Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 , melihcskn Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
32.009
Cevap
663
Favori
2.291.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Etkisi nasıl hocam? 3ayı geçti salona başlayalı,faydasını görür müyüm? Hacim,kas yapılanması vs. olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

http://www.neosante.com/2350/19006
    Arkadaşlar az önce sipariş verdim,fiyat uygun görünüyor.Türkiye'de çok bilinen bir ürün değil fakat yurt dışında yorumlar çok olumlu.

Ürünün paket tasarımı powerpoint'te yapılmış gibi. İnsan psikolıjisi işte, ben almaktan vazgeçmiştim.

Siz araştırdınız mı? fiyat gerçekten 130'dan 60 tl'ye düşmüş. Hardline 2 kg ^lık ürün 130 lira çünkü.

• ardaakman kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır bu fiyatta
  • ardaakman kullanıcısına yanıt
    3-5 ayda aman aman bir değişim gözlemek zor...

bu işler sabır ve azim gerektirir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

quote:

Arkadaşlar az önce sipariş verdim,fiyat uygun görünüyor.Türkiye'de çok bilinen bir ürün değil fakat yurt dışında yorumlar çok olumlu.

Ürünün paket tasarımı powerpoint'te yapılmış gibi. İnsan psikolıjisi işte, ben almaktan vazgeçmiştim.

Siz araştırdınız mı? fiyat gerçekten 130'dan 60 tl'ye düşmüş. Hardline 2 kg ^lık ürün 130 lira çünkü.

Amazon'da bir yorumda çeşitli tozlar kullandım ama bu en iyisi yazıyordu,beni çok etkiledi açıkçası. Body Building sitelerinde de güzel yorumlar var, değişik bir teknoloji ile üretiliyormuş. Denatüre olmayı engelleyen. Tadı da övülen taraflarından.

• quote:

quote:

quote:

Amazon'da bir yorumda çeşitli tozlar kullandım ama bu en iyisi yazıyordu,beni çok etkiledi açıkçası. Body Building sitelerinde de güzel yorumlar var, değişik bir teknoloji ile üretiliyormuş. Denatüre olmayı engelleyen. Tadı da övülen taraflarından.

bunun bir kaç ay önce kampanyası vardı 5LBS 3 adet 170 lira idi. Hemen almıştım. Proteinli kek falan yapmıştım. Etkiye gelince sonuçta protein tozu fazla birşey beklememek gerek. İçeriği de okadar aman aman değil

• Crash47 kullanıcısına yanıt
    Toplam 5LBS mi,ayrı ayrı 3 adet 5LBS mi 170 lira hocam?
  • quote:

Toplam 5LBS mi,ayrı ayrı 3 adet 5LBS mi 170 lira hocam?

ayrı ayrı. toplam 15 lbs idi. Poset olarak yani sert plastikte gelmedi ve SKT 4-5 ayı falan vardı.
  • Crash47 kullanıcısına yanıt
    Bedavaya almışsınız.
  • quote:

Bedavaya almışsınız.
    Arkadaşlar merhaba

Uzun zamandır spor yapıyorum fakat bu tür ürünleri kullanmaya yeni başlayacağım

HARDLINE WHEY 3MATRIX + SHAKER (2300 gram) ürününden sipariş ettim biraz önce aşağıdaki adresten

http://www.supplementler.com/urun/hardline-whey-3matrix-shaker-583

Ürünün kendi internet sitesinde de (http://www.hardlinenutrition.com/PROTEINLER,LA_202-2.html#labels=202-2 ) fiyat aynı fakat bu sitede hediye olarak shaker da veriliyor, ayrıca kendi sitesinde ürünün stokları tükenmiş firma yetkilisi 7-10 gün içerisinde stoklarına dahil etmeyi planladıklarını belirtti.

Aynı üründen almayı düşünen arkadaşlar varsa haberdar etmek istedim.

Saygılar

• quote:

Ben şahsen tadını pek beğenmedim optimumla aynı şekilde kullanmama rağmen tadı biraz ağır geldi bana,çok tatlı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CE21D1C4

quote:

Ben şahsen tadını pek beğenmedim optimumla aynı şekilde kullanmama rağmen tadı biraz ağır geldi bana,çok tatlı sanki

Alıntıları Göster
    Yokmu kampanya

• ahmtbrk58 kullanıcısına yanıt
    içim ferahladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

içim ferahladı
    optimum serious mass 2727 gr cikolata aromalı 1 adet 80 lira istanbul avrupa yakasına elden.skt 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şu n11 kampanyasını kullanarak aramızda bir supplement kardeşliği falan mı kursak ne yapsak (:

Toplamda 1 hesapta 1500 tl'lik ürün alıp 950 tl ödeniyor. Nerdeyse %37 indirim sağlıyor. Varsa ürün alacaklar, hep beraber kullanabiliriz.

