Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dr_suphiba Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.023
Cevap
664
Favori
2.292.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlar gerçek mi ? Dolandırıcı olmasın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikolatalı optimum almıştım çikolata gelmiş, arkadaşa beyaz çiko ahududu gelmişti bana da o gelseydi keşke dedim de çiko da iyidir.

hediyelerde benim de sorun oldu, havlu vs gerek yoktu zaten de shaker geleydi iyiydi, sitede yazıştım stok sorunu var ama göndermeye çalışalım iletiyorum yetkiliye dediler de bakalım gönderecekler mi.

şirkette optimum kullanan bikaç arkadaş kutuya vs baktı etti, orjinal gibi dedi, içindeki ölçek altın rengi olmalıymış, baktık altın rengi
  • Arkadaşlar maçodan optimum söyleyipte, çikolata ve çilek dışında eline geçen var mı?
  • Maçodan siparişleri gelen arkadaşlar ürünlerin orjinallik durumları nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim
  • Maço 3. Alışverişimi de kargoya vermiş. Gelen ürünlerde hiçbir sıkıntı yok orijinaldi. Ben uzun süreli stoğumu yaptım. Daha fazla almayı düşünmüyorum. Şirketle ilgili çok fazla polemik oldu eski mesajlarda. Beni çok ilgilendirmez nasıl tedarik ettiği nerden gönderdiği falan. Parasını ödüyorum ürünümü teslim alıyorum. Diğer siteler yaklaşık %40 pahalı satıyor fazla para vermeye gerek yok ama alışverişlerinizi bölerek riski azaltmanızı tavsiye ederim. Lütfen mesajımı da farklı yönlere çekmeyin. Arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssccaarrffaaccee kullanıcısına yanıt
    Senin dosyan savcilikta pm kutuna coook guzel de bi mesaj biraktim onu bi guzel oku. Benden caldigin 2.490 liranin bir kurusu dahi sende kalmicak burnundan oyle bi getirecem ki sen bu dunyaya geldigine pisman olacaksin yaz bunu aklina.

Burdan da yonetime sesleniyorum. Adamin konusu var. Kullandigi telefon numarasindan kac kisiyi dolandirmis ben dahil hepsi konu konuuu mevcut. Adam ama halen daha beni dolandirdigi nickle savcilikta dosyasi suc duyrusu olmasina ragmen ve bunu konumda belirtmeme ragmen hesap banlanmadi. Delirecem. Sizde mi bu isin icindesiniz ???? Yaziklar olsun size hic bisey demiyorum..

• https://forum.donanimhaber.com/dikkat-calinti-nicklerden-uyeleri-dolandiran-birisi-var-90-543-520-20-27--134948143#135211961

Genel konu burda hocam, kac kisiyi dolandirmaya calismis ve dolandirmista ben de dahil. Adamin elinde tonlarca uyelik var, numarasi sabit. Bu konun icinde de benim konumun linki mevcut bu nickle bana yazdigi. Dosyada savcilikta suc duyrusunda bulundum kamu davasina donup gerekli islemler yapiliyo. Ama 1 sene ama 2 sene illa ki sonuc alinacak. Onlar alasiya belki ben almis olacam o sonucu bu iti bularak. Saniyo ki bulunamicam edemicem..

Ama yonetim uyumaya devam etsin bu serefsizleri burda barindirarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

çikolatalı optimum almıştım çikolata gelmiş, arkadaşa beyaz çiko ahududu gelmişti bana da o gelseydi keşke dedim de çiko da iyidir.

hediyelerde benim de sorun oldu, havlu vs gerek yoktu zaten de shaker geleydi iyiydi, sitede yazıştım stok sorunu var ama göndermeye çalışalım iletiyorum yetkiliye dediler de bakalım gönderecekler mi.

