Şimdi Ara

(Beta Çıktı) SW Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords Türkçe Yama Çalışması Başladı! (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
37
Favori
117.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HK 47 ortaya çıksa birşeyler öğreniriz de adam kayboldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hokkabaz Mandalorian kullanıcısına yanıt

Rica etsem paylasabilir misin? Daha onceden bir hesap almistim.

• CiyerSeven C kullanıcısına yanıt
    Eğer oluyorsa sende hesabı paylaş herkes yaralansın özel gel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

öyle olsa keşke ama daha önce arkadaşlar bu şekilde olmadığını söylemişlerdi. Bu saatten sonra bunu bekleyeceğimize ingilizce öğrenip oynasak daha muhtemelmiş gibime geliyor...

• Arkadaşlar dosyalara sahip olan biri yollayabilir mi? Bir sekilde kirabilecek birine ulastirabilirim.

• Cidden kırılsa iyi olur.

• Abi yıllardır bekliyoruz HK 47 olumlu veya olumsuz bir açıklama yap artık.

• HK-47 çeviriye mi küstü acaba?

• CiyerSeven C kullanıcısına yanıt
    Dosyaları arkadaşa yolladım inşallah kırılır

Hocam kırıldıktan sonra nasıl şekilde paylaşmayı planlıyorsunuz crack sitelerindemi yoksa isteyenemi vericeksiniz ?

• Kotor 1 i unuttuk bu yama kırılırsa kotor 1 le kotor 2 yi yeniden oynarım.

• Mr.V332 kullanıcısına yanıt
    Eğer kırılırsa bi upload sitesine yüklenir mega gibi

Anladım hocam saygılar

• Umarım kırılır hadi bakalım.

Banada atarmısın dosyaları özelden sana daha öncede yazmıştım bakmadın mesajlara

• Yama ile 2 kere bitirdim güzel bir çeviri olmuş umarım herkese yayınlanır ve tüm sw fanları bu oyunu zevkle oynar.

Şimdi gelip yamayı nasıl elde ettin diyen olur diye açıklık getiriyim Anonymous projesi üyeliğimi hiçbir zaman kapatmadım ve grup çeviri işini bırakınca sadece sonuna kadar üyeliği iptal etmeyenler üye olarak kalmaya devam etti bizler haricinden yamalara erişilmiyor. Çeviri steam içinde ki kurulması söylenen mod ile tam uyumlu değil bazı ara sahneler çok hızlı geçip, donmalar gözlemledim herkese paylaşıldığı zaman yaşanan hatalar ile alakalı daha detaylı açıklamada bulunurum.

• Grimmjow kullanıcısına yanıt

Hocam daha önce abonelik aldığım için kuruluydu yama ama uygulamayı sildim şimdi yama dosyası yüklü olduğu halde yamayı kurarken uyarı veriyor yardım edebilir misin

• HK-47 kullanıcısına yanıt

"Tek çevirseydim 2023 veya 2024'te oynarsınız"

Hayaldi gerçek oldu. Keşke tek başınıza yapsaydınız nakış nakış işleseydiniz, beklerdik.

Bu sene bir yorum daha yapmıştım burada üstünden 4 ay geçmiş ilk ona şaşırdım, ikincisi yamanın hala ortalarda olmamasına şaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JannRevan -- 25 Ekim 2022; 23:19:56 >
  • emirdere2 E kullanıcısına yanıt

Yamalarının kurulması için üyelik lazım ne yazık ki başka yolu yok çünkü kurulum sırası site üstünden doğrulama üstüne kurulum başlıyor. Gecikme umarım daha fazla devam etmez yıl sonu belki sunulur bu sadece tahmin olur mu bilmem. Yamayı emek verenlerin sunması daha önemli ama olurda bu iş daha fazla uzar ise yamalı oyunumda değişeme uğraşım dosyaları bulup size sunarım bu yolla oyunlarınız türkçe olabilir.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.