli olduğundan zor girerler, girseler dahi çekmeceyi kapatamazlar, çekmeceyi kapatsalar kapıyı kapatamazlar. -18'C soğuk alana da zaten girmezler o da ayrı konu :)

Siz hatırladığım kadarıyla kombi tipi istiyorsunuz. Samsung RL62ZBSW veya inoxu olan RL62ZBPN modellerine mutlaka bakın. Ses düzeyi, enerji verimliliği konusunda çok iyi bir üründür. Sadece fazla geniştir, her eve sığmaz.

Arçelik'in üstten donduruculu modellerinden kesinlikle uzak durun. Malzeme kalitesi berbat ve çok pahalılar. Kombi tipi modelleri fena değil, aynı üretim olan Grundig almak daha cazip.

Electrolux'te de konusu geçen ürün %100 no frost değildir. Bütçeniz elveriyorsa ENB52810X ve Frigidaire FBM5100 modellerinin fiyatlarını da araştırın. Bunlar da çok geniş, tasarruflu ve kaliteli ürünlerdir.

Ben yine KGE58AW30N modeli konusunda da ısrarlıyım :)

Başka iyi bir kombi tipi buzdolabı almanız mümkün değil.

Size bilinçli olarak yazmamazlık etmedim, lütfen yanlış anlamayın. Sık vakit bulamadığımdan yazmışken detaylı yazayım dedim :)

• Candoğan bey merhaba
    şu an sitedesiniz bana çok acil yardım edin. Daha önce bosch bulaşık makinasını tavsiyenizle aldım çok memnunum.
    Çamaşır makinası içinde bana 2.000 TL ve üzeri için neyi tavsiye edersiniz.

WAY28760TR
    WAS28840TR
    WAS247X1TR

evde çocuk olduğu için makina haftanın nerdeyse 3 günü garanti ve her seferinde de en az 2-3 posta çalışıyor.

Tavsiye edeceğiniz Makinaya çift kişilik yorgan veya battaniye de yıkansa iyi olur

Şu an 12 yıl önce aldığım beko 2313 CX kullanıyorum ancak motoru bozuldu dedi servis tambur dönmüyor
    Yeni motor ise 150 TL imiş taktırsammı randımanlı ve verimli olur yoksa yeni mi alsam makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Samsung WF-8700LSV kullanan var mı acaba bu makine için önerileriniz nelerdir.

Ne kadara buldunuz? 700-800TL arası ise düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostsevket

Candoğan bey merhaba
    şu an sitedesiniz bana çok acil yardım edin. Daha önce bosch bulaşık makinasını tavsiyenizle aldım çok memnunum.
    Çamaşır makinası içinde bana 2.000 TL ve üzeri için neyi tavsiye edersiniz.

WAY28760TR
    WAS28840TR
    WAS247X1TR

evde çocuk olduğu için makina haftanın nerdeyse 3 günü garanti ve her seferinde de en az 2-3 posta çalışıyor.

Tavsiye edeceğiniz Makinaya çift kişilik yorgan veya battaniye de yıkansa iyi olur

Şu an 12 yıl önce aldığım beko 2313 CX kullanıyorum ancak motoru bozuldu dedi servis tambur dönmüyor
    Yeni motor ise 150 TL imiş taktırsammı randımanlı ve verimli olur yoksa yeni mi alsam makina

Ben üçü arasında en güncel model olması ve kullanışlılığı sebebiyle WAY28760TR diyorum. Fiyatını araştırarak almanızı öneririm, liste fiyatından ucuza alabilirsiniz.

Beko makinenizin muhtemelen motor kömürleri bitmiştir. Çiftini 10TL altına temin ederek eliniz biraz yatkınsa benim tarifimle kendiniz de değiştirebilirsiniz. Ardından ilan verip satarsınız. Motor kömürü için motoru değiştirmeye gerek yoktur, 150TL masraf çok fazla. Değmez.

• Cok tesekkurler cevap icin
    motor kömürünü nasıl değiştirmem gerektiği hususunda yardımcı olursanız sevinirim
    Kömürü ayrıca servisinde mi almam lazım

Birde bosch tam kurutmalı WVH28420EU model sizce kullanışlımı
    yoksa WAY28760TR ye ilaveten kurutma makinası almakmı daha iyi

Ayrıca şu arçelik reklamları var %50 imdirimli diye kırmızı renkli makinalar ekranda görünüyor
    Bunlar nasıl acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dostsevket -- 7 Ocak 2012; 17:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: honeygs

Merhaba arkadaşlar,

Yakında evleneceğim beyaz eşya alacağım Bosch olacak ve inox istemiyoruz.5000 bütçe var 100-200 daha artabilir.