şirkette optimum kullanan bikaç arkadaş kutuya vs baktı etti, orjinal gibi dedi, içindeki ölçek altın rengi olmalıymış, baktık altın rengi
    Valla hocam suan üzüldüm. Hardline aldım çilek istedim çıkolata yolladılar. Optımumu cıkolata söyledim umarım çilek gelmez. Hem skt side daha erkendi sanırım çileğin

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunbal

Valla hocam suan üzüldüm. Hardline aldım çilek istedim çıkolata yolladılar. Optımumu cıkolata söyledim umarım çilek gelmez. Hem skt side daha erkendi sanırım çileğin

Alıntıları Göster
    skt ler doğru değil sitedeki. benimaldığım 2.3kg olanda 5.2019 yazıyor ama gelen 2020 skt li. proteini ne kadar kullanmaya devam ederim bilmiyorum da, hazır biri gelmişeken bitane daha mı söylesem diyorum. bahsettiğim arkadaş ta hardline almıştı 900gramlık, o yok optimum gönderelim mi demişler. daha cuza almış oldu :D hatta ben de mi hardline alsam da belki optimum gelir diyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

skt ler doğru değil sitedeki. benimaldığım 2.3kg olanda 5.2019 yazıyor ama gelen 2020 skt li. proteini ne kadar kullanmaya devam ederim bilmiyorum da, hazır biri gelmişeken bitane daha mı söylesem diyorum. bahsettiğim arkadaş ta hardline almıştı 900gramlık, o yok optimum gönderelim mi demişler. daha cuza almış oldu :D hatta ben de mi hardline alsam da belki optimum gelir diyodum

Alıntıları Göster
    Valla fiyatları gorunce ınsanın aldıkca alası gelıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

Ürün geldi standart sorunlar bizde de mevcut.

Çikolata yerine çilek geldi

Kargo kapı ödeme ücret alıcı göndermişler 25 TL çek verelim diyorlar

Shaker + toz + havlu gelecekti .

Kapı önü satılan bir havlu ve masa gainer tel kullanım gelmiş

Shaker yarın gondericez dediler .

Çileğin kullansammi bilemedim
    Bir daha bu siteden sipariş verirsem çilek yerine çikolata seçeceğim. İki sefer çilek seçtim ikisinde de çikolata geldi. Baydı artık tadı
  • 09.10.2018 pazartesi verdigim siparişten ses yok. bu tarihte veripte siparişi gelen varmı acaba?
  • Ürün alımında yanında eldiven hediye eden bir firma var mı beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

Ürün geldi standart sorunlar bizde de mevcut.

Çikolata yerine çilek geldi

Kargo kapı ödeme ücret alıcı göndermişler 25 TL çek verelim diyorlar

Shaker + toz + havlu gelecekti .

Kapı önü satılan bir havlu ve masa gainer tel kullanım gelmiş

Shaker yarın gondericez dediler .

Çileğin kullansammi bilemedim
    Banada muzlusu gelmiş çikolatalı istemiştim hep tersi geliyor kargo ücreti aldı 20 TL bendende. Muzlusunu kullanicam uğraşamam. Shaker bendede Yok nasıl sonradan geliyor size?

• Sci-MX L-Carnitine Shot 3000 mg 20 Ampul
    https://www.fitbull.com/sci-mx-l-carnitine-shot-3000-mg-20-ampul.html

havale ile: 84,55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 12 Ekim 2018; 10:7:34 >
  • onurk_ kullanıcısına yanıt
    Sozde bu adamlar surat kargo ile anlasma falan yaptilar.kargo ucretsiz diye aliyorsun bir de kargo ucreti mi cikiyor.

• Hay anasını çilekli miş benimde arkadaş bu adamlar nasıl iş yapıyorlar. Muzlu yazıyor kâğıtta çilekli geliyor. Kargo ücretsiz diyor ücret ödüyoruz. Ucuz ama sorunlu bunlarda.

• Çilekli acayip yapay Bir tadı var ama suyla içiliyor ama beni şimdiden baydi Bir daha ugrasmiyim diye göndermedim iadeye yalnız bunlar böyle yaparsa bir daha almam. Çilekli isteyip çikolatalı gönderir bunlar

• Arkadaslar kargo ücreti olmayan ve kesinlikle doğru aroma gönderen bir site biliyorum eğer 90 lira daha fazla verirseniz böyle şeylerden şikayetçi olmazsınız (:

Site:www.supplementler.com

• Arkadaşlar maco'dan nutrend gainer alan var mı. Güvenilir midir?

• 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.