Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.023
Cevap
664
Favori
2.292.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    skt 28.02.2019 dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Bende malum siteden optimum whey + glutamin 236 liradan havale ile siparişini geçtim. Bakalım neler olacak.
    Maçodan verdiğim sipariş 9 iş gününde istemediğim bir aroma ile elime ulaştı fakat pek içime sinmedi bir daha alışveriş yapacağımı düşünmüyorum, gelelim ayrıntılara.

En son 1 yıl önce bilindik bir firmadan aldığım optimumda bu üst kapağı kapatan altın renkli sticker yoktu, ayrıca üzerindeki besin değerleri ve kullanım talimati yazan kısmın üzerine aynı bilgileri yazan bir yapıştırma daha yapılmış nedenini anlayamadım. Alt tarafta yine aynı şeyler yazıyor ama başlıkların renkleri farklı.

Üründe büyük sert topaklanmalar mevcut, bu aromayı ilk defa kullanacağım kutuyu açmadan önce güzel bir nargile kokusu geliyordu fakat açtıktan sonra çok ağır bir kokusu var. Tadı fena değil.

Glutaminin üstündeki jelatini açtığımda çıkan manzara bu şekilde kenarlardan dökülmüş ve içinde ayrıca bir koruma yoktu, normalde oluyor mu bilmiyorum ilk defa aldım.

• Windmark kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer resimlerdeki maçodan aldığınız ürün ise; O sticker olması gerekiyor. Yani orjinal üründe o sticker var. Eğer 1 yıl önce aldığınız üründe yoksa o bilindik dediğiniz firimaya güvenmeyin.
  • My protein - Leucine daha önce kullanan var mıdır,tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Macodan aldığım ürünler 9 iş gününde elime ulaştı hardline whey ı tarçınlı sahlep istemiştim çikolatalı geldi onun dışında shaker gelmedi Diğerleri eksiksiz elime ulaştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sycolog

Macodan aldığım ürünler 9 iş gününde elime ulaştı hardline whey ı tarçınlı sahlep istemiştim çikolatalı geldi onun dışında shaker gelmedi Diğerleri eksiksiz elime ulaştı
    Ürünler orjinal mi hocam peki? Bende 2 ürün aldım bekliyorum gelmesini korkum ürünlerin orjinalliği..
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    en kötü nişastadır,muhallebi yaparsın.
  • alwan kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum fakat tek başına içemezsin paslı demir yalamaya benziyor tek içince tadı.
    2:1 oranlı bcaa aldım ona katarak veya powerade,meyve suyuna falan katarak içince ise sorun olmuyor kaliteli ürün.
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinallikten bu yana kadar kimse sıkıntı yaşamadı ben kontrol etmedim uzun zamandır araştırdığım bir firma herkesin siparişi er geç ulaştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçonun satmış olduğu optimum gold wheyler orjinal değil arkadaşlar. üzüntü verici ama şu videoya görehttps://www.youtube.com/watch?v=ZrX6UkCsit0 sahte gözüküyor. bu kadar ucuz olmasından belliydi zaten. kutunun altında tarih vs barkodlu damga yok. kutunun üzerinde qkod yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

maçonun satmış olduğu optimum gold wheyler orjinal değil arkadaşlar. üzüntü verici ama şu videoya görehttps://www.youtube.com/watch?v=ZrX6UkCsit0 sahte gözüküyor. bu kadar ucuz olmasından belliydi zaten. kutunun altında tarih vs barkodlu damga yok. kutunun üzerinde qkod yok.
    panik yapmadan önce şuraya bakın

https://www.optimumnutrition.com/en-us/authentic

qr koddan ya da barkodlu damgadan bahsedilmiyor.

• 10 aralıkta aldığım myprotein bugun kargoyaverilmiş, shaker falan kesin eksiktir, eksikse ve bu seferlik böyle oslun geyikleri yaparlarsa komple iade bile düşünürüm. zaten piyasayla arasında 25 30 tl fark var. hem istenmeyen aroma hem hediyesiz ürün yerler öyle aşkı.
  • cenkee kullanıcısına yanıt
    maalesef bunlar da eksik. bir daha asla alışveriş yapmam artık maçodan. kapağın altındaki kağıt türü şey vakumlu değil, tarih ve batch kodları da böyle değil.
  • quote:

maalesef bunlar da eksik. bir daha asla alışveriş yapmam artık maçodan. kapağın altındaki kağıt türü şey vakumlu değil, tarih ve batch kodları da böyle değil.
    Bunların hepsi var hocam maçodan aldıklarımda emin misiniz maçodan aldığınıza?
  • quote:

Bide onlar amerika optimumları için 2 farklı optimum üretimi var. amerika ve ingiltere.
  • ByAliTR kullanıcısına yanıt
    maçodan optimum aldım da sahtesi gibi olmuıyor suyla karıştırınca. kapak açınca ortayaçıkan koruma bu videoda yok mesela bendekinde bambaşka bişey var. hindistana üretilen kutuya bakıp burdaki sahte demek çok doğru değil gibi :)
  • Hey gidi günler hey hatalı fiyattan optimumları sorgusuz sualsiz yollayan hepsiburadayı özledim..

• Gncefsane koduyla my protein lösin 47,99 tlye geliyor.İhtiyacı olan faydalanabilir.
    https://www.gnc.com.tr/urun/myprotein-leucine

• Musteri memnuniyeti hocam bazi firmalar gibi iptal etmiyolar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Bide onlar amerika optimumları için 2 farklı optimum üretimi var. amerika ve ingiltere.

Alıntıları Göster
    valla arkadasin atmis oldugu linkteki kontrolleri yaptim, durum bu.

macodan aldim hocam. sahte olanlari ozellikle cikolata aromali rengi baya acik oluyor. gercegi daha koyu.

uc bes fazla para verip guvenilir yerlerden almak lazim. soylenen, yazilan hicbirsey uyusmuyor kutu uzerindekilerle. nasil simdi icim rahat etsin, suphelen miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAliTR -- 21 Aralık 2018; 15:31:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.