Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yekialem , sahbazpower- Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.942
Cevap
662
Favori
2.283.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • proteinocean preworkout kullanan var mı? Birde firmanın kullandığı hammadde vb. iyi midir acaba. Değerler çok iyi göründü gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

240 a myprotein alınır mı?
    devam ediyor mu sadece dün mü geçerliydi üstad?
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    %10 indirim bitti ne yazık ki. Fırsat sıcakken yenir derler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Valla bende mal gibi almadım. Gitti indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Maalesef çıkmadı

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Myprotein Mocha benim ilk kullandığım protein tozuydu ve onun üstüne weider, scitec, supplementler vs bir sürü farklı kullanmama rağmen hiçbirinde o lezzeti alamadım hocam. Pahalı diye alamıyordum myproteini indirimi de yeni gördüm kaçırmışım, hem lezzet hem kalite konusunda hiç pişman etmez merak etmeyin.
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Ben samihamidininkini kullaniyorum baya etkili oluyor

• Herkese merhaba gençler, ekonomik durumu sıkıntılı olup protein tozu almak isteyenler bilhassa proteinocean dan bana dm atsin,300/75 kupon vereceğim. Ama lütfen gerçekten kullanacak olan yesillendirsin . Hediyemdir ihtiyaci olana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 9 Ağustos 2020; 18:41:28 >
  • mechanical01 M kullanıcısına yanıt
    Evde olmuyor. Korona öncesi %12 yağ oranındaydım. Salona haftada 6 gün gidip, diyetime özen gösteriyordum. Korona bir oldu. Salon ve diyet yalan oldu. 40 kg döküm ağırlığım olmasına rağmen 3 ayda patladım. %15.7 yağ oranı, hafif çıkık göbek ve yerinde sayan bir kas gidişatı oluştu. Yaklaşık 1 aydır salona yeniden başladım. Evde boşa kürek çektiğimi daha iyi anladım. Evde bu iş olmuyor. En başta kilolar yeterli bile olsa yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsun. O bile dezavantaj.

• Beyler spor yapmıyorum bu protein tozları günlük yaşantıda kullanılırmı bi faydası olurmu dinçlik açısından

• eto83 kullanıcısına yanıt
    Gözle görülür bi faydası olmaz gnc megaman felan al

Supradyn ya da pharmaton dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Bugün sipariş verecektim protein7.com dan elim gitmedi şimdi oradan da ucuza geldi.
    Zorla aldiracaklar ☺️
    teşekkür etmeyi unutmuştum, bilgi için teşekkürler. %5 geri iade ile 230 tl ye geldi

bu arada multivitamin-mineral olarak hangi ürünü önerebilirsiniz? solgar vm2000 var fakat yakında bitecek.
  • F/p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 9 Ağustos 2020; 20:18:38 >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    bu ürünü çoğu kişi öneriyor fiyatı da uygun gibi, kapsülleri çok mu büyük? yutulması zor deniliyordu.

https://www.supplementler.com/urun/olimp-vita-mineral-multiple-sport-60-kapsul-654?_sgm_campaign=scn_c06d71af12de000&_sgm_source=654&_sgm_action=click

bu ürünü önerir misiniz? içeriği çok doygun gözüküyor ama çok kullananı duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 9 Ağustos 2020; 20:21:23 >
  • Hic kullanmadım kardeşim , inan bilmiyorum ama olimp kalitedir

Dinçlik vs istiyorsan multivitamin kullan yeterli olur

• Ben kullanıyorum normalde 2 tablet diyor ama tek tablet atıyorum , hap zor yutan biriyimdir ama bunu ben bile rahatça yutuyorum

Katkısına bir şey diyemem fazla birşey hissetmedim
  • Vitamin olarak çok pahalı ürünlere yönelmiyorum. Aloprotein den Centrum aldım 60 tablet. 17 TL de alo puanım vardı baya uyguna geldi.

Dünkü HB %10 kampanyasıyla da hardline zma aldım. İkisi süper bir kombine oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _ReLaX_35_

Ben kullanıyorum normalde 2 tablet diyor ama tek tablet atıyorum , hap zor yutan biriyimdir ama bunu ben bile rahatça yutuyorum

Katkısına bir şey diyemem fazla birşey hissetmedim
    30 vitamin + 30 mineral hapı var sanırım içerisinde, yani günde 1 kapsül vitamin 1 kapsül de mineral olanından içmeniz gerekiyor olabilir. açıklamalarından böyle anladım ben olimp vita-mineral in.
  • 
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.