Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.206
Cevap
669
Favori
2.305.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haftada en az 1 en çok 2 gün karbonhidrat takviyesi yapmayı düşünüyorum ama pek bilgim yok, yıllar önce optimum kullanmıştım ama fiyatları uçmuş diğerlerine göre

buradan görebildiklerim nutrade mass gainer - hardline progainer, carbopure - mysupplement mass gainer - bigmass gainer gh factors - torq gold mass gainer , bunların her biri 100gr de 370 kalori gibi bir şey barındırıyor, bazılarının servisi 100gr bazılarının 200gr ya da biraz daha fazla, bazılarında sıfır ya da sıfıra yakın şeker var , bunlardan hangisini önerirsiniz ya da bunlar harici önerebileceğiniz ürün var mı ? gün içinde 2 sefer olacak şekilde 800 civarı kalori alırım diye düşünüyorum.

torq yeni sanırım ama nasıldır bilemiyorum diğerlerini de eskiden biliyorum

• Boomcu kullanıcısına yanıt
    Şeker oranı mümkünse en az olanı seçmeye çalışın.

Şu an güncel bir kampanya yok acil değilse bir süre bekleyin bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • HK-416 kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevap için acil durumum yok şuan, Nutrade , Mysupplement ve Torq şeker olarak 0,1,3 g demişler sırasıyla ama üçünden de gainer almadım daha önce, diğerleri de 100g için en az 6-7 g şekerden başlıyor tabi fiyatlar önemli ona da artık indirim dönemlerini yakalayabilirsem tekrar bakarım

• https://volac.com.tr

Nbase kimyaya ait yeni yerli nutrition firmamız.
    Yıllardır volac aşağı volac yukarı derken sonunda kendi volacımızı üretmişiz :Dd

• Breeking B kullanıcısına yanıt
    İso whey uygun duruyor alıp deneyecek babayiğit lazım.

Adı Volac ama sıkça sorulan sorulara girince sadece kargoyla alakalı şeyler yazıyor, Volac ile alakaları var mı yok mu belirsiz. Volac hammadde kullansam ve bu fiyatlara satsam bulduğum heryere yazardım bunu. Muhtemelen kurnazlık yapıyorlar, böyle saçma sapan işlerle uğraştıkları için istemeden kıllanıyor insan. Onun dışında eğer ürünler güvenilirse fiyat gayet güzel ama dediğim gibi pek güven vermedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Şu ana kadar vitaminleri genel olarak para tuzağı olduğunu düşünüyordum. Kan tahlillerimde herhangi bir eksiklik yok. Olursa sadece o değeri yükseltmek için doktor bir şeyler yazıyor zaten.

Fakat şimdiki noktada gerek ramazan nedeniyle ( oruçtan dolayı ) iyi beslenemiyorum. Gerekse okula giden çocuğumdan dolayı çok sık hastalık kapmaya başladım. Genel manada bağışıklık sistemimi güçlendirecek ve bazı kompleks vitaminleri sağlayacak bir şey önerebilir misiniz?

Bu arada ben bu spora başlayalı ilk ramazanım. Spor yapmıyorum bu ay. Bir nevi yağ yakmak ve diyet te uygulayıp bu süreçte yağdan kaybetme niyetim var. Kas kaybınıda engellemek için ne yapmalıyım.

Teşekkürler

• melihcskn M kullanıcısına yanıt

Kesinlikle söylediklerinize katılıyorum. Web site ismi bile volac olunca ilgisi var gibi duruyor ama tam bir açıklama olması lazımdı güven açısından. Yazılmamış olması da kurnazlık algısı yaratıyor.

NBase Kimya eskiden Biogain Nutrition'ın sahibiydi sonra marka Organik Satınal firmasına satıldı. Şimdi de yeni marka ile ürün yapmışlar. Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri 

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    En büyük hata ramazanda vücudu nadasa bırakmak.

Sahurda protein içiyorum.

Zaten vücut aç olduğu için öğlen bayılmayacak kadar kardiyo, iftardan sonra 9.30 - 10 gibi de ağırlık çalışıyorum. Yine spor sonrası bcaa protein vs alıyorum.

Ramazanda vücudu nadasa bırakmak büyük hata.

• AKE3434 A kullanıcısına yanıt
    Biogain egg proteine iyi diyenler vardı bilginiz var mı?

Sizin için volactan ürün alıp çürük testi yapabilirim ama marka komple ofsaytsa 1.500 tl mi çöpe attırmayın

Yarısını da ben karşılayayım, kişi başı zararı azaltmış oluruz Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri 

• 300 500 de oski hocamla Melih hocam atar 😅

Markayı bi ucundan tutacak kadar bilgi sahibi olsam sizin için alır denerim hocam 1.5 k para değil.

Bu arada dipnot geçeyim çürük testi ile sadece içinde protein var mı yok mu onu anlıyoruz. Ağzımda protein değeri ölçümü yapamam. Amino spiking var mı bilemem.

Bazı arkadaşlar %100 analiz yaptığımızı düşünüyor

Hocam burdan birileri alsın diye paylaşmadım açıkçası, birilerinin alacağını bilsem paylaşmazdım çünkü isim fiyasko fiyat fiyasko... anlayan anladı daha fazla üstlerine gitmek istemiyorum(dava mevzusu) :D komik bulduğum için paylaşmıştım istemeden reklam yaptik iyi mi :D neyse bence almayın 1500 e 2 kilo iso whey coook pahali(!) alınmaz ^:^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breeking -- 13 Mart 2024; 16:52:39 >

Yok hocam böyle her markaya test yapsak, buna ne bütçe yeter ne zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chia kullanan var mı, yulaflı omlet yaparken falan üstüne serpiştireyim diyorum, protein oranı 17 gr.

imkan olsa da hep pastırmalı omlet yesek, 100 gr pastırma + 3 yumurta = 60 gr civarı, oyş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Mart 2024; 1:5:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kendileri BioHiit Nutrition'un sahibi. Eskiden Enka Süt firmasından WPC35, WPC70 ve WPC80 satın alır, farklı türlerde harmanlar, kutular ve satardı. Volac'tan çok daha ucuz hammadde sağlayıcısı varken ithal hammadde getirtip kutulayacağını pek zannetmiyorum. Tipik pazarlama stratejisi.

• Commander Nutritionda "Ramazan" kodu ile 20% indirim devam ediyor. Ürünlerine Laboratuvar analiz garantisi veren tek marka şu an 👍
    www.commandernutrition.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 14 Mart 2024; 18:59:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pharma Nutrition markası hakkında düşünceleriniz nedir arkadaşlar? Fiyatları uygun ve yorumları da kötü değil. Protein tozu ve gainer almayı düşünüyorum.

Pharma Nutrition Mass Gainer 1650 gr Çikolata Aromalı Kas Karbonhidrat Tozu 15 Servishttps://www.hepsiburada.com/pharma-nutrition-mass-gainer-1650-gr-ikolata-aromali-kas-karbonhidrat-tozu-15-servis-p-HBCV00004JPO83?magaza=SUPPLEMENTMARKT&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 18 Mart 2024; 16:47:6 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• FaTeeH kullanıcısına yanıt

Fiyatı herseyi açıklıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.