Buzdolabı,Fırın,Çamaşır makinası 6kg, Bulaşık Makinası SMS58M88TR,Emiş gücü 500m3 ve üstü aspirtaör ürünlerin hepsi Bosch ne tavsiye edersiniz.

İyi geceler

Candoğan Bey sitedeyseniz firkirnizi paylaşırmsınız.
  • quote:

Cok tesekkurler cevap icin
    motor kömürünü nasıl değiştirmem gerektiği hususunda yardımcı olursanız sevinirim

Ayrıca şu arçelik reklamları var %50 imdirimli diye kırmızı renkli makinalar ekranda görünüyor
    Bunlar nasıl acaba

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4GGLL_trTR400TR400&q=carbon+brush&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1366&bih=589&ion=1&wrapid=tlif132594525816110&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=qlEIT4rNMYTj8APJypDNAQ#um=1&hl=tr&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4GGLL_trTR400TR400&tbm=isch&sa=1&q=beko+carbon+brush&oq=beko+carbon+brush&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=18022l18644l0l18881l5l5l0l0l0l4l218l1051l2-5l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=518cb2455b1cbda9&biw=1366&bih=589

Kömürler yukarıda göründüğü gibidir. Servise gidip model kodunu vererek isteyin. Tüketici haklarına göre vermek zorundalar. Vermezlerse çağrı merkezine şikayet edin. 2 tane alacaksınız, yani çift olarak.

Makinenin kayışını söktükten sonra motoru çıkarın. Kömürlerin vidalı olduğunu göreceksiniz. Vidaları sıkarak çıkarın ve kömürün aynı yönde olacak şekilde değiştirip motoru yerine takın.

Bosch'un kurutmalı makinesi 4kg kurutma kapasitelidir. Enerji konusunda pek verimli değildir.

Bence WAY28760TR ile ısı pompalı kurutma makinesi almanız daha doğrudur.

Arçelik'in kırmızı çamaşır makinesi çok şık, ancak rulman, amortisör gibi parçaları çok kalitesiz. Programdan programa geçmek isterseniz makineyi resetlemek gerekiyor. Kullanışlı ve kaliteli bir cihaz değildir.

Kırmızı kurutma makinesi düşünülebilir.

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

İyi geceler

Hepsini Bosch istemenizin özel bir sebebi var mı?

Bosch'un 6kg modellerini almaktansa orijinal olan 8kg modelini seçiniz.

Buzdolabında Low Frost (çok az buz yapma) özellikli KGE58AW30N (1400TL)
    Çamaşır makinesi 8kg özel ecosilencedrive motorlu A+++ ve alman WAS20461TR (1400TL)
    Bulaşık makinesi A++ alman SMS58M82TR (1200TL)
    Fırın HGV64W320T (1100TL civarıdır tahminim)

Aspiratörü Bosch önermem, şu an iyi bir ürünü bulunmuyor.

Bence Bosch almaktansa daha uygun muadillerini Profilo'dan alabilirsiniz.

Mesela fırında FRS4011WML modeli iyidir.
    6kg Bosch makineye vereceğiniz parayla 950-1000TL'ye Almanya üretimi 8kg Profilo CM1000PTR ya da Gorenje WA72105 alınabilir.

Bütçe 3500 olursa;

Profilo BD3058W3VV buzdolabı 1300TL civarı tutar sanırım
    Profilo BM5220EG bulaşık 800TL
    Profilo CM1001CTR 800TL
    Profilo FRS4011GSL 700TL olarak seçilebilir.

Bunlar da Bosch üretimidir ve Bosch muadilleri vardır.

• Arkadaşlar 1500-1600 civarı bosch marka ankastre fırın ve ocak tavsiye edebilirmisiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

İyi geceler

Hepsini Bosch istemenizin özel bir sebebi var mı?

Bosch'un 6kg modellerini almaktansa orijinal olan 8kg modelini seçiniz.

Buzdolabında Low Frost (çok az buz yapma) özellikli KGE58AW30N (1400TL)
    Çamaşır makinesi 8kg özel ecosilencedrive motorlu A+++ ve alman WAS20461TR (1400TL)
    Bulaşık makinesi A++ alman SMS58M82TR (1200TL)
    Fırın HGV64W320T (1100TL civarıdır tahminim)

Aspiratörü Bosch önermem, şu an iyi bir ürünü bulunmuyor.