Hatta avantajix'te eklenirse 6x11 siparişten, 66 tl daha indirim yapar..

http://www.n11.com/kampanyalar/kat-kat-indirim?icid=200501_kat-kat-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 6 Eylül 2013; 20:54:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Şu n11 kampanyasını kullanarak aramızda bir supplement kardeşliği falan mı kursak ne yapsak (:

Toplamda 1 hesapta 1500 tl'lik ürün alıp 950 tl ödeniyor. Nerdeyse %37 indirim sağlıyor. Varsa ürün alacaklar, hep beraber kullanabiliriz.

Eğer yapabilirsek ben varım.... Örneğin 170 Tl'lik proteizn tozunu ne kadara indiririz minumum

• N11 indirimi icin takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

N11 indirimi icin takipteyim
    şahsen besinmarketten gelen indirim koduyla kargo dahil gaspari protein tozunu tanesi kredi kartına taksitle kargo dahil 110 tl.ye almış oldum.

üstelik olmamasına rağmen müşteri hizmetlerinden rica ettim ve bir adet shaker hediye ettiler..
  • quote:

quote:

Eğer yapabilirsek ben varım.... Örneğin 170 Tl'lik proteizn tozunu ne kadara indiririz minumum

Herkesin alışverişini %37 indirim ile alacağız. 170 tl'lik ürün kaba bir hesapla 107-108 civarına geliyor.

Kısaca şöyle olacak;

-Bir hesap açılacak, tüm alışverişler o n11 hesabıyla yapılacak.(ben 1 haftalığına Alnaya'ya gidiyorum bu gece, acele değilse 1 hafta sonra ben yapabilirim tüm alışverişleri). Tek kişinin ürünlerin ödemesini yapması karışıklık çıkmaması açısından iyi olur diye düşünüyorum.

-İlk başta yapılacak 4x100tl ve gelen kuponlara yapılacak 3x100 tl + 4x200 tl lik olmak üzere toplmanda, 7 adet 100 tl'lik, 4 adet 200 tl'lik sipariş limitimiz olacak. Yani 11 farklı sipariş alacağız.

-Misal alacağınız ürün 200 tl ise, bana 126 tl ödeyeceksiniz, bende ürünü size sipariş geçeceğim. Alacağınız ürün 220 tl ise ekstra 20 tl vermeniz gerekecek.(%37 inidirimi 100 ve 200 tl üzerinden yapacağız, bu rakamları geçen tutarları sipariş sahipleri kendi cebinden karşılayacak)

-Toplamda 1500 tl'lik limite ulaşınca alışverişlere başlayabiliriz.

-İsteyen istediği mağazadan ürünleri alabilir. Yanına istediği ürünleri ekleyebilir 100 tl veya 200 tl'ye tamamlamak için. İlla supplement olması gerekmiyor.

Varsa eklememi istediğiniz şeyler, buyrun..

Eğer yapacak arkadaşlar çıkarsa ben 1 adet 100 tl + 1 adet 200 tl ile bu işin içinde olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

quote:

quote:

Herkesin alışverişini %37 indirim ile alacağız. 170 tl'lik ürün kaba bir hesapla 107-108 civarına geliyor.

Kısaca şöyle olacak;

-Bir hesap açılacak, tüm alışverişler o n11 hesabıyla yapılacak.(ben 1 haftalığına Alnaya'ya gidiyorum bu gece, acele değilse 1 hafta sonra ben yapabilirim tüm alışverişleri). Tek kişinin ürünlerin ödemesini yapması karışıklık çıkmaması açısından iyi olur diye düşünüyorum.

-İlk başta yapılacak 4x100tl ve gelen kuponlara yapılacak 3x100 tl + 4x200 tl lik olmak üzere toplmanda, 7 adet 100 tl'lik, 4 adet 200 tl'lik sipariş limitimiz olacak. Yani 11 farklı sipariş alacağız.

-Misal alacağınız ürün 200 tl ise, bana 126 tl ödeyeceksiniz, bende ürünü size sipariş geçeceğim. Alacağınız ürün 220 tl ise ekstra 20 tl vermeniz gerekecek.(%37 inidirimi 100 ve 200 tl üzerinden yapacağız, bu rakamları geçen tutarları sipariş sahipleri kendi cebinden karşılayacak)

-Toplamda 1500 tl'lik limite ulaşınca alışverişlere başlayabiliriz.

-İsteyen istediği mağazadan ürünleri alabilir. Yanına istediği ürünleri ekleyebilir 100 tl veya 200 tl'ye tamamlamak için. İlla supplement olması gerekmiyor.

Varsa eklememi istediğiniz şeyler, buyrun..

Eğer yapacak arkadaşlar çıkarsa ben 1 adet 100 tl + 1 adet 200 tl ile bu işin içinde olurum.

Alıntıları Göster
    Kız arkadaşım için tam olarak multipower l-cartine arıyorum.

Yardımcı olabilecek biri var mı? N11 'de bulamadım. Bunu 2-3 adet alıp ucuza falan getirmek istiyorum.

link

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.