Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LiveStorm-TR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    147.60 a geliyor. BCAA ihtiyacı olanlar için şimdiki koşullarda çok iyi fiyat.

Kreatinin de de hala QNT’yi kullanıyorum, bitirmedim hala. 1 kutu da Multipower var. Yoksa alırdım da şuan fuzili bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 8 Ağustos 2020; 10:55:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Bugün sipariş verecektim protein7.com dan elim gitmedi şimdi oradan da ucuza geldi.
    Zorla aldiracaklar ☺️
    Teşekkürler hocam. ben de bahane arıyodum almak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    Valla benim kanima @seradonin girdi mocha iyi diye, kotu cikarsa ona yikicam 2.5 kilo proteini 🤣

• quote:

Valla benim kanima @seradonin girdi mocha iyi diye, kotu cikarsa ona yikicam 2.5 kilo proteini 🤣
    Eyvah eyvah. İnan hiç kullanmadım. İlk kez kullanacağım. Kötü de olsa içeriz. Tadı berbat ne takviyeler içmişizdir. Bu, onların yanında pasta kalır.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Yil 2003 felan,spora yeni basladigim yillar . Dingil antrenor dedi ki bize,antremandan önce meyve suyu için enerji verir. Tabi öğrenci adamda para ne gezer en dandik sözde meyve suyu alıyorduk 1 litre ,yarisini antrenmandan önce içiyorduk halbuki komple şeker ama tadı bir güzel oluyordu namussuzun 🤣🤣🤣

• silveraction kullanıcısına yanıt
    hocam şuan piyasada f/p bu ürün mü acaba ? görebildiğim kadarıyla da servis sayısı yüksek baya

• Boomcu kullanıcısına yanıt
    Kardeşim dürüst olmak gerekirse maddi imkanlar artık yüksek ürünlere el vermiyor, hiç yalan söylemeye gerek yok.. bu saatten sonra iş çok zor

• silveraction kullanıcısına yanıt
    ben de o yüzden sordum , asgarinin beşte birine protein tozu satıyolar neredeyse, fiyatlar uçuk

Ben birtane de scitec iso whey aldım bcaa nın son kullanması 2022 birde cidden tam stoklamalık suan fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 8 Ağustos 2020; 12:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

ben de o yüzden sordum , asgarinin beşte birine protein tozu satıyolar neredeyse, fiyatlar uçuk
    Tedarikçiler stoklarını güncellediğinde yeni fiyatlar dudak uçuklatacaktır. Piyasadaki çoğu ürün dolar 4-5 küsürlerdeyken ülkeye gelen ürünler. O sebeple, zaten son kullanma tarihleri de artık gelmiş durumda. Yeni partilerin fiyatını düşünesim bile yok. Myprotein Mocha ile ilgili hep olumlu yorumlar var. Özellikle tadı ile ilgili. Kahve severler muhtemelen bunu da sevecektir?

Ama en güzeli geçenlerde HB nin çekle vb 279 TL den sattığı Multipower'dı. Muzlu'nun son kullanma tarihi kasım olmasa baya alırdım. Yeni partilerde 400 küsürlerde olacaktır.

İşin özü indirim gördükçe alabilme gücünüz varsa alın derim. İlerleyen dönemlerde bu fiyatlar yalan olacak.

cevap için teşekkür ederim , spor yaparken ihtiyaç duymuyordum beslenmem gayet iyi idi ama virüsten dolayı kapanınca salonlar spor işi de bitti kilo verdim yemek yiyemiyorum , 2 haftaya tekrar başlıyorum ve özellikle ilk zamanlar yemek işi biraz sorun olacağı için protein takviyesi kullanmak istedim ama fiyatlar anormal , bu şimdilik işimi görür sonrasında zaten pek de ihtiyacım olmaz sanırım

• quote:

Yil 2003 felan,spora yeni basladigim yillar . Dingil antrenor dedi ki bize,antremandan önce meyve suyu için enerji verir. Tabi öğrenci adamda para ne gezer en dandik sözde meyve suyu alıyorduk 1 litre ,yarisini antrenmandan önce içiyorduk halbuki komple şeker ama tadı bir güzel oluyordu namussuzun 🤣🤣🤣
    hocam bu hikayeyi geçen gün savaş cebeci anlatmıştı

sanırım aklınızda kalmış
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    Savas cebeci kim kardes? Su milletin karisinin bikinili fotografini paylasan,naturelim deyip surati hamile kadinlara donen , millete meydan okuyup sonra kapiya adam koyan kisi mi? Serdar Aktolga varken O kim? Ben o adami 2 yildir takip etmiyorum .

• 240 a myprotein alınır mı?

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Alınır tabikide hatta aldık bile.

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Alsan iyi olur bu fiyatlari 1 ay sonra mumla arayacak herkes..
  • Herkese merhaba, konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Fırsat paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Biraz konu içeriğine aykırı olacak ama bu virüsten dolayı salona gitme riskini göze alamıyorum. Evde basit bir ağırlık setim var 20 kg kadar. Ancak ne salondaki gibi çalışılıyor, ne de motivasyon var kendi adıma. Haftada belki bir gün biraz çalışıyorum o kadar.

Böyle olunca da şu an besin takviyesi mantıksız geliyor fırsat bile yakalansa. İnşallah bu virüs belası biter de rahatça döneriz eski halimize. Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzerkampfwaagen VI

hocam bu hikayeyi geçen gün savaş cebeci anlatmıştı

sanırım aklınızda kalmış

Alıntıları Göster
    Çok iyi yakalamışsın, tam komedi
  • Macho dan multipower aldım. Hızlı geldi, pakette vs bir sorun yok ama ölçek yok. Diğer ölçekler de kayıp. Göz kararı neye göre hesaplayabilirim ölçek bulana kadar?

• Khiron K kullanıcısına yanıt
    Altlara filan inmiştir ölçek. Kutuyu biraz karıştırırsan çıkacaktır.

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.