Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dr_suphiba , neonxxl1001 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.016
Cevap
663
Favori
2.292.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitelerden arjinin bakıyorum hemen hemen bütün ithal markalar tükenmiş...Türkiye de supplement sektöründe neden bu kadar ürün çeşitsizliği var anlamak zor...Dünya kadar supplement markası var çoğu bizim ülkede yok olanlarda tükenince yenisi gelmiyor...90 larda mı yaşıyoruz 2018 de mi belli değil...
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Bpi urunlerinin cok abartıldığını düşünüyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hknaltdes kullanıcısına yanıt
    Kopek öldüren bodylab arjinin var hocam mide düşmanı 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada gördüğüm bir kampanya ile aldığım BSN proteinim bitmek üzere . Bu ara en mantıklı whey hangisi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Bodylab ın geçen kurabiyeli whey ini denedim köpek öldüren daha kolay içiliyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son çare o gözüküyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

arkadaşlar herkese merhaba.birşey sormak istiyorum..

sağlık bakanlığı onaylı ve en az katkı maddesi içermekle ünlü bir marka var mı acaba ? önceliğim fiyat ya da bcaa/protein miktarı değil,sağlık..tavsiye belki yasak burada ama katkı maddesi azlığı sebebiyle önerebileceğiniz bir ürün varsa öğrenmek isterim.
    iyi forumlar.
    Yolunuz Amerika'ya düşerse ya da arkadaşınız varsa orda şunu öneririm :

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HBFZNAO/ref=psdcmw_6973717011_t2_B071WJ38GS

Türkiye'de bu tip veya grass fed olan weider görmüştüm sanırım. Bunun dışında myprotein in bu tarz ürünleri mevcut ama tr de yok.

• https://forum.donanimhaber.com/myprotein-turkiye-kargo-dahil--115784045

Arkadaşı biliyor musunuz paylaşıldı mı bilmiyorum ancak İyi ürünler getiriyor ve oldukça güvenilir beyler.

Arjinin yerine aakg önerebilirim dostum buradan.

Sitrulin alabilirsin.Vücut içinde arjinine dönüşür ve NOX oranını arjininden daha fazla arttırır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum gelen ürünlerin içindeki etken maddelere bakanlık yasaklar getirdiği sürece güzel ve etkili sporcu gıdalarının ülkeye gelmesi zor.
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Elbette onun da etkisi var ama bundan 6-7 ay önce herkes myprotein ürünleri alıyordu şimdi yok aynı şekilde scitec,Musclepharm vb gibi ülkemizde tükenen ürünlerin de devamı gelmedi...Her alanda olduğu gibi burada da devlet saolsun engel oluyor...
  • dymatize iso100ü nasıl bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

ben kullanıyorum en ucuz arjinin o piyasadaki :D
  • Geçen hafta iki kutu muscle meds mandalinali beef protein almıştım. Kullanmaya başladım da, tadı pek hoşuma gitmedi. İsteyen olursa avrupa içi elden teslim aldığım fiyatın 10 lira altına veririm kapalı kutu hiç açılmadı

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    mesaj attım
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum 1 kutu almıştım ilk başlarda çok zorlandım sonra tadına alıştım...aynısı weider bcaa da yaşadım
  • Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın besin destekcisi olan her üründe Türkiye'ye yasal sınırlama koyduğunu biliyormusunuz ? yani sizin yurt dışından aldığınız proteyin tozu ile Türkiye'den aldığınız proteyin tozunun aynı değil içeriğin değiştirilmiş olması kötü bir durum adamlar kafalarına göre sınır getiriyorlar dünya kadar para verip ürün alıyoruz ama etkisi sınırlandırılmış şaka gibi
  • Optimum hariç piyasada protein tozu kalmadı, nitrotech whey gold bekliyorum 1,5 aydır yok, myproteinlerde bitti.Yasak var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuksws_99

Optimum hariç piyasada protein tozu kalmadı, nitrotech whey gold bekliyorum 1,5 aydır yok, myproteinlerde bitti.Yasak var sanırım.
    Olayda yasaklardan daha çok döviz kurlarının etkisi var bence.Dolar 3 liraykende cogu supplement aynı fiyat bandındaydı şuanda 4 lira olmuskende,cogu firma düşük kurdayken cektikleri ürünleri sattı ve ürünler bitti.Mevcut kurdan ürün cektiklerinde ürün fiyatlarının ciddi anlamda oynaması gerekecek,bence olayın gerçek nedeni bu durum

• Dolar fırladı , benim gold optimum whey bitmek üzere . Farklı birşeyler denemek istiyorum , gittigidiyordan çekle alabilecegim whey protein önerisi var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.