Şimdi Ara

BESİN TAKVİYELERİ FIRSATLARI (KAPANAN KONU YERİNE ŞİMDİLİK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
2.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kapanan malum konu bende eksiklik yarattı her gün bakıyordum buradan devam edelim o konu açılırsa oraya geçiş yaparız yeniden.
    Şu an gördüğüm tek fırsat hiç bir fırsat olmayışı varsa bildiğiniz paylaşın lütfen.
    *Yalnızca ürün paylaşımı maço maço yorumlar olmasın!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Benim için de bir eksiklik oldu konu kapanınca. Macolifestyle tartışmaları sebebiyle mi kapandı ki acaba? Bu arada Macolifestyle'dan söylediğim Muzlu Weider Premium Whey 2300 Gram 5 iş günü sonra kargoya verildi. Şimdi daha da indirim yapmışlar, Weider Premium Whey 205 TL'ye geliyor.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen o yüzdendir konu amacından çok sapmıştı son iki aydır. Ben de başka fırsat bulamadığım için biraz da deneme maksatlı macolife'dan 1kg myprotein whey ve bigjoy bcaa drink 21 adedi 108tl'ye aldım bakalım tekrar editlerim ürünler gelirse :)

konu kapandı siparişlerin çoğu buradan geliyordu zaten. satışları düşünce iyice indirim yapmışlar yakında üzerine para bile verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an piyasada gördüğüm kadarıyla alınabilecek üç ürün var üçü de türk firmalara ait ürünler

Xpro whey 1kg 89TL protein7.com aracılığıyla satılıyor kullandım etkisini hissettim güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum

Supplementler whey 2kg 169 TL olması lazım kullanmadım ama supplementler iyi firma malum.

Nutrcih whey 2.3kg 169TL aloprotein'de satılıyor.

Bcaa olarak ise supplementler bcaa tavsiye ederim yine supplementler.com satıyor seviş başı maliyeti 1.2TL civarına denk geliyor.
    Bulduğum bildiğim en uygun ürünler bunlar ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiyaka1903 -- 22 Temmuz 2018; 15:12:45 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Yapsınlar indirim ne güzel işte kardeşim. Ben bir ara forumdan bir arkadaştan 180 TL'ye Weider Premium Whey alıyordum, o da Supplementler üzerinden ürün çıkıyordu. Hatta benim hesabımın şifresi vs. kimse bilmemesine rağmen sipariş benim ad soyadımın ve arkadaşa verdiğim mailin kayıtlı olduğu Supplementler.com hesabından verilmiş gibi gözüküyordu. Yani illa ki üç kağıtçılık olacak diye bir şey yok. Fazla takıldınız bu mevzuya. 205 TL'ye Weider Premium Whey 2300 Gram cayır cayır yanıyor. Bir Shake 2,66 TL'ye geliyor ki 3 tane yumurta yesen 1,5 liralık oluyorsun zaten.
  • Bu konuyuda kapatmasinlar güzel şeyler yazın ☺

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Supplement piyasası o kadar büyük değil hocam. Uğur Sucu denen arkadaşın bütün bilgileri belli, bir dolandırıcılık durumunda zaten nitelikli dolandırıcılıktan kıskıvrak yakalanır. Sosyal medyadan bile tık diye bulunabiliyor. Bugüne kadar geç de olsa ürünü gönderilmeyen yok(Yani 1 haftada falan gönderilmiş oluyor bütün siparişler) Technosistem'de birkaç tane gönderilen vardı burada 1 hafta sonunda gönderilmeyen yok. Bir ihtimal illegal taraf olarak başkalarının kredi kartıyla alışveriş yapılıyor olabilir(carding). Vurgunluk bir para toplanabileceğine inanmıyorum.
    ben mi bulamadım yoksa 205 e almak için başka bir yöntem mi var ? 250 gözüküyor :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam maco50 diye bir kod giriyorsunuz alışveriş sonunda 50 TL daha düşüyor.
  • Maçolifedan progainer 5kg almıştım. 3 iş günü sonunda kargoya verildi yanında hediye olarak shaker ve 3 karbonhidrat tozu istemiştim. Shaker, antreman havlusu ve 4 tane big joy protein tozu göndermişler. Alışverişim sorunsuz ve oldukça karlı gerçekleşti.

• Bile bile ölüme gitmeyin içmeyin şu tozları

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
  • ugur3435 kullanıcısına yanıt
    İş görür kardeşim sanki.

• Maçodan verdiğim optimum siparişi 3.günde kargoya verildi eğer elime 5.günde ulaşırsa ve kontrolümü sorunsuz şekilde geçerse ben Maçodan devam ederim. Gerçi bugün tadım festivali vardı supplementler de bcaa ve yeni beyaz çikolatalıyı denedim gayet iyiydi bcaa aldım içeriği güzel baya bakacağız etkisine

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.