Şimdi Ara

Beyaz Eşya/Ankastre Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam sonunda emekli oluyor ve artık tayin vs sıkıntısı olmadan kendi evlerinde oturacaklar . Beyaz eşyaları yeniliycez malum hepsi en az 20 yıllık :oleyo: .Bir eşya aldık mı uzun süre kullanıyoruz bu yüzden ilk öncelik kalite. Siz hangi markaları önerirsiniz? Mutfak ankastre olucak. Miele ürünlerinin orta hallilerini düşünüyoruz. Bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum.Öncelik kalite olucak.

Çamaşır makinesi
    Buzdolabı
    Bulaşık makinesi
    Ocak
    Fırın

ve mutfağı ankastre yapmak istiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

Babam sonunda emekli oluyor ve artık tayin vs sıkıntısı olmadan kendi evlerinde oturacaklar . Beyaz eşyaları yeniliycez malum hepsi en az 20 yıllık :oleyo: .Bir eşya aldık mı uzun süre kullanıyoruz bu yüzden ilk öncelik kalite. Siz hangi markaları önerirsiniz? Mutfak ankastre olucak. Miele ürünlerinin orta hallilerini düşünüyoruz. Bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum.Öncelik kalite olucak.

Çamaşır makinesi
    Buzdolabı
    Bulaşık makinesi
    Ocak
    Fırın

Ne kadar aransa da cevap belli : Arçelik.

• quote:

Babam sonunda emekli oluyor ve artık tayin vs sıkıntısı olmadan kendi evlerinde oturacaklar . Beyaz eşyaları yeniliycez malum hepsi en az 20 yıllık :oleyo: .Bir eşya aldık mı uzun süre kullanıyoruz bu yüzden ilk öncelik kalite. Siz hangi markaları önerirsiniz? Mutfak ankastre olucak. Miele ürünlerinin orta hallilerini düşünüyoruz. Bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum.Öncelik kalite olucak.

Çamaşır makinesi
    Buzdolabı
    Bulaşık makinesi
    Ocak
    Fırın

ANKASTRELERİ VESTELDEN ALDIM 2200 TL ARCELIK LERE GÖRE COK DAHA IYI.CAMASIRI BULASIGI LED TV Yİ BUZDOLABINIDA HEPSİNDEN MEMNUNUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 11 Haziran 2012; 0:45:48 >
  • quote:

Çamaşır makinesi
    Buzdolabı
    Bulaşık makinesi
    Ocak
    Fırın

Ankastrede tartışmasız Bosch derim kendim kullanıyorum çok memnunum.Boschtan gerisi yalan.Tabi Miele hariç.Kalite istiyorsanız yerli markalara bakarak zaman kaybetmeyin derim.Bütçeniz ne kadar?Söylerseniz model olarak tavsiye verebilirim.Birde hepsi inox mu olacak?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.