Bence Bosch almaktansa daha uygun muadillerini Profilo'dan alabilirsiniz.

Mesela fırında FRS4011WML modeli iyidir.
    6kg Bosch makineye vereceğiniz parayla 950-1000TL'ye Almanya üretimi 8kg Profilo CM1000PTR ya da Gorenje WA72105 alınabilir.

Bütçe 3500 olursa;

Profilo BD3058W3VV buzdolabı 1300TL civarı tutar sanırım
    Profilo BM5220EG bulaşık 800TL
    Profilo CM1001CTR 800TL
    Profilo FRS4011GSL 700TL olarak seçilebilir.

Bunlar da Bosch üretimidir ve Bosch muadilleri vardır.

Bir ahbab para vereceğim Bosch alın dedi ondan Bosch.
    Peki no frost ve kombi olmayan Bosch ve Profilo buzdolabı neyi tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honeygs -- 7 Ocak 2012; 17:01:26 >

• quote:

quote:

Cok tesekkurler cevap icin

Bunlar nasıl acaba

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4GGLL_trTR400TR400&q=carbon+brush&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1366&bih=589&ion=1&wrapid=tlif132594525816110&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=qlEIT4rNMYTj8APJypDNAQ#um=1&hl=tr&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4GGLL_trTR400TR400&tbm=isch&sa=1&q=beko+carbon+brush&oq=beko+carbon+brush&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=18022l18644l0l18881l5l5l0l0l0l4l218l1051l2-5l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=518cb2455b1cbda9&biw=1366&bih=589

Kömürler yukarıda göründüğü gibidir. Servise gidip model kodunu vererek isteyin. Tüketici haklarına göre vermek zorundalar. Vermezlerse çağrı merkezine şikayet edin. 2 tane alacaksınız, yani çift olarak.

Makinenin kayışını söktükten sonra motoru çıkarın. Kömürlerin vidalı olduğunu göreceksiniz. Vidaları sıkarak çıkarın ve kömürün aynı yönde olacak şekilde değiştirip motoru yerine takın.

Bosch'un kurutmalı makinesi 4kg kurutma kapasitelidir. Enerji konusunda pek verimli değildir.

Bence WAY28760TR ile ısı pompalı kurutma makinesi almanız daha doğrudur.

Arçelik'in kırmızı çamaşır makinesi çok şık, ancak rulman, amortisör gibi parçaları çok kalitesiz. Programdan programa geçmek isterseniz makineyi resetlemek gerekiyor. Kullanışlı ve kaliteli bir cihaz değildir.

Kırmızı kurutma makinesi düşünülebilir.

Candogan bey way28760 model yok ancak way24760 1200 devir var ne dersiniz alayimmi... birde bosch kurutma hangi model tavsiyeniz olur acil cevap lutfen ayrica i.dos modeli ile onerdiginiz model arasindaki fark nedir. i.dos modelinide onermeyi uygun goruyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dostsevket -- 7 Ocak 2012; 23:28:02 >

• kaç gündür araştırıyom tavsiye istedim ama kimse cvp yazmadı umarım bu defa cevaplanır.şunları belirledim fikir verin lütfen.
    simens buzdolabı :KG57NP72NE
    ÇAMAŞIR:WM12E4S1TR
    BULAŞIK:SN26M882EU YADA SE25M557TR
    BOSCH BUZDOLABI:KGN57P72NE
    ÇAMAŞIR:WAE2041STR
    BULAŞIK:SMS53M48TR
    FIRIN HENÜZ BELİRLEYEMEDIM.BİR ARA TÜM EŞYALARDA ARÇELİK DÜŞÜNDÜM AMA ÇEVREMDEKİLER ARÇELIK ALMA KESİNLİKLE DEDİLER.BOSCH VE SİMENS TAVSİYESİ ÇOK OLDU YORUMLARADADA GENELLİKLE BU MARKALAR ÖN PLANDA.TAVSİYENİZ NEDİR.
    CANDOĞAN BEY BELİRLEDİĞİM MODELLER HAKKINDA YORUM BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİM.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Samsung WF-8700LSV kullanan var mı acaba bu makine için önerileriniz nelerdir.

Ne kadara buldunuz? 700-800TL arası ise düşünülebilir.

Hocam

1550 TL'ye Siemens WM14S763TR
    1500 TL'ye Siemens KG58EAW30N
    1150 TL'ye Siemens SN26M282TR toplamda 4200/10 taksit... Fiyatlar sanırım normal ama modeller iyi dimi :) artık süzgeçten geçirip yazdıklarınızı bunları buldum en uygun.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.