Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.020
Cevap
242
Favori
384.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki sezon için eski açık 121.blok 21.sira 7.koltuk kombinemi maddi sıkıntılarımdan dolayı devrrdecegim.

Faizi ile birlikte 1500 liraya geldi bana, herhangi bir kâr amacım olmaksızın bu fiyata vereceğim.

///SATILMIŞTIR\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaldanSarkanElma -- 4 Mayıs 2017; 14:52:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. kategori 408 blok biletimi devredeceğim. ilgilenenler irtibata geçebilir.

Satıldı. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brako -- 4 Mayıs 2017; 10:0:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Beşiktaş Fenerbahçe

Vip bilet 650 tl

Gişe fiyatı 950 tldir

650 tlden devredilcektir

Geçen gün babam kızdı bilet almama ben bilet almayı beceremiyorum kimse benle alışveriş yapmasın diye mesajlar atıyodun müco190358. Hayırdır kardeş ne oldu da bir anda VIP'den bilet satıyosun şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 4 Mayıs 2017; 0:43:20 >
  • Kombine devretmeyi düşünen olursa pm atabilir

• yeni acik gise fiyatina ariyorum

• Her maç vipten bilet devrediyorum ben

• 7. Kategori 121. Bloktan 2 tane bilet devredilecektir.

• 7-8. kategori 2 bilet arıyoruz... Gişe fiyatına devreden varsa... Teşekkürler
  • FB maçına 7-8.kategorilerden 2 adet yanyana bilet arıyorum.Bilet devretmek isteyen pm yazabilir.Hemen alıcam biletleri
  • 7 veya 8. Kategori gişe fiyatından bilet arıyorum.

• up yeni acik ust bilet ariyorum odeme aninda yapilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenakeyifsizim -- 4 Mayıs 2017; 10:51:25 >
  • 5-6-7-8. kategorilerden gişe fiyatına alınır

• up yeni acik ust bilet ariyorum odeme aninda yapilir up
  • Birçok arkadaş bilet devredeceğini söylemiş ama gişe fiyatından ya da altından diye belirtmemiş..Sanırım bu arkadaşlar gişe fiyatı üstünden satış yapan kişiler...

Gelecek yıl, bilet transferi en fazla 6 kere yapılacak Allahtan.. sene başından beri her Beşiktaş maçının bletini satan arkadaşlar var burada.. Bu arkadaşlar kombine sahibiyken bizler kombine alamıyoruz, sonra burada sürünüyoruz
  • burocktr85 kullanıcısına yanıt
    Fiyat belirtmemelerinin nedeni 7-8 kategori biletlerini 300-350 tl den satıyorlar.Sabah benim fiyatını sorduğum kişilerin 1 bilete verdiği fiyattır. Bu fiyatı verecek kişiler var mıdır bilemiyorum ama bu yaptıkları alenen karaborsa maalesef. Zaten kombinesi olduğu için bilet fiyatı 1 maç ort 70-80 tl ye geliyor. Buna karşılık kombine parasının yarısına yakınını tek bir maçtan çıkarıyorlar.ve sizin dediğiniz gibi maalesef kombine almak çok güçleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burocktr85

Birçok arkadaş bilet devredeceğini söylemiş ama gişe fiyatından ya da altından diye belirtmemiş..Sanırım bu arkadaşlar gişe fiyatı üstünden satış yapan kişiler...

Gelecek yıl, bilet transferi en fazla 6 kere yapılacak Allahtan.. sene başından beri her Beşiktaş maçının bletini satan arkadaşlar var burada.. Bu arkadaşlar kombine sahibiyken bizler kombine alamıyoruz, sonra burada sürünüyoruz

Fiyat belirtmemelerinin nedeni 7-8 kategori biletlerini 300-350 tl den satıyorlar.Sabah benim fiyatını sorduğum kişilerin 1 bilete verdiği fiyattır. Bu fiyatı verecek kişiler var mıdır bilemiyorum ama bu yaptıkları alenen karaborsa maalesef. Zaten kombinesi olduğu için bilet fiyatı 1 maç ort 70-80 tl ye geliyor. Buna karşılık kombine parasının yarısına yakınını tek bir maçtan çıkarıyorlar.ve sizin dediğiniz gibi maalesef kombine almak çok güçleşiyor.

• kuzey kale üst anında ödeme yapılır pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafira

Tahmin ettiğim gibi.. Sadece devredeceğini belirtmiş.. Kurallara göre burada gişe fiyatının üstünde satış yapmak yasak ve bu karaborsaya giriyor.. Optik başkanın sözü aklıma geldi Beşiktaş'tan çıkar elde etmek isteyenlere..

Seneye max. 6 defa bilet transferi yapabilecek.. Ama kulübe yazı yazacağım bu devir işi ile ilgili..

Geçen sene 840 liraya aldığı 8. kategori kombineyi dediğin gibi 350 liraya 2 maç devretse zaten kalan 20 maç kombineye harcadığı parayı 3e katlıyor.. Üstüne üstlük dediğin gibi gişe fiyatından bile verse yine karda bu insanlar

• 1-2-3 kategoriler hariç bilet çıkmadı satışa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxim

1-2-3 kategoriler hariç bilet çıkmadı satışa.

Yarım saattir bilgisayar başındayım . Bir bilet alamadım . Pes diyorum vallahi . Kale arkası 3 adet bilet alınacaktır acil

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.