Şimdi Ara

Best yorumcular gelsin (Tavsiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elimde mercedes benz x250d power 40binde temiz bi pickup var. iş karşılığı aldık. ne kadar ediyor diye sorarsanız ilanlarda en düşük fiyatı 295bine konuluyor.
    tabi bu araç kocaman ve vergileri cep yakıyor.
    nasıl bi araç istiyorum 4 kişilik küçük bi aileyiz boylarımız 1.75i geçmiyor maşallah:d
    ve ben değiştirmek istiyorum düşündüğüm modeller altta yazılı.
    skoda superb prestige (2018-2019)
    mercedes cla 180d amg (2017-2018)
    gibi birşey istiyorum.
    daha önce elimde bi araba patlamadı servis koltuğunda sızlanmadım.
    ve bunu devam ettirecek araç tavsiyelerinizi ve düşündüğüm araçlar hakkında konuşalım istedim.
    edit bi model daha ekleyelim c200d 2017model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul4p -- 8 Haziran 2020; 2:17:2 >

• Skoda en iyi seçenek bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • renault motorlu cla mı o?
  • willyyyyy W kullanıcısına yanıt
    hah işte mesela burda.
    bu konu hakkında hiçbişey bilmiyorum:D
  • Superb ile cla'nın arasında hacim olarak dağlar var, superb çok daha geniş ve ferah, bagajı da çok geniş.

Cla 1.5 dci motoru, konforu ve malzeme kalitesine göre çok pahalıya satılan bi araç. Ben servis bakımlı superb tercih ederim, dsg riski için servis bakımlı olması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 7 Haziran 2020; 23:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    dağ riski ? ne demek istediniz?
    evet skoda daha geniş +
  • soul4p kullanıcısına yanıt
    Dsg riski yazacaktım, klavye tahmini azizliği

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Dsg hakkında çok iyi yorumlar okumadım.
    halen de kronik sorunları olduğu söyleniyor. ve yaşadığım bölgede yetkili servis 200km uzak:)
  • 5.20 öneririm.

• Renault motorlu olması sizin açınızdan problem değilse ki benim için değil tercihim cla olurdu. Dci ünite kendini ispatlamış bir motor sonuçta. Superb alsam cla gördüğümde keşke cla mı alsaydım derdim kendi kendime. Cla sürerken superb için aynısını düşüneceğimi tahmin etmiyorum :) çok çok da cla genişlik bakımından ihtiyaçlara cevap vermiyorsa satar superb alırım :)

• zgn61 kullanıcısına yanıt
    yani renault motorun nesi kötü ki diye soracağım ?
    not savunma amaclı değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hsn-motors-2018-opel-grand-insignia-1.6-cdti-47-km-kayitsiz-821962990/detay
    güzel araç ama sahibine hayırlı olsun diyelim🤣

• soul4p kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şeyi kötü değil, otomotiv sektörünün en iyi dizellerinden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: soul4p

yani renault motorun nesi kötü ki diye soracağım ?
    not savunma amaclı değildir.
    Renault dci, fiat multijet en boş b segment araçların satışını arttıran, çok sağlam motorlar. Mercedes ve renault adının yanyana gelmesinden prestij anlamında rahatsız olanlar var fakat koskoca mercedes güvenmediği motoru araca koyacak değil.
  • Hepsi güzel araçlar ben temiz bir c200d alırdım ama parça vb bu işi marka bazlı düşünmek daha mantıklı. 2 yıl kullan sat ise alın gitsin içinize sineni dsg patlamasın yeter. Superbi passattan iyi görsemde yatırım amaçlı passat elegance alabilirsiniz piyasası en kuvvetli d segment

• Bu iki araba arasında cla yı superb ın yanına yazmam bile o kadar kalite farkı var arada kaldı ki superb i ben passata bile değişmem açıkcası. Ama beni tek düşündüren sizi servis koltuğunda ağlatma ihtimali yüksek olan dsg şanzıman. O da olmasa zaten superb tartışmasız her konuda 1 numara. O dolulukta o kalitede o fiyata araba bu ülkede imkansıza yakın.
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bence de bu tarz bir şey alınıp üstü yatırımda değerlendirilebilir. Bu araç ile 300 bine alacağın aracın normal kullanıcı için çok da farkı olmaz

• Cla çok kalitesiz bir araba. Daha doğrusu o fiyatları haketmeyen bir araba. İkisi arasında benim tercihim superb olur

• mercedes böyle bir ortaklıktan kendi rahatsız olmuyorken bizdeki sonradan görmelerin rahatsız olması enteresan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.