Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
10.020
Cevap
242
Favori
384.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle demeyin vallahi billahi 4 kategori 415 blok bilet düşürdüm ben ama ödeme ekranında kalıp site cokmese almistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kale arkası yeni açık bilet alınacaktır anında ödeme
  • Arkadaşlar eşimle ilk defa maça gidicez. Açık tarafından 2 kişilik bilet arıyorum.
  • Biletleri gene torpilliler aldı

7. veya 8. kategoriden gişe fiyatından 1 adet bilet alınacaktır.
  • yeni açık tarafından bilet alınacaktır üstten en fazla gişe fiyatının biraz üstünü verebilirim pm
  • Bu biletleri kim alıyor arkadaş bir türlü biz bilet almayı beceremiyoruz. Bence kulüp biletleri satışa çıkarmıyor. Bugün biyerde okumuştum satılacak biletleri derneklere vermişler çoğunlukla diye. Bu haber doğruysa eğer bedava bilet dağıtıyorlar tanıdıklarına.Biz de bilet için uğraşıp duruyoruz.
  • Eskiden ne güzel gişeden alırdık biletimizi. Böyle ne oyunlar dönüyor.

• lanet olsun.. "bir hata oluştu"
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafira

Bu biletleri kim alıyor arkadaş bir türlü biz bilet almayı beceremiyoruz. Bence kulüp biletleri satışa çıkarmıyor. Bugün biyerde okumuştum satılacak biletleri derneklere vermişler çoğunlukla diye. Bu haber doğruysa eğer bedava bilet dağıtıyorlar tanıdıklarına.Biz de bilet için uğraşıp duruyoruz.

Derneklere verdilerse eğer bedava olacağını sanmıyorum fiko başgan yapmaz onu... Derneklere verilmesinin nedeni ateşli taraftar etkisi olabilir... Yeni statta maç izlemeye gelen çoğu taraftar çekirdekçi, tiyatro izler gibi maç izliyor
  • Zaten tükenmiş olan biletlerin yalandan satışa sunulmasınıda gördük madem bitti deyin yok deyin ne uğraştırıyorsunuz insanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Zaten tükenmiş olan biletlerin yalandan satışa sunulmasınıda gördük madem bitti deyin yok deyin ne uğraştırıyorsunuz insanları.

Dostum satışa çıkalı 1 saat olmadı.
  • 200 liraya bilet alınır yeni açık kale arkası üst
  • bi tane bileti şimdi aldım passodan kale arkası :D son bir tane kaldı 200 tl verebiliriz yeni açık üste
  • Adam gibi gişe fiyatından bilet devredecek arkadaş varsa 7-8.kategoriden yanyana 2 bilet alıcam. Devretmek isteyen olursa hemen işlem yapabiliriz.

• Bunların yapcağı iş bu kadar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Zaten tükenmiş olan biletlerin yalandan satışa sunulmasınıda gördük madem bitti deyin yok deyin ne uğraştırıyorsunuz insanları.

Dostum satışa çıkalı 1 saat olmadı.

En basından beri deniyorum hocam var bi iş

• Malatyadan eşimle maca gidicez.

1. 2. 3. ve 4. Kategorilerde (diger kategoriler de olabilir) yan yana bilet devretmek isteyen olursa ve ilk tercihiniz olursam sevinirim.

• 7. veya 8. kategoriden 3 adet yan yana bilet gişe fiyatı veya altından satın alınır.
    Hızlı ödeme.
  • Arkadaşlar eşimle ilk defa maça gidicez. 7 ve 8 den bilet arıyorum...
  • 7. - 8. kategori 2 bilet devralmak istitiyorum, